Διαιτητές για αγώνες μπάσκετ ΕΣΚΑΘ και τουρνουά

Ορίστηκαν διαιτητές για αγώνες μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ και των τουρνουά που γίνονται στα Τρίκαλα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  22/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:40 ΤΟΥΡΝΟΥΑ AKAΔΗΜΙΑ ΦΟΥΝΤΑ

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Χ.- ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ(ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  23/12/2017

 

  • EAKΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 16:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΚ21 – ΑΙΟΛΟΣ(Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 18:00 ΕΛΠΙΔΑ –ΤΙΤΑΝΕΣΚ21 (Β΄ΕΣΚΑΘ )

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

  • ΔΗΜ.ΚΛ. ΤΡΙΚ.:17:00 ΜΑΓΟΙ- ΜΟΥΖΑΚΙ  (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΕΤΣΙΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

  • ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ: 17:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΟΙ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΖΟΛΗΣ-ΔΟΤΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ (ΣΑΒΒΑΤΟ 23/12)

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 13:00 ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ – ΤΑΧ.ΤΑΜ.

Δ/ΤΕΣ:  ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ. – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ

  • ΚΛ.ΔΗΜ. ΤΡΙΚ: 14:30 Σ.Γ. 10ου Δ.ΣΧ.-ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡ.

Δ/ΤΕΣ: ΦΑΣΟΥΛΑΣ – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:19:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚ- ΦΡΟΥΡΑ ΤΡΙΚ

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ(ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 20:30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ(ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ)

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:20:20 ΑΓΡΟΚΤΗΝ.-ROSSONERO

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΒΗΤΑΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ -ΤΖΕΛΗΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:40 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΟΥΝΤΑ

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ – ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:40 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΟΥΝΤΑ

Δ/ΤΕΣ: ΦΑΣΟΥΛΑΣ – ΤΕΓΟΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΟΥΝΤΑ

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  24/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΔΑΝΑΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ – ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:  17:00 ΔΑΝΑΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ (ΕΦΗΒΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/12/2017

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 14:20 ΑΙΟΛΟΣ Β΄- ΚΡΟΝΟΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ -ΓΚΟΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 20:20 ΦΑΛΩΡΕΙΑ- ΚΡΟΝΟΣ(Ε)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ- ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΕΤΣΙΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:13:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ- ΤΙΤΑΝΕΣ(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.- ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 16:00 ΜΟΥΖΑΚΙ-ΟΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Χ. – ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 28/12/2017

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄- ΑΙΟΛΟΣ Α΄ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Χ. –ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΗΤΑΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ