Αγώνες και διαιτητές στην ΕΣΚΑΘ

Ορίστηκαν διαιτητές για τους αγώνες μπάσκετ στην ΕΣΚΑΘ Σάββατο 31/3 και Κυριακή 1/4 :

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 /03/2018

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 19:00 MOYZAKI – ΜΑΓΟΙ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΑΝΤΟΣ

  • ΚΛ.ΠΑΤΑΚΗΣ: 19:00 ΝΙΚΑΙΑ-ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ. – ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄- ΚΡΟΝΟΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ:ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΤΖΕΛΗΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΔΑΝΑΟΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΑΓ.ΝΕΣΤΟΡΑΣ-ΕΛΑΣΣΟΝΑ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ –ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ-ΑΓΡΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΙ(ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Χ.-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΗΤΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 17:00 ΜΥΤΙΚΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΕΤ(Α2)

Δ/ΤΕΣ:ΠΑΖΟΛΗΣ-ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ.ΣΟΦΑΔΩΝ: 17:00 ΣΟΦΑΔΕΣ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ:ΞΕΡΑΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 01/04/2018

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 16:00 ΑΙΟΛΟΣ Κ21-ΑΣΚ (A2 )

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ:18:00 ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ(ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ)

Δ/ΤΕΣ:ΡΑΝΤΟΣ-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:15:00 ΣΥΛ.ΓΟΝ.10ου Δ.ΣΧ.-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:16:30 ΤΑΧ.ΤΑΜ.-ΕΞ. ΦΡΟΥΡΑ(ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ)

Δ/ΤΕΣ:ΔΗΜΟΥΛΑΣ–ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 18:00 ROSSONERO – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ(ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΗΤΑΣ-ΤΖΕΛΗΣ

  • ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 18:00 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ (ΜΙΝΙ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

  • ΚΛ.ΣΟΦΑΔΩΝ: 18:00 ΣΟΦΑΔΕΣ-ΟΛ.ΚΑΡΔ.(ΜΙΝΙ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ Θ.

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:10:00 ΚΒΑ-ΑΣΚ (ΜΙΝΙ)

Δ/ΤΕΣ: ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 11:00 ΚΒΑ-ΑΣΚ (ΠΑΜ)

Δ/ΤΕΣ: ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α1 ΕΣΚΑΘ
31/3/2018 17:00 Β. Παρασκευόπ. Γ.Σ.Βόλου – Κεραυνός
ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι ΤΣΑΛΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΟΣ Κ. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ

31/3/2018 19:00 Β. Παρασκευόπ.  Ίωνας – Ανάληψη
ΖΑΧΑΡΗΣ ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ
ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΧΡ. ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ ΕΛ. ΓΚΑΛΙΔΗ

31/3/2018 19:00 ΕΑΚΒ Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Αλμυρού
ΠΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ.
ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ

31/3/2018 19:00 Κλ. Ν.Ιωνίας  ΑΕΒΔ – Αγριά
ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λ
ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ

31/3/2018 17:00 Κλ. Μπάρας Δαναοί Τρικάλων – Αστέρας Λάρισας
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΗΝΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΑ

31/3/2018 17:00 ΕΑΚΚ  Ήφαιστος Καρδίτσας – ΓΣ Αμπελώνα
ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΚΙΣΣΑΣ
ΚΑΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΘΩΔΗ

31/3/2018 17:00 Κλ. Σοφάδων  ΓΣ Σοφάδων – Φαλώρεια
ΞΕΡΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Χ ΤΑΣΙΑΣ

31/3/2018 17:00 Κλ. Μουζακ  Γόμφοι – ΑΟ Καλαμπάκας
ΛΙΛΗΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
ΠΙΠΛΙΟΥ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΤΣΟΥΚΑΣ

31/3/2018 19:00 Κλ. Ι. Πατάκη Γ.Σ.Νίκαιας – Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ ΑΘ
ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ-ΧΑΡΙΤΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

1/4/2018 17:30 ΕΑΚΛ  Σπάρτακος – Φοίβος
ΒΟΝΤΖΑ ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ-ΞΙΦΤΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Α2 ΕΣΚΑΘ
31/3/2018  17:00 Κλ. Αγ. Θωμά  Sports Academy-Ευξεινούπολη
ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΓΙΑΝΝΗ-ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ-ΓΚΑΤΖΙΑΣ

31/3/2018 17:00  Κλ. Ν.Ιωνίας Ελευθεριακός-Αετός Πλατυκάμπου
ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΠΑΣΙΑΣ ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

31/3/2018 17:00 ΕΑΚΛ Μύτικας Λάρισας – Άρης Τρικάλων
ΠΑΖΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
ΝΑΝΟΥΛΗ-ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

31/3/2018 19:00 Κλ. Μουζακ.  ΓΣ Μουζακίου  – Μάγοι Τρικάλων
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΡΑΝΤΟΣ
ΠΙΠΛΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ

31/3/2018 15:00 ΕΑΚΚ Απόλλων Καρδίτσας – Ίκαρος Λάρισας
ΔΟΤΑ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΜΠΑΣ

31/3/2018 19:00 Κλ. Μπάρας  Άγιος Νέστορας – ΓΣ Ελασσόνας

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ  ΦΑΣΟΥΛΑΣ
ΛΗΝΟΥ  ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

1/4/2018 11:00 Κλ. Σκιάθου Σκιάθος-Α.Σ.Φαρσάλων
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
——

1/4/2018 19:00 ΕΑΚΛ  Αν. Καλοχωρίου-Ιωλκία
ΞΕΝΟΦΩΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ι
ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ-ΝΑΝΟΥΛΗ-ΑΝΔΡΕΟΥ

1/4/2018 16:00 Δημ. Τρικάλων  Αίολος Κ21  – ΑΣΚ Κ21
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ

B’ ΕΣΚΑΘ
31/3/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΗ 20:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΗΣ Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ
ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ

ΚΕΝΑΝΙΔΗ Φ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Μ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ Κ

2/4/2018 18:00 Αγ. Θωμά Αετοί -Κρόνος Τυρνάβου
ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

ΓΚΑΤΖΙΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ