Πρόγραμμα Προπαιδικού Πρωταθλήματος ΕΠΣΤ

Οι αγώνες του προπαιδικού πρωταθλήματος ΕΠΣ Τρικάλων περιόδου 2017-2018 έχουν ως εξής:  

 

Α ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Οκτωβρίου, 08.10.2017 – 1. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ
11:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
11:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ Π.Ο. ΦΗΚΗΣ

 

ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Οκτωβρίου, 22.10.2017 – 2. Matchday
11:00 h Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
11:00 h Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

 

ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Νοεμβρίου, 05.11.2017 – 3. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
11:00 h Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ

 

ΡΕΠΟ  Π.Ο. ΦΗΚΗΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Νοεμβρίου, 19.11.2017 – 4. Matchday
11:00 h Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
11:00 h Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ

 

ΡΕΠΟ  Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Δεκεμβρίου, 03.12.2017 – 5. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ
11:00 h Π.Ο. ΦΗΚΗΣ Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ
11:00 h Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ

 

ΡΕΠΟ  Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Δεκεμβρίου, 17.12.2017 – 6. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ  
11:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ
11:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
11:00 h Π.Ο. ΦΗΚΗΣ Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ

 

ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ιανουαρίου, 07.01.2018 – 7. Matchday
11:00 h Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ
11:00 h Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ Π.Ο. ΦΗΚΗΣ

 

ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ιανουαρίου, 21.01.2018 – 8. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ
11:00 h Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ
11:00 h Π.Ο. ΦΗΚΗΣ Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

 

ΡΕΠΟ  Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Φεβρουαρίου, 04.02.2018 – 9. Matchday
11:00 h Α.Ο. ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ ΠΥΛΗΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Π.Ο. ΦΗΚΗΣ
11:00 h Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ Α.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ Π.Ο. ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

 

ΡΕΠΟ Α.Ο. ΒΑΛΤΙΝΟΥ

 

 

 

 

 

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

Οκτωβρίου, 08.10.2017 – 1. Matchday
11:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
11:00 h ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ
11:00 h ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014    
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Οκτωβρίου, 22.10.2017 – 2. Matchday
11:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2
11:00 h ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ
11:00 h ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β
11:00 h ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2
11:00 h Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Νοεμβρίου, 05.11.2017 – 3. Matchday
11:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2  
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ
11:00 h ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014

 

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Νοεμβρίου, 19.11.2017 – 4. Matchday
11:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11:00 h ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β
11:00 h ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2 Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Δεκεμβρίου, 03.12.2017 – 5. Matchday
11:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2
11:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β
11:00 h ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2
11:00 h ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1

 

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Δεκεμβρίου, 17.12.2017 – 6. Matchday
11:00 h ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  
11:00 h ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2 Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11:00 h Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ιανουαρίου, 07.01.2018 – 7. Matchday
11:00 h ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β
11:00 h ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
11:00 h ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ  
11:00 h ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β
11:00 h Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ιανουαρίου, 21.01.2018 – 8. Matchday
11:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014
11:00 h Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1
11:00 h Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
11:00 h Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Φεβρουαρίου, 04.02.2018 – 9. Matchday
11:00 h ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ Α.Ο. ΠΕΤΡΩΤΟΥ
11:00 h ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 ΑΚΑΔ. ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11:00 h ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ 2 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ Β
11:00 h Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ 2 Α.Ο. ΠΗΓΗΣ Β
11:00 h ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ 2014 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ