Έτρεξαν σε κλειστό στίβο μικροί αθλητές στο ΔΑΚ Τρικάλων

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ στα πλαίσια του οργανογράμματος και των στόχων  της, πραγματοποίησε το Σάββατο 11 Φεβρουαρίου στα Τρίκαλα, την 2η  Προπονητική Ημερίδα  Στίβου, για αθλητές και αθλήτριες των συλλόγων  της Θεσσαλίας.

Συμμετείχαν 150 αθλητές και αθλήτριες από συλλόγους της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  Θεσσαλίας, σε μια γιορτή του Στίβου με έντονο και συναρπαστικό  συναγωνισμό, στην οποία υπήρχε η έντονη παρουσία των γονέων των  αθλητών και σημειώθηκαν ορισμένες πολύ καλές επιδόσεις.

2

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 30Μ-ΑΓΟΡΙΑ(Α΄- Β΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,32
2ος ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,69
3ος ΓΟΥΪΓΟΥΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5΄΄,70
4ος ΖΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,72
5ος ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,96
6ος ΖΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,98
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 30Μ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α΄- Β΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,09
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΗΛΙΑΝΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,29
ΜΠΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,30
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,32
ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΡΑΙΜΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,39
ΚΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,49
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 40Μ-ΑΓΟΡΙΑ (Γ΄-Δ΄-Ε΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,65
2ος ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,70
3ος ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,91
4ος ΨΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,94
5ος ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7΄΄,32
6ος ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7΄΄,53
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 40Μ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Γ΄-Δ΄-Ε΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΨΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,57
ΠΑΠΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ.Σ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,63
ΓΟΥΪΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,64
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,90
ΤΣΙΑΚΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ.Σ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,94
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7΄΄,03
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΠΒ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,50
2ος ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄53
3ος ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,73
4ος ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,94
5ος ΜΠΟΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΩΡΩΝ 8΄΄,95
6ος ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,32
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΚΒ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΔΡΟΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ.Σ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,58
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,80
ΠΑΤΗΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9΄΄,25
ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,32
ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,58
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,70
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΠΑ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7΄΄,88
2ος ΝΤΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,18
3ος ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,29
4ος ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,54
5ος ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,76
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΚΑ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΒΙΒΙΑΝ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,28
ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,32
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,41
ΟΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,50
ΧΑΤΖΗ  ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,60
ΜΠΟΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,65
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΛΑΓΑΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7΄΄,33
2ος ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7΄΄,89
3ος ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 7΄΄,93
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,18
ΚΑΨΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,41
ΠΑΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,43
ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,06
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Ε.Α ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,65
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΠΒ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,32΄΄,67
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΚΒ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΒΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,27΄΄,48
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   ΚΛΕΝΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3΄,29΄΄,48
ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,50΄΄,82
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΠΑ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΜΠΑΛΑΝΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,09΄΄,20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΚΑ΄
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΓΙΟΥΒΡΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,11΄΄,45
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ- ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2΄,45΄΄,29
2ος ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2΄,45΄΄,93
3ος ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2΄,48΄΄,18
4ος ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2΄,48΄΄,62
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,17΄΄,84
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΠΒ’
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΤΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,04μ
2ος ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,61μ
3ος ΚΑΛΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,45μ
4ος ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5,27μ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΚΒ’
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5,83μ
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,98μ
ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,67μ
ΖΑΓΚΛΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,22μ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΠΑ’
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος ΓΚΑΛΗΣ-ΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9,66μ
2ος ΤΣΙΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9,03μ
3ος ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8,99μ
4ος ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,93μ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΚΑ’
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,38μ
ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,94μ
ΦΑΤΛΕ ΚΩΝ/ΝΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,61μ
ΒΟΥΤΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,59μ