Στις καθυστερήσεις 2-1 η Δήμητρα την ΑΕΤ(Ερασιτεχνική ΑΟΤ)

Για την 10η αγωνιστική στην Α ερασιτεχνική η ΑΕΤ (ερασιτεχνική ΑΟΤ) υποδέχθηκε την ομάδα της Δήμητρας. Ο αγώνας κρίθηκε στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν τη νίκη και τους τρεις βαθμούς με σκορ 2-1.
Το παιχνίδι διεξήχθη σε ένα πολύ βαρύ γήπεδο και γενικά ήταν ισορροπημένο με 2-3 καλές ευκαιρίες εκατέρωθεν και πήγε πιο πολύ στην δύναμη.
Στο 30΄ η Δήμητρα έκανε το 0-1 με γκολ του Τσιγαρίδα.
Ισοφάρισαν οι γηπεδούχοι στο 40΄με γκολ του Δρόσου.
Και το τελικό 1-2 διαμόρφωσε στο 93΄ο Κακάβας.

ΑΕΤ(Ερασιτεχνική ΑΟΤ)-Προπ. Γκένας: Μήτσιος, Πούλιος, Σκαρλέας, Τεντολούρης, Μπένγκο, Δρόσος, Τσαρούχας, Μαγκούτης ( 87΄Τζιάννης), Δημόπουλος ( 75΄Τζάρντο), Αλεξίου Ε., Κογιάννης ( 65΄Γκούμας)

Δήμητρα-Προπ. Πάτρας/Βασιλάκος:Γκουλιώνης, Γερεντές, Γαντζούλας, Γκοβίνας, Καλαμαράς, Τσιούφης, Ψύρρας, Τσιαντούλας, Στεργίου, Τσιγαρίδας, Κακάβας