Ήττα στις καθυστερήσεις τα κορίτσια των Τρικάλων

Στις καθυστερήσεις ηττήθηκε η γυναικεία ομάδα των Τρικάλων από τις Ελπίδες Καρδίτσας με 2-1 . Ήταν ένα δύσκολο ματς , οι φιλοξενούμενες προηγήθηκαν τα Τρίκαλα ισοφάρισαν αλλά στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων δέχθηκαν το γκολ. Μετά το τέλος του αγώνα είχαμε ένταση με τους ανθρώπους της Τρικαλινής ομάδας να τα έχουν με τον προπονητή των Ελπίδων λέγοντας ότι η συμπεριφορά του ήταν προκλητική προς τους φιλάθλους μετά το δεύτερο γκολ.  Στο 13΄ η Μπεντανκούρ το 0-1 , ισοφάρισε η Βαϊτση στο 52΄ για το 1-1 και το 1-2 έγινε από την Λιάκου στο 93΄.
Τρίκαλα (Λουλές): Χαρακοπούλου, Παναγιωτίδη( 45΄Ευθυμίου), Ντόκου, Τροχούτσου,Λάσκου,Βαϊτση (85΄Λουλέ), Γεραγόρη, Μπαρμπόσα, Γιαννούλα,Εϊερς (60΄Σάλομον), Τσακνάκη (90΄Τσιάρα).