Διαιτητές για αγώνες ΕΣΚΑΘ

Ορίστηκαν διαιτησίες και κριτές για τους τοπικούς αγώνες μπάσκετ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01/2018

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 14:30 ΑΙΟΛΟΣ -ΤΙΤΑΝΕΣ  (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ Ζ.- ΡΕΜΠΕΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΕΤΣΙΟΥ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:30 ΑΙΟΛΟΣΚ21-ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.-ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

ΚΡΙΤΕΣ:ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΤΕΤΣΙΟΥ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:30 ΑΙΟΛΟΣ Β΄- ΤΡΙΚΑΛΑ FBA (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΤΖΕΛΗΣ

  • ΚΛ. ΚΑΛ/ΚΑΣ: 17:00 Α Ο ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ- ΓΟΜΦΟΙ (Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΒΗΤΑΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΓ. ΝΕΣΤΟΡΑΣ – ΤΥΡΝΑΒΟΣ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ –ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ – ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 13:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ. (ΠAIΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

  • ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΤΙΤΑΝΕΣΚ21- ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Β΄ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

  • ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ: 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ (Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΚΕΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ    14/01/2018

 

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΠΡ. ΓΩΝΙΑ – ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. – ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ- ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΤΡΙΚΑΛΑ FBA – ΦΥΛΛΟ (Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΠΕΛΑΣΓΟΙ ΚΑΛΥΒΙΩΝ -ΚΑΡΔΙΤΣΑ Κ21 (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΗΤΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ- ΣΟΦΑΔΕΣ (Α1 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔ. 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ –ΣΟΦΑΔΕΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

Δ/ΤΕΣ: ΜΕΛΛΟΣ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ

  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 12:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ Ζ.-ΡΑΝΤΟΣ Θ.

  • ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ : 16:00 Α Ο ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ –ΑΙΟΛΟΣ Α΄(ΠΑΙΔΙΚΟ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ-ΤΕΤΣΙΟΥ

  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ : 16:00 ΜΟΥΖΑΚΙ –ΑΕΤ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ -ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

  • ΚΛ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ: 15:00 ΔΕΣΚΑΤΗ- ΕΛΠΙΔΑ (Β΄ ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΣΠΑΝΟΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔ: 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ-ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Α2 ΕΣΚΑΘ)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ-ΛΕΛΟΥΔΑΣ