Αποτελέσματα 12ου τουρνουά παιδικού ποδοσφαίρου (2η μέρα)

Συνεχίστηκαν την Μ Τρίτη οι αγώνες του 12ου τουρνουά παιδικού ποδοσφαίρου ,   και θα ολοκληρωθούν την Μ. Τετάρτη. Τα αποτελέσματα της 2ης μέρας:

ΠΑΙΔΙΚΟ

 

Α’ΟΜΙΛΟΣ

 ΠΡΩΙ

Δήμητρα Α’ – Ατρόμητοι 3-2

Κατόπης (2), Μπαλτάς – Μπενεχούτσος, Χατζής

ΑΟΤ – Μουζάκι 0-2

Γκέκας

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΑΟΤ – Δήμητρα Α’ 1-2

Μαντάς – Γαλάνης, Βασιλείου Αλ.

Μουζάκι – Ατρόμητοι 0-5

Στεργίου, Μπενεχρούτσος, Κρικώνης, Χατζής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 ΠΡΩΙ

Δήμητρα Β’ – ΑΕ Φαλήρου 2-2

Νίντος, Ρουμπιές – Φωτιάδης, Κυριακίδης

Νέα Πολιτεία- Μετέωρα 0-0

 ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Νέα Πολιτεία – Δήμητρα Β’ 1-1

Ζαχόπουλος- Καλαμαράς

ΑΕ Φαλήρου – Μετέωρα 3-4

Κυριακίδης, Τσιανασνίδης, Τσερα – Μπλούτσος (2), Βάλλας, Χιούσας

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

Ωρα 9 π.μ Γηπ. Μπάρας:  AOT – Νέα Πολιτεία

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

Ωρα 10.30 π.μ Γηπ. Μπάρας: Μουζάκι – Δήμητρα Β’

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 12 μ.μ Γηπ. Μπάρας: Ατρόμητοι – ΑΕ Φαλήρου

ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 11.30 π.μ Γηπ. Μπαλκούρας 3: Δήμητρα Α’ – Μετέωρα

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΡΩΙ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα Α’ – ΑΕ Φαλήρου 6-0

Πρεκατές, Γερεντές, Αγγέλης, Γαϊτάνας (2), Αυτογκόλ

ΟΣΦΠ- Ατρόμητοι Α’ 2-0

Δανδουλάκης, Κοπανίδης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Ατρόμητοι Α’ – ΑΕ Φαλήρου  1-2

Γιαννούλας – Ζωγράφος, Κατσαούλης

ΟΣΦΠ – Δήμητρα Α’ 0-3

Γερεντές (3)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

ΑΟΤ- Μαγνησιακός 1-5

Αλεξίου – Μακάκας, Κέκιας (2), Στάμος, Ροδίτης

Νέα Πολιτεία- Μπέμπηδες 1-4

Κωνσταντίνου – Μαρνέρης, Βασιλειάδης, Λούκας, Αδαμίδης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Μπέμπηδες- ΑΟΤ 2-0

Λαμπρόπουλος, Γαβριηλίδης

Μαγνησιακός- Νέα Πολιτεία 2-1

Αυτογκόλ, Κέκιας- Νώτας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Δήμητρα Β’ – ΠΑΟΔ 0-2

Τουρσουνίδης, Γιαννουκίδης

OLYMPIC – Ατρόμητοι Β’ 3-2

Χαϊνης (2), Αβραμούλης – Ανδριτσόπουλος, Χατζόπουλος

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα Β’ – Ατρόμητοι Β’ 1-1

Μάνος – Ζιαγκάο

OLYMPIC – ΠΑΟΔ 1-4

Εμμανουήλ – Τουρσουνίδης (2), Σκάπης, Κέλλης

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

Ωρα 10.30 π.μ Γηπ. Οικουμενίου: OLYMPIC – ΑΟΤ

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

Ωρα 9 π.μ Γηπ. Οικουμενίου: Δήμητρα Β’- Ατρόμητοι Α’

Α’ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 10 π.μ Γηπ. Μπαλκούρα 3: Ολυμπιακός – Μαγνησιακός

Α’ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 1 μ.μ Γηπ. Μπαλκούρα 3: Δήμητρα Α’ – Μπέμπηδες

Β’ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 12 μ.μ Γηπ. Οικουμενίου: Ατρόμητοι Β’ – ΑΕ Φαλήρου

Β’ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 10 π.μ Γηπ. Μπαλκούρα 1: ΠΑΟΔ – Νέα Πολιτεία

ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Α’ OLYMPIC – Πυρσός Θ. 0-3

Καριπίδης, Κωνσταντινίδης, Ροδακινιάς

Δήμητρα Α’ – ΠΑΟΔ Α’ 2-2

Παπαευθυμίου, Τσάτσος – Γουρίδης, Μπιτάρης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

OLYMPIC – ΠΑΟΔ Α’  2-6

Μυλωνάς, Δάσκαλος – Γουρίδης, Λόμπας, Μπίταρης

Δήμητρα Α’ – Πυρσός Θ. 3-0

Παπαευθυμίου, Μαυρογιάννης, Κόκκαλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Μπέμπηδες- Νέα Πολιτεία 4-0

Κουτσουρνάς (2), Καλούσης, Τσιτσιλάς

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητοι 3-2

Γεωργίου, Βαρασόπουλος, Παπαγρηγορίου – Σαϊτης

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Μπέμπηδες- Ατρόμητοι 1-1

Βελβενίδης – Βούλγαρης

ΑΕ Φαλήρου – Νέα Πολιτεία 0-2

Πατσιός, Καραμούτης

Γ’ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΡΩΙ

ΠΑΟΔ Β’ – Δήμητρα Β’ 2-1

Δούλτσος, Ελευθεράκος – Τσικρικάς

OLYMPIC B’ – Ελπίδες Τούμπας 0-2

Μπάμπας, Νάστου

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΠΑΟΔ Β’ – OLYMPIC Β’ 0-3

Μπασδέκης, Σοφρας, Χατζάρης

Δήμητρα Β’ – Ελπίδες Τούμπας 3-2

Λυριτσής, Τσικρικάς, Αβράμης- Παλαιουδάκης, Ξαϊδος

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

Ωρα 10 π.μ Γηπ. Μπαλκούρα 2Β: Δήμητρα Β’ – OLYMPIC A’

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

Ωρα 10 π.μ Μπαλκούρα 2 Α: ΠΑΟΔ Β’ – Ατρόμητοι

Α’ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 1 μ.μ Γηπ. Μπαλκούρα 2Β: Δήμητρα Α’ – Νέα Πολιτεία

Α’ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 1 μ.μ Γηπ. Μπαλκούρα 2Α: ΠΑΟΔ Α’ – Μπέμπηδες

Β’ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 11.30 π.μ Γηπ. Μπαλκούρα 2Β: OLYMPIC B’ ΑΕ Φαλήρου

Β’ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 11.30 π.μ Γηπ. Μπαλκούρα 2 Α: Ελπίδες Τούμπας- Πυρσός Θες.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΡΩΙ

 

Απόλλων Λ. Β’ – Ατρόμητοι 1-7

Τσιαμπράζης- Σπαθάκος (4), Τόπης, Σακελλαρίου (2)

Μετέωρα- ΠΑΟΔ 1-0

Πρεβέντης

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 

Απόλλων Λ. Β’ – Μετέωρα 0-13

Αδάμος(5), Πρεβέντης (4), Τσέκλημας (3), Κόνης

Ατρόμητοι – ΠΑΟΔ 1-2

Ντάνας – Μπάκος, Τόκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΙ

Απόλλων Λ. Α’ – OLYMPIC 1-6

Σινάϊ – Κυριάκος, Παπαδήμας, Αδαμόπουλος, Τρουβάς (2), Νότας

Εκ/ρια ΡΑΠΤΟΥ – Δήμητρα 0-5

Τόγιας, Μπίτος (2), Παπακώστας, Τριανταφύλλου

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Δήμητρα- Απόλλων Λ. Α’ 2-0

Μπίτος, Παπακώστας

Εκπ/ρια ΡΑΠΤΟΥ – OLYMPIC 1-4

Τσούγκος – Τρουβας, Παπαδήμας, Κυριάκος, Αδαμόπουλος

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

ΘΕΣΕΙΣ 7-8

Ωρα 12 μ Γηπ. Μπαλκούρα 1: Απόλλων Λ. Β’ – Εκπ/ρια ΡΑΠΤΟΥ

ΘΕΣΕΙΣ 5-6

Ωρα 12 μ. Γηπ. Μπαλκούρα 1: Ατρόμητοι – Απόλλων Λ. Α’

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 12 μ. Γηπ. Μπαλκούρα 1: ΠΑΟΔ – OLYMPIC

ΤΕΛΙΚΟΣ

Ωρα 12 μ. Γηπ. Μπαλκούρα 1: Μετέωρα – Δήμητρα