Αγώνες και διαιτητές ΕΣΚΑΘ

Οι αγώνες και οι διαιτητές για τα τοπικά πρωταθλήματα  μπάσκετ έχουν ως εξής:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  08/12/2017

 

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:15 ΚΡΟΝΟΣ – ΤΡ. ΦΟΥΝΤΑΣ (Β ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ  – ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ.:15:00 ΔΑΝΑΟΙ-ΓΟΜΦΟΙ(Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΤΕΤΣΙΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΓ. ΝΕΣΤΟΡΑΣ- ΠΕΛΑΣΓΟΙ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΡΑΝΤΟΣ Ζ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:00 ΔΑΝΑΟΙ – ΑΙΟΛΟΣ Α΄(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΗΝΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:21:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ- ΝΙΚΑΙΑ (Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ- ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΚΑΛΥΒΑ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

  • ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ: 17:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ- ΗΦΑΙΣΤΟΣ(Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΦΑΚΙΤΣΑΣ-ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΗΤΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ –ΟΛ.ΒΟΛΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ –  ΑΕΤ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  10/12/2017

  • ΚΛ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ: 15:00 ΔΕΣΚΑΤΗ-ΠΡ.ΓΩΝΙΑ(Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.-ΣΠΑΝΟΣ Γ.

  • ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 16:00 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΑΙΟΛΟΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ – ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

  • ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ:  13:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ- ΑΙΟΛΟΣ Β΄ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 12:00 ΓΟΜΦΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ. – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ Θ.

  • ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ: 17:00 ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΑΙΟΛΟΣ Κ21(Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΝΤΑΖΗΣ – ΚΙΣΣΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:20 ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄- ΦΟΥΝΤΑΣ Β΄(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΥΤΙΒΗΣ- ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΒΗΤΑΣ

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 16:30 ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ-ΕΚΠ.Α΄/ΘΜΙΑΣ

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 18:00 ΤΑΧ.ΤΑΜ-ΣΥΛ/ΓΟΣ ΓΟΝ.10ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΤΡΙΚ

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ –ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΚΑΛΥΒΑ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 19:30 ROSSONERO-ΕΘΕΛ.ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚ.

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. –ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2017

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 14:00 ΦΡΟΥΡΑ ΤΡΙΚ-ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ.

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:30 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΑΓΡΟΚ/ΤΡΟΦΟΙ ΦΑΡΚΑΔ.

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν. – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΡΙΤΕΣ: ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ