Διαιτησίες ερασιτεχνικών αγώνων

Ορίστηκαν διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων, το Σαββατοκύριακο 22 και 23 Απριλίου 2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ    2204 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αποστόλων Απόστολοι   – Πυργετός Παπαγ/λος
Αγ Βης/να Πορταικός   – Πηγη  Β Αποστολου
Δενδροχωριου Καλλιδενδρι  – Πύργος Μαργιωλης
Εγκ Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ  Α Πρεβεντας
Μπαλκούρας Δήμητρα Α  – Αγ Μονη Πλατσκοβιτς
Ρεπό : Μετεωρα  Α
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκούρας Δημητρα  Β  – Ακαδημια 1 Μαρκοπουλος
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΟΤ 2011 Θανασουλας
Κηπακιου ΑΟΤ  Β – Φαρκαδόνα Καπερωνης
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Δημητρα  Γ Μουστακας
Πηγης Πηγη  Α   – Μετεωρα  Β Κατσογιαννος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Φήκης Φήκη     – Φαρκαδόνα Κοντινος Πετσας    – Πλατσκοβιτς
Μπαλκούρας Δήμητρα  – Σαράγια Λεωνιδας Σ Παπαγ/λος   – Τατσινας
Κηπακίου ΑΕΤ       – Καστράκι Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Καπερωνης
Πηγης Αγ Μονη   – Δενδροχωρι Κουτσαγιας Κωτουλας  – Σταφυλας
Πύλης Πορταικός  – Κρ Βρύση Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Ζησης
Σαρακίνας Μετεωρα   – Οικουμενιος Μαρκος Κατσογιαννος  – Μαρκοπουλος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πυργετός Παντος Νταλουκας  – Πρεβεντας
Καρυών Καρυες    – Γριζάνο Μισσας Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Μεγαλ/ρι  – Πρόδρομος 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Παλαιομ/ρου Μπελέτσι     – Αν. Μεγάρχης Μαργιωλης Κυραντζουλης  – Ράτσας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Κηπακίου Κηπάκι    – Φωτεινό Μπαιρακταρης Καλογριας   – Μπαλας
Αποστόλων Απόστολοι   – Βυτουμας Μουστακας Ανδριοπουλος  – Αποστολου
Βασιλική  – Πανχασιακός 3-0
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Κεφαλ/σου Ακαδημία 1  – Κεραμίδι Βουτσελας Γκογκινουδης  – Ροτσας

  Κυριακή    2304 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πρίνους Πρίνος   – Λυγαριά Κοντίνος Νταλουκας    – Τζανης
Ασπροκλησιας Ασπροκκλησια  – Χρυσομηλια Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος  – Ζησης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Παλαιομ/ρο Μανασης Κ Μπαιρακταρης   – Μουστακας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  – Δροσερό Μισσας Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Θεόπετρα Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος  – Βουτσελας
Πιαλείας Πιαλεία  – Τυμφαίος Πετσας Μανασης Μ  – Ράτζας
Γόμφοι   – Κεφαλ/σο 0-3
Πηγη      – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Γλύνους Γλύνος    – Παραληθαίοι Παντος Νταλουκας   – Αποστολου
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πετρωτό Κοντίνος Σταφυλας  – Παπαγ/λος
Κηπακίου Πύργος   – Μπάρα Μανασης Κ Τζανης   – Λεωνιδας Κ
Λόγγου Λόγγος   – Ακ. Αμπελακιων Μαρκος Αλεξοπουλος  – Τατσινας
Ριζαριού Ριζαριό   – Αρδάνι Ζησης Καπερωνης  – Γκογκινουδης
Καλυβίων Καλύβια  – Τζουρτζια Λεωνιδας Σ Μανασης Μ  – Ράτζας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Ζάρκο Δουλοπουλος Βουτσελας  – Πρεβεντας
Καλαμάκι  – Κρήνης 0-3
Ρεπό : Αστερας
     
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Ασπροβαλτος Πετσας Κατσογιαννος  – Μαρκοπουλος
     
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λιλής Λιλή     – Φωτάδα Παφης Ροτσας  – Καλογριας
Καλλιδένδρη   – Μεγάρχη 0-3
Ανταλλάξιμα  – Γοργογυρι αα
   
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα   – Διαλεχτό Μαργιωλης Πλατσκοβιτς  – Κυραντζουλης
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Μεγαλ/ριου Πατουλιά    – Διαμάντι Μουστακας Τοτης   – Μπαλας
Ακ. Τρικάλων  – Παλ/ργος 3-0
Πετρόπορος  – Πηνειάδα αα