Οι αποστολές των μικτών ΕΠΣΤ για τα ματς με Καρδίτσα/Στην Β φάση οι Νέοι

Ολοκληρώνονται οι αγώνες της Α φάσης στους 13 ομίλους του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων νέων και παίδων. Οι μικτές της ΕΠΣ Τρικάλων φιλοξενούν τις αντίστοιχες της ΕΠΣ Καρδίτσας. 
Η μικτή των Νέων της ΕΠΣΤ, παίρνει την πρώτη θέση και θα λάβει μέρος στην Β φάση όπου οι δεκατρείς (13) πρωταθλήτριες, η δευτεραθλήτρια του 13ου ομίλου και οι δύο (2) καλύτερες δευτεραθλήτριες των υπολοίπων ομίλων της πρώτης (Α΄) φάσης, σύνολο δέκα έξι (16) ομάδες θα χωριστούν σε δύο γεωγραφικές ζώνες των οκτώ (8) ομάδων (βορράς & νότος), και στη συνέχεια με κλήρωση, θα προκύψουν τέσσερα (4) ζευγάρια τα οποία θα αγωνιστούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερα γήπεδα.
Στην τρίτη (Γ΄) φάση προκρίνονται οι οκτώ (8).νικήτριες ομάδες από τη δεύτερη (Β)
φάση, οι οποίες θα κληρωθούν, χωρίς γεωγραφικά κριτήρια και θα αγωνιστούν σε
μονούς αγώνες σε ουδέτερα γήπεδα.

 

Από τον προπονητή  των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Τρικάλων  καλούνται  οι   παρακάτω ποδοσφαιριστές να  βρίσκονται στο γήπεδο Μεγαλοχωρίου την ΤΕΤΑΡΤΗ   03.01.2018  όπου θα διεξαχθεί  ο αγώνας  των  Μικτών Ομάδων  Ενώσεων « ΠΑΙΔΩΝ -ΝΕΩΝ» μεταξύ  των ομάδων :

                        « Ε.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ-Ε.Π.Σ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ»

             Ομάδα   ΠΑΙΔΩΝ                                       Ομάδα  ΝΕΩΝ

   Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  12:30                 Ώρα  Έναρξης  Αγώνα  14:30   

   ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 11:15                      ΩΡΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ 13:15  

α/α Ονοματεπώνυμο Ποδοσφαιριστή

ΠΑΙΔΩΝ

α/α Ονοματεπωνυμο Ποδοσφαιριστή

Ν Ε Ω Ν

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΓΕΡΕΝΤΕΣ ΘΩΜΑΣ 3 ΓΚΟΥΒΙΝΑΣ  ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
4 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΝΤΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΝΙΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 9 ΛΙΑΚΟΣ  ΦΩΤΙΟΣ
10 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΡΙΣ
11 ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ  ΘΩΜΑΣ 11 ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ  ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
12 ΡΟΥΜΠΙΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 ΝΤΟΒΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΣΑΚΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13 ΝΤΑΙΛΙΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 ΞΑΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15 ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΟΣ
16 ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 16 ΠΛΑΚΙΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ
17 ΤΣΑΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18 ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΤΣΟΓΙΑΣ  ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

 Τηλ. Επικ.      Μόρφος Χρ. 6932923523

                        Αχ. Ζηρας    6977612198