Αγώνες και διαιτητές ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές για το διήμερο 10 και 11 Φεβρουαρίου 2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ    10– 02 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ    – Πηγη Πάφης Μουστακας   – Μαρκοπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Νεοχωρι Μανασης Μαργιωλης  – Μπαλας
Διάβας 10:30 Μετεωρα α  – Δημητρα α Πετσας Κυραντζουλης  – Ράτζας
Μουριάς Ακ Αμπελακιων  – Ακαδημια 1 Βουτσελας Γκογκινουδης  – Τουλουμης
Λογγακιου 10:30 Δήμητρα  β  – Πύργος Ζήσης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Φήκη    – Πετρωτό αα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Γριζάνου Γριζάνο   – Σαράγια Κουτσαγιας Καπερωνης  – Κατσογιαννος
Πυργετού Πυργετός  – Πηγη Αλεξόπουλος Σταφυλάς   – Μπαλας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Μεγαλοχωρι Ζήσης Κυραντζουλης  – Καλογριας
Καλυβίων Καλύβια  – Κρ Βρύση Πετσας Βουτσελας  – Τατσινας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πορταικός Αρετοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μανασης Μ
Καστρακίου Καστράκι  – Φήκη Γρατσανης Νταλουκας  – Κωτουλας
Οικουμενίου Οικουμένιος  – Δήμητρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Παφης
Αχιλλεας  – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Μετεωρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγαρχης Αν Μεγαρχη  – Μεγαρχη Μουστακας Μαργιωλης  – Ροτσας
Λιλής Λιλή   – Μπελέτσι Ανδριοπουλος Αποστολου  – Τουλουμης

ΚΥΡΙΑΚΗ    11 – 02 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Junior    1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας 9:30 Δημητρα α  – Ακαδημια 1  α Αλεξοπουλος
Κηπακιου  9:30 Πύργος α  – Μετεωρα α Παφης
Πυργετού 11:00 Πυργετός   – Πορταικός Παφης
Athletic 10:00 ΑΟΤ   – Βαλτινό Κυραντζουλης
Πηγη  β  – ΑΟΤ 2011 3-0
J u n i o r  2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Γεωργίου 13:00 Ακ Αμπελακιων  – Δημητρα β Αλεξοπουλος
Αγ Μονης9:30 Αγ Μονη  – Μετεωρα β Μουστακας
Factory 11:30 Καρυες   – Ακαδημια 1β Μουστακας
Β Νεοχωριου 11:00 Νεοχώρι  – Πηγη α Ρατζας
  Πύργος β  – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λόγγος   – Τζουρτζια Μανασης Παπαγεωργοπουλος  – Καψουρας
Μουριάς Ακ Αμπελακιων -Ακαδημια 1 Λεωνιδας Σ Ζήσης   – Καπερωνης Ν
Καρυών Καρυες   – Ταξιάρχες Δουλοπουλος Κωτουλας  – Μπαλας Χ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Πετρωτό Βουτσελας Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Πύργου Πύργος   – Αρδάνι Πετσας Καλογριας  – Αποστολου
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Ριζαριό Κουτσαγιας Νταλουκας  – Μανασης Μ
Κρήνη   – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Γλύνος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Πρίνος Σταφυλας Ρατζας    – Καλογριας
Λιλης Ασπρόβαλτος  – Φωτεινό Ανδριοπουλος Μαργιωλης   – Τουλουμης
Βυτουμά Βυτουμας   – Ελευθ/ρι Λεωνιδας Σ Μαρκοπουλος  – Κατσογιαννος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Δενδροχώρι Μανασης Κ Αλεξοπουλος – Παπαγεωργοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Ροπωτό Μανασης Μ Παφης    – Καπερωνης Ν
Πιαλείας Πιαλεία  – Λυγαρια Πετσας Νταλουκας   – Κωτουλας
Φιλύρας Φιλύρα  – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ   – Μπαλας  Χ
Αγιοφυλλο  – Θεόπετρας 0-3
Τυμφαίος  – Φωτάδα 3-0
 
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Ζάρκο Βουτσελας Μπαιρακταρης  – Αποστολου
 
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγαρχης Διαλεκτό   – Βαλτινό Μουστακας Γκογκινουδης   – Μπαλας Ι
 
 
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βασιλικης Βασιλικη  – Αστερας Ζησης Κυραντζουλης  – Καψουρας