Διγενής-Δίστομο στην πρεμιέρα της Γ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής. Ο Διγενής Νεοχωρίου στον 4ο όμιλο ξεκινά εντός έδρας με τον Αμβρυσσέα Διστόμου. Το πρωτάθλημα αρχίζει την 1 Οκτωβρίου και ώρα 16.00. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα  – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι  – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου  – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου  – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος  – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός
2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρός  – Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων  – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων  – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου  – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος  – ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι
3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι  – ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου  – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος  – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας  – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι  – Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα  – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός  – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων  – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου  – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας
5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος  – Θήβα
Αστέρας Ιτέας  – ΓΣ Αλμυρός
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου  – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος
6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου  – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι  – Αστέρας Ιτέας
Θήβα  – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός  – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων  – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων
7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας  – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος  – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου  – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων  – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων
8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου  – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου  – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι  – ΑΟ Σελλάνων
 –
ΓΣ Αλμυρός  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: Θήβα
9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος  – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου  – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων  – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων  – ΑΠΟΚ Βελούχι
Θήβα  – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος  – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας  – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου  – ΓΣ Αλμυρός
ΑΠΟΚ Βελούχι  – Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος
11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων  – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων  – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός  – ΝΠΣ Βόλος
Θήβα  – Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου  – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας  – Θήβα
ΝΠΣ Βόλος  – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου  – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
13η αγωνιστική
 –
Αχιλλέας Φαρσάλων  – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός  – Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα  – Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου  – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος  – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου