Οι διαιτητές στο τοπικό ποδόσφαιρο

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους τοπικούς αγώνες ποδοσφαίρου, το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Απριλίου 2017:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0804 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Κηπακιου ΑΕΤ    – Φαρκαδονα Παντος Πετσας-Καλογριας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Δημητρα Μανασης Νταλουκας- Μανασης Μ
Πύλης Πορταικός  – Φήκη Κουτσαγιας Τζανης – Κωτουλας
Σαρακίνας Μετεωρα  – Σαραγια Μαρκος Ράτζας- Καπερωνης
Νεοχωρίου Νεοχώρι   – Καστράκι Μισσας Αλεξοπουλος- Μπαλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Δενδροχωρι Κοντινος Βουτσελας- Μπαιρακταρης
Καρυων Καρυες   – Κρ Βρύση Δουλοπουλος Σταφυλας- Παπαγεωργοπουλος
Γριζανου Γριζάνο  – Οικουμενιος Λεωνιδας Ζησης- Πρεβεντας
Πρόδρομος  – Πυργετός 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος 5η
Μεγάρχης Μεγάρχη   – Μπελέτσι Μουστακας Ροτσας- Κυρατζουλης
Καλλιδένδρη  – Λιλή 0-3
Αν. Μεγαρχης  – Ανταλλάξιμα 3-0
Φωτάδα   – Γοργογυρι 3-0

Κυριακή    0904 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR
Πυργετού Πυργετός   – Πορταικός Μαργιωλης
Σαραγίων Πηγη  Β    – Καλλιδένδρη Καπερωνης
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Ακ. Αμπελακιων Μουστακας
Πύργου Πύργος  – Αγ Μονη Πρεβεντας
Κηπακιου ΑΟΤ  α  – Δημητρα α Μπαλας
Ρεπό : Απόστολοι
JUNIOR
Λογγακίου ΑΟΤ 2011  – Δημητρα β Ράτσας
Σαραγίων Σαραγια    – Πηγη  α Καλογριας
Εγκ Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  – Νεοχώρι Κατσογιανος
Καλαμπακας Μετεωρα β  – ΑΟΤ  β Πλατσοβιτς
Μπαλκούρας Δημητρα  γ  – Φαρκαδόνα Μαρκοπουλος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ργου Αστέρας     – Παραληθαίοι Παντος Αποστολου- Γκογκινουδης
Κηπακίου Πύργος       – Ταξιαρχών Κουτσαγιας Μισσας- Αλεξοπουλος
Λόγγου Λόγγος       – Γλύνος Πετσας Τζανης- Σταφυλας
Καλυβίων Καλύβια    – Αχιλλέας Κοντινος Νταλουκας- Μανασης Μ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ακ Αμπελακιων Λεωνιδας Ανδριοπουλος- Μπαιρακταρης
Ζάρκου Ζάρκο    – Κρήνη Μανασης Κωτουλας- Παπαγεωργοπουλος
Ράξας Τζούρτζια  – Αρδάνι Βουτσελας Τατσινας – Ζησης
Καλαμάκι   – Πετρωτό 0-3
Ρεπό : Ριζαριο
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Πηγης Πηγη     – Λυγαρια Κοντινος Νταλουκας- Τζανης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Πρίνος Δουλοπουλος Μανασης – Παπαγεωργοπουλος
Παλ/ρου Ροπωτό   – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Καλογριας- Μαρκοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα   – Χρυσομηλια Λεωνιδας Πρεβεντας- Γκογκινουδης
Πιαλείας Πιαλεία   – Παλαιομ/ρο Μανασης Κωτουλας- Αποστολου
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Ασπροβαλτος Ζησης Μπαιρακταρης- Τατσινας
Θεοπετρας Θεόπετρα  – Δροσερό Παντος Σταφυλας- Βουτσελας
Ασπροκλησια  – Γόμφοι 3-0
Αγιοφυλλο  – Γοργογυρι 3-0
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος 5η
Βασιλικής Βασιλική   – Κηπάκι Πετσας Καπερωνης-Κατσογιαννος
Διαλεχτού Διαλεχτό   – Απόστολοι Μουστακας Πλατσκοβιτς- Τοτης
Φωτεινού Φωτεινό   – Βυτουμας Παφης Ροτσας- Μακρης
Πανχασιακος  – Λεπτοκαρυα 0-3
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος 6η
Κεραμιδίου Κεραμίδι   – Πατουλια Μαργιωλης Τασιοπουλος- Μπαλλας
Παλ/ργος  – Διαμάντι 0-3
Πηνειάδα  – Ακ Τρικαλων 0-3
Πετρόπορος  – Ακαδημια 1 0-3