Αγώνες και διαιτητές ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκε πρόγραμμα αγώνων και ορισμοί διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ:

ΣΑΒΒΑΤΟ  02/12/2017

 

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΤΡ. ΦΟΥΝΤΑΣ –ΠΡ. ΓΩΝΙΑ(Β ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΡΕΜΠΕΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ.:19:00 ΑΟ ΔΑΝΑΟΙ-ΑΙΟΛΟΣ Β΄(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:00 ΑΙΟΛΟΣ Α΄-ΚΡΟΝΟΣ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ Ζ.-ΡΑΝΤΟΣ Θ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΤΕΤΣΙΟΥ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ΜΑΓΟΙ ΤΡ.- ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ(Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΕΤΣΙΟΥ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ:13:45 ΓΟΜΦΟΙ – ΤΙΤΑΝΕΣ(ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ- ΟΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΕΛΟΥΔΑΣ-ΓΚΕΚΑΣ

  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 19:00 ΜΟΥΖΑΚΙ – ΑΣΚ1 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ:ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ- ΓΚΟΤΑΣ

  • ΚΛ. ΠΑΤΑΚΗΣ:17:00 ΝΙΚΑΙΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ(Α1ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 19:30 ΜΥΤΙΚΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΟΙ(Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ-ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  03/12/2017

  • ΚΛ.ΑΜΠΕΛΩΝΑ: 16:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ.ΣΟΦΑΔΩΝ: 17:30 ΣΟΦΑΔΕΣ-ΔΑΝΑΟΙ(Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΖΟΛΗΣ – ΓΚΕΚΑΣ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ:  12:00 ΓΟΜΦΟΙ –ΚΑΛ/ΚΑ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 16:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ – ΤΥΡΝΑΒΟΣ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ΑΙΟΛΟΣ Κ21- ΑΓ. ΝΕΣΤΟΡΑΣ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ -ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΥΒΑ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚ-ΑΠ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Δ/ΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. – ΡΑΝΤΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΥΒΑ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ-ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ(Β΄ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ-ΒΗΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ-ΑΣ ΚΑΡΔ.(Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ – ΒΗΤΑΣ-ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔ: 14:30 ΟΛ.ΚΑΡΔ. – ΑΠ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 19:15 ΦΥΛΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡΔ.(Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΦΑΣΟΥΛΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

  • ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 14:00 ΤΙΤΑΝΕΣ – ΔΕΣΚΑΤΗ (Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ:  ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ- ΚΟΥΤΙΒΗΣ

ΤΡΙΤΗ 05/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:15 ΤΡ.ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄ -ΤΡ.ΦΟΥΝΤΑΣ Β΄ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Χ. -ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΚΑΛΥΒΑ