Με επιτυχία η Ανάβασης Ελάτης και νικητή τον Λευτέρη Ζώη

Άλλη μία επιτυχημένη διοργάνωση αγώνα από τον Π.Σ.Τρικάλων. Την Κυριακή 1η Οκτώβρη ο χώρος έξω από το δημαρχείο Πύλης γέμισε ποδηλάτες, έτοιμους να αγωνιστούν στην   «Ανάβαση Ελάτης 2017». Εκκίνηση έλαβαν 150 ποδηλάτες σε όλες τις κατηγορίες. Στον αγώνα συμμετείχαν 21 ποδηλατικές ομάδες κυρίως από,  Θεσσαλία, Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ξάνθη, Κομοτηνή, Κέρκυρα, καθώς και αρκετοί ανεξάρτητοι αθλητές από διάφορες πόλεις.

Η γραμματεία του αγώνα άνοιξε από τις 9 το πρωί  προκειμένου να εξυπηρετηθούν  ομαλά όλοι οι αθλητές. Οι κυρίες της γραμματείας ξεπέρασαν τον εαυτό τους προσπαθώντας να ανταπεξέλθουν στις απαιτήσεις της διοργάνωσης και τις ευχαριστούμε, ιδιαιτέρως ευχαριστούμε την κυρία Ιωάννα Βαΐου.

Νικητής του αγώνα αναδείχτηκε  ο έφηβος Τρικαλινός,  Ζώης Λευτέρης του Κρόνου Νίκαιας με χρόνο 32 λεπτά και 12 δεύτερα.

Στις μικρές κατηγορίες οι νεαροί ποδηλάτες έδειξαν  ποδηλατικό ταλέντο και πολύ όρεξη για ποδηλασία. Κέρδισαν μετάλλια και καλές θέσεις κατάταξης, μα πάνω από όλα κέρδισαν σημαντικές ποδηλατικές εμπειρίες.

Στις μεγάλες κατηγορίες  ο αγώνας ξεκίνησε από την αρχή με δυνατό ρυθμό. Στο 3,9 χιλιόμετρο υπήρχε το ενδιάμεσο σπριντ που το κέρδισε ο Ζέγκλης  Νίκος του Σπαρτιατικού. Στην συνέχεια ο Λευτέρης Ζώης αποσπάστηκε και με αρκετή προσπάθεια κρατήθηκε στην κορυφή  και κέρδισε τον αγώνα. Στην 2η θέση και πρώτος στην κατηγορία ανδρών ο Σταύρος Πάσχος του Α.Σ. Ποδηλάτης  με 32:40  και στην 3η θέση ο έφηβος Γιώργος Γατής του Κρόνου Νίκαιας με 32:51.

Χορηγοί του αγώνα ήταν ο Δήμος πύλης, ο Σύλλογος επαγγελματιών ορεινού όγκου Τρικάλων «ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ», οι εκτυπώσεις 3G (αριθμοί αθλητών) και το φυσιοθεραπευτήριο της κ. Έφης Παλάτου.

Την διαδρομή του αγώνα κάλυψε με άψογο τρόπο,  με μηχανές η τροχαία Τρικάλων  και τους ευχαριστούμε ιδιαιτέρως. Σημαντική βοήθεια είχαμε και από τους κριτές ΜΟΤΟ διαδρομής Ντάκο Κων/νο και Πολύμερο Στέφανο.  Αλυτάρχης του αγώνα ήταν ο κ. Γώγος Πέτρος από Λάρισα με σημαντική βοήθεια στο έργο του από τον κ. Σαλπαδήμο Στέργιο.

Ο τερματισμός στην Ελάτη οργανώθηκε άριστα και ευχαριστούμε γι’ αυτό τον φίλο Νίκο Τάχο  παλιό συναθλητή μας στην ποδηλασία. Στον τερματισμό υπήρχε  πλήθος κόσμου που χειροκρότησε τις προσπάθειες των αθλητών. Ο Σύλλογος επαγγελματιών ορεινού όγκου Τρικάλων «ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ» προσέφερε στους νικητές  όλων των κατηγοριών ως δώρα, διαμονή και διατροφή. Επίσης με την βοήθεια του τοπικού συλλόγου γυναικών, προσέφερε διάφορα εδέσματα στους  ποδηλάτες.

Αθλοθέτης του αγώνα, ο δήμος Πύλης που κάθε χρόνο ανταποκρίνεται θετικά και στηρίζει  την Ανάβαση Ελάτης. Τις απονομές έκαναν εκπρόσωποι του δήμου Πύλης,  του δήμου Τρικάλων, χορηγοί του αγώνα και εκπρόσωποι σωματείων.  Οι βραβεύσεις των νικητών έγιναν  στην πλατεία Ελάτης.

Στον αγώνα συμμετείχαν και περίπου 20 παιδιά από την ποδηλατική ακαδημία Π.Σ.Τρικάλων της πόλης  μας με πολύ καλές επιδώσεις. Καλύτερη θέση από την ομάδα μας είχαμε από την Ντάκου Ευαγγελία, 2η στην κατηγορία μίνι μικρά κορίτσια. Ο Π.Σ.Τρικάλων συγχαίρει όλους του ποδηλάτες που έλαβαν μέρος στον αγώνα, αλλά και τους γονείς τους που στηρίζουν έμπρακτα τις επιλογές των παιδιών τους. Ευχαριστούμε επίσης όλους τους χορηγούς της αγωνιστικής ομάδας,  αφού και αυτοί με τον τρόπο τους συμβάλουν καθοριστικά στην ποδηλατική ανάπτυξη του τόπου μας.

Επικοινωνία για εγγραφές και συμμετοχή στην Ακαδημία Ποδηλασίας:
Τηλέφωνα: 6986010785 Ζιντζόβας Ηλίας και 6989154306 Ταμανάκιας Μιχάλης (υπεύθυνοι τμημάτων)
Facebook: Ποδηλατικός Τρικάλων cycling club
Email: podilasiatrikalon@yahoo.gr

Ακολουθούν τα αποτελέσματα της Ανάβασης Ελάτης:

              ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                  ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017     
  Νικητής 2015     Γ. ΜΠΟΥΓΛΑΣ (Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 33′:31»
  Νικητής 2016   Α. ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ   (Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 31′:23» Νέο ρεκόρ χρόνου.
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 14564 ΕΦΗΒΩΝ 32.12
2 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 13161 ΑΝΔΡΩΝ 32.40
3 ΓΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15608 ΕΦΗΒΩΝ 32.51
4 ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11301 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 32.52
5 ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 13845 ΑΝΔΡΩΝ 32.54
6 ΜΠΑΚΟΛΑΣ  ΙΑΣΟΝΑΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 32.54
7 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 14881 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 32.55
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 13713 ΑΝΔΡΩΝ 32.56
9 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 3284 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 33.53
10 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9935 ΑΝΔΡΩΝ 33.59
11 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 17098 ΑΝΔΡΩΝ 34.07
12 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15421 ΕΦΗΒΩΝ 34.17
13 ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 16237 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 34.31
14 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 13501 ΑΝΔΡΩΝ 34.44
15 ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 34.44
16 ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15156 ΑΝΔΡΩΝ 35.37
17 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16647 ΠΑΙΔΩΝ 35.44
18 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15984 ΜΑΣΤΕΡ Α’ 35.50
19 ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 17112 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 36.10
20 ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΟΚ 14547 ΑΝΔΡΩΝ 36.12
21 ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 36.20
22 ΖΗΛΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 16220 ΑΝΔΡΩΝ 36.27
23 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15095 ΠΑΙΔΕΣ 36.27
24 ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2303 ΜΑΣΤΕΡ Γ 36.31
25 ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 14638 ΑΝΔΡΩΝ 36.53
26 ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 10760 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 36.57
27 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 12612 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.08
28 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15583 ΠΑΙΔΕΣ 37.25
29 ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 18227 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.26
30 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 16077 ΑΝΔΡΩΝ 37.28
31 ΧΑΡΙΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 37.30
32  ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17935 ΜΑΣΤΕΡ Α 37.42
33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 15556 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.54
34 ΚΑΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 15206 ΑΝΔΡΩΝ 37.55
35 ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15020 ΠΑΙΔΕΣ 38.09
36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 38.17
37 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ 13957 ΠΑΙΔΩΝ 38.17
38 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 13268 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 38.32
39 ΝΤΟΚΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ Π.Ο.ΖΕΥΣ 15055 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 38.37
40 ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ  3998 ΜΑΣΤΕΡ Γ 38.40
41 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 16532 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 38.45
42 EMILIO  DI LELLO ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 38.47
43 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 12233 ΑΝΔΡΩΝ 38.51
44 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 14822 ΑΝΔΡΩΝ 39.21
45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13651 ΑΝΔΡΩΝ 39.24
46 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΗ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 39.46
47 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 16926 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 40.42
48 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΖΙΩΓΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.17
49 ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΟΚ 3109 ΜΑΣΤΕΡ Δ 41.18
50 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.20
51 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.41
52 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 15347 ΑΝΔΡΩΝ 41.54
53 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.09
54 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.34
55 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.35
56 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ 2998 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 42.35
57 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.36
58 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13269 ΑΝΔΡΩΝ 42.47
59 ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.53
60 ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 16491 ΑΝΔΡΩΝ 43.05
61 ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.01
62 ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 17397 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 44.04
63 ΜΟΥΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.07
64 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.27
65 ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Χ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 17378 ΜΑΣΤΕΡ Γ 44.35
66 ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 9764 ΜΑΣΤΕΡ Α 44.36
67 ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.32
68 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.37
69 ΜΠΑΚΙΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 17153 ΜΑΣΤΕΡ Α 45.51
70 ΔΙΠΛΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.56
71 ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 46.39
72 ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΙΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15586 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 47.21
73 ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 47.23
74 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 48.00
75 ΔΟΞΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 13646 ΠΑΙΔΕΣ 2002
76 ΝΤΑΟΥΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1774 ΜΑΣΤΕΡ Γ 48.43
77 ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 49.04
78 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 49.37
79 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 18282 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 52.29
80 ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 7166 ΜΑΣΤΕΡ Γ 53.19
81 ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 54.15
82 ΠΑΛΙΚΤΣΟΓΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΗΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 54.40
83 ΡΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 54.45
84 ΤΣΕΛΑ ΆΛΝΤΙ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 17570 ΠΑΙΔΕΣ 55.17
85 ΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 58.36
86 ΠΑΛΑΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16428 ΑΝΔΡΩΝ 60.14
87 HOYTEUYUK EKATERINA     ΟΠΕΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6258

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.
ΚΑΣΚΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Γ2733 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ  
ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Γ2497 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2007
ΓΩΓΟΥ ΑΡΕΤΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2544 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2008
ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ Γ2675 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ  
ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2646 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2008
ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Γ2649 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2007
ΜΠΑΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ  Γ2673 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ  
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΜΑΙΔΗ ΠΑΟΚ Γ2671 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2009
ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2669 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2009
10η ΜΑΛΟΥΣΗ ΦΑΝΗ ΠΑΟΚ Γ2546 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2008
11η ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2529 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2008
12η ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2568 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Κ 2007
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 17178 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΟΚ 17443 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
3ος ΓΛΑΡΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΟΚ 17908 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
4ος ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΟΚ 17576 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
5ος ΓΚΟΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΟ 15945 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
6ος ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16711 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
7ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 17814 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
8ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 18104 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
9ος ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 17994 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α
10ς ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 17892 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ Α

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                               ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.
1ος ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΠΑΟΚ 15769 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2005
2ος ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 15096 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α  
3ος ΓΙΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΟΚ 16610 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2005
4ος ΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17806 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2005
5ος ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 16455 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2006
6ος ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 16667 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α  
7ος ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 16063 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α  
8ος ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16977 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2005
9ος ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 15997 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α  
10ος ΠΡΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΟΚ 16994 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2006
11ος ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16943 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α 2005
DNF ΠΛΕΤΖΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17971 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Α  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.
ΤΟΥΡΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΟΚ Γ2325 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ 2006
ΚΑΖΑΚΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ Γ2272 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ 2005
ΚΟΚΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2533 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ 2005
ΜΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ Γ2437 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ 2005
ΜΙΛΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΟΚ Γ2672 ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ 2006
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                              ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΑΣΤΕΡΣ Α+Γ+Δ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1ος ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15984 ΜΑΣΤΕΡ Α’ 35.50
2ος ΖΩΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 2303 ΜΑΣΤΕΡ Γ 36.31
3ος  ΚΟΚΑΛΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Π.Ο.Κ. ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 17935 ΜΑΣΤΕΡ Α 37.42
4ος ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ  3998 ΜΑΣΤΕΡ Γ 38.40
5ος ΣΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΟΚ 3109 ΜΑΣΤΕΡ Δ 41.18
6ος ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Χ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 17378 ΜΑΣΤΕΡ Γ 44.35
7ος ΒΑΡΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 9764 ΜΑΣΤΕΡ Α 44.36
8ος ΜΠΑΚΙΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 17153 ΜΑΣΤΕΡ Α 45.51
9ος ΝΤΑΟΥΤΗΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 1774 ΜΑΣΤΕΡ Γ 48.43
10ος ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 7166 ΜΑΣΤΕΡ Γ 53.19

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΜΑΣΤΕΡΣ Β  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 3284 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 33.53
2ος ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ 16237 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 34.31
3ος ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 10760 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 36.57
4ος ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 12612 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.08
5ος ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 18227 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.26
6ος ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 15556 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 37.54
7ος ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Σ.ΤΡ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 13268 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 38.32
8ος ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 16926 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 40.42
9ος ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ 2998 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 42.35
10ος ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 17397 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 44.04
11ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 18282 ΜΑΣΤΕΡ Β’ 52.29

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                  ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ – ΝΕΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ (ΚΟΙΝΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ)  
  Νικητής 2015     Γ. ΜΠΟΥΓΛΑΣ (Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 33′:31»
  Νικητής 2016   Α. ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ   (Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 31′:23» Νέο ρεκόρ χρόνου.
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1ος ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 14564 ΕΦΗΒΩΝ 32.12
2ος ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 13161 ΑΝΔΡΩΝ 32.40
3ος ΓΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15608 ΕΦΗΒΩΝ 32.51
4ος ΖΕΓΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 11301 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 32.52
5ος ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 13845 ΑΝΔΡΩΝ 32.54
6ος ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 14881 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 32.55
7ος ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 13713 ΑΝΔΡΩΝ 32.56
8ος ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9935 ΑΝΔΡΩΝ 33.59
9ος ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 17098 ΑΝΔΡΩΝ 34.07
10ος ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15421 ΕΦΗΒΩΝ 34.17
11ος ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Σ. ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 13501 ΑΝΔΡΩΝ 34.44
12ος ΜΠΑΛΔΙΜΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 15156 ΑΝΔΡΩΝ 35.37
13ος ΤΣΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ 17112 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 36.10
14ος ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΟΚ 14547 ΑΝΔΡΩΝ 36.12
15ος ΖΗΛΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 16220 ΑΝΔΡΩΝ 36.27
16ος ΠΑΓΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 14638 ΑΝΔΡΩΝ 36.53
17ος ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 16077 ΑΝΔΡΩΝ 37.28
18ος ΚΑΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 15206 ΑΝΔΡΩΝ 37.55
19ος ΝΤΟΚΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ Π.Ο.ΖΕΥΣ 15055 Ν. ΑΝΔΡΩΝ 38.37
20ος ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 16532 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 38.45
21ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 12233 ΑΝΔΡΩΝ 38.51
22ος ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ 14822 ΑΝΔΡΩΝ 39.21
23ος ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΙΟΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13651 ΑΝΔΡΩΝ 39.24
24ος ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ 15347 ΑΝΔΡΩΝ 41.54
25ος ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13269 ΑΝΔΡΩΝ 42.47
26ος ΠΕΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 16491 ΑΝΔΡΩΝ 43.05
27ος ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΙΟΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15586 Ν.ΑΝΔΡΩΝ 47.21
28ος ΠΑΛΑΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16428 ΑΝΔΡΩΝ 60.14
DNS ΚΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΛΙΑ ΔΕΝΤΡΑ 15393 ΑΝΔΡΩΝ  
DNS ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ  ΛΟΥΚΑΣ Π.Ο.ΖΕΥΣ 16563 ΑΝΔΡΩΝ  
DNS ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π.Γ.Σ.ΛΑΡΙΣΑΣ 14673 ΑΝΔΡΩΝ  
DNS ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Π.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ 15715 ΑΝΔΡΩΝ  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ  
Νικητής 2015   ΜΑΝΟΛΑΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ    36:18’’  
Νικητής 2015   ΜΑΝΟΛΑΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ    34.47’’  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1ος ΜΠΑΚΟΛΑΣ  ΙΑΣΟΝΑΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 32.54
2ος ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 34.44
3ος ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 36.20
4ος ΧΑΡΙΣΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 37.30
5ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 38.17
6ος EMILIO  DI LELLO ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 38.47
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΗ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 39.46
8 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΖΙΩΓΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.17
9 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.20
10 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 41.41
11 ΣΟΥΡΜΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.09
12 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.34
13 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.35
14 ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.36
15 ΜΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 42.53
16 ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.01
17 ΜΟΥΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.07
18 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 44.27
19 ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.32
20 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.37
21 ΔΙΠΛΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 45.56
22 ΜΠΑΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 46.39
23 ΛΥΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 47.23
24 ΜΠΕΡΓΕΛΕΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 48.00
25 ΜΠΟΓΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 49.04
26 ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 49.37
27 ΠΑΛΙΚΤΣΟΓΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΗΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 54.40
28 ΡΟΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ     ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 54.45
29 ΚΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ   ΟΠΕΝ ΑΝΔΡΩΝ 58.36

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  
                   ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                               ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  OPEN  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΗΝΕΙΟΣ   ΟΠΕΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 54.15
HOYTEUYUK EKATERINA       6258
DNF ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        

 

ΑΝΑΒΑΣΗ ΕΛΑΤΗΣ 2017                                 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ  
Νικητής 2015   ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ(ΠΓΣΛΑΡΙΣΑΣ) 34:50’’  
Νικητής 2016  ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 32:11’’  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΘ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 14564 ΕΦΗΒΩΝ 32.12
2 ΓΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15608 ΕΦΗΒΩΝ 32.51
3 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Σ.ΚΡΟΝΟΣ 15421 ΕΦΗΒΩΝ 34.17