ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα της Α Εθνικής γυναικών

Διενεργήθηκαν στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή οι κληρώσεις για τα αγωνιστικά προγράμματα των πρωταθλημάτων Α’ & Β’ Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών περιόδου 2017-2018. Η Α’ Εθνική ξεκινά τις 15/10/2017 και η Β’ Εθνική στις 22/10/2017.

Η ομάδα των Τρικάλων αρχίζει τις υποχρεώσεις κόντρα στον μόνιμο πρωταθλητή και κυπελλούχο Ελλάδος τα τελευταία χρόνια ΠΑΟΚ με συμμετοχές και στο Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών. Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική(Κυριακή 15-10-17)

Τρίκαλα 2011-ΠΑΟΚ

Άρης-Μεσολόγγι 2008

Αμαζόνες Δράμας-Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος 2004-ΟΦΗ

Γλυφάδα Οδυσσέας-Φείδων Άργους

Ελπίδες Καρδίτσας-ΑΕΛ

2η Αγωνιστική 05/11/2017,

Άρης Θεσσαλονίκης – Γλυφάδα Οδυσσέας

Φείδων Άργους – Βόλος 2004

Μεσολόγγι 2008 – Αμαζόνες Δράμας

ΟΦΗ – Τρίκαλα 2011

Ατρόμητος Αθηνών – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΑΕΛ 64 – ΠΑΟΚ

 

3η Αγωνιστική 12/11/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – Βόλος 2004

Αμαζόνες Δράμας – Άρης Θεσσαλονίκης

Τρίκαλα 2011 – Φείδων Άργους

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Μεσολόγγι 2008

ΑΕΛ 64 – ΟΦΗ

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών

 

4η Αγωνιστική 19/11/2017

Αμαζόνες Δράμας – Γλυφάδα Οδυσσέας

Βόλος 2004 – Τρίκαλα 2011

Άρης Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Φείδων Άργους – ΑΕΛ 64

Μεσολόγγι 2008 – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ

 

5η Αγωνιστική 03/12/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – Τρίκαλα 2011

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Αμαζόνες Δράμας

ΑΕΛ 64 – Βόλος 2004

ΠΑΟΚ – Άρης Θεσσαλονίκης

Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους

ΟΦΗ – Μεσολόγγι 2008

 

6η Αγωνιστική 10/12/2017

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Τρίκαλα 2011 – ΑΕΛ 64

Αμαζόνες Δράμας – ΠΑΟΚ

Βόλος 2004 – Ατρόμητος Αθηνών

Άρης Θεσσαλονίκης – ΟΦΗ

Φείδων Άργους – Μεσολόγγι 2008

 

7η Αγωνιστική 17/12/2017

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΑΕΛ 64

ΠΑΟΚ – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Ατρόμητος Αθηνών – Τρίκαλα 2011

ΟΦΗ – Αμαζόνες Δράμας

Μεσολόγγι 2008 – Βόλος 2004

Φείδων Άργους – Άρης Θεσσαλονίκης

 

8η Αγωνιστική 07/01/2018

ΠΑΟΚ – Γλυφάδα Οδυσσέας

ΑΕΛ 64 – Ατρόμητος Αθηνών

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – ΟΦΗ

Τρίκαλα 2011 – Μεσολόγγι 2008

Αμαζόνες Δράμας – Φείδων Άργους

Βόλος 2004 – Άρης Θεσσαλονίκης

 

9η Αγωνιστική 14/01/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι 2008 – ΑΕΛ 64

Φείδων Άργους – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Άρης Θεσσαλονίκης – Τρίκαλα 2011

Βόλος 2004 – Αμαζόνες Δράμας

 

10η Αγωνιστική28/01/2018

ΟΦΗ – Γλυφάδα Οδυσσέας

Ατρόμητος Αθηνών – Μεσολόγγι 2008

ΠΑΟΚ – Φείδων Άργους

ΑΕΛ 64 – Άρης Θεσσαλονίκης

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Βόλος 2004

Τρίκαλα 2011 – Αμαζόνες Δράμας

 

11η Αγωνιστική 04/02/2018

Μεσολόγγι 2008 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Φείδων Άργους – ΟΦΗ

Άρης Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος 2004 – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες Δράμας – ΑΕΛ 64

Τρίκαλα 2011 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

 

12η Αγωνιστική 11/02/2018

Φείδων Άργους – Γλυφάδα Οδυσσέας

Μεσολόγγι 2008 – Άρης Θεσσαλονίκης

ΟΦΗ – Βόλος 2004

Ατρόμητος Αθηνών – Αμαζόνες Δράμας

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 2011

ΑΕΛ 64 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

 

13η Αγωνιστική 25/02/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Άρης Θεσσαλονίκης

Βόλος 2004 – Φείδων Άργους

Αμαζόνες Δράμας – Μεσολόγγι 2008

Τρίκαλα 2011 – ΟΦΗ

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Ατρόμητος Αθηνών

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ 64

14η Αγωνιστική 04/03/2018

Βόλος 2004 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Άρης Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας

Φείδων Άργους – Τρίκαλα 2011

Μεσολόγγι 2008 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΟΦΗ – ΑΕΛ 64

Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΟΚ

 

15η Αγωνιστική 11/03/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Αμαζόνες Δράμας

Τρίκαλα 2011 – Βόλος 2004

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Άρης Θεσσαλονίκης

ΑΕΛ 64 – Φείδων Άργους

ΠΑΟΚ – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθηνών

 

16η Αγωνιστική 18/03/2018

Τρίκαλα 2011 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Αμαζόνες Δράμας – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Βόλος 2004 – ΑΕΛ 64

Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ

Φείδων Άργους – Ατρόμητος Αθηνών

Μεσολόγγι 2008 – ΟΦΗ

 

17η Αγωνιστική 01/04/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

ΑΕΛ 64 – Τρίκαλα 2011

ΠΑΟΚ – Αμαζόνες Δράμας

Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος 2004

ΟΦΗ – Άρης Θεσσαλονίκης

Μεσολόγγι 2008 – Φείδων Άργους

 

18η Αγωνιστική 22/04/2018

ΑΕΛ 64 – Γλυφάδα Οδυσσέας

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – ΠΑΟΚ

Τρίκαλα 2011 – Ατρόμητος Αθηνών

Αμαζόνες Δράμας – ΟΦΗ

Βόλος 2004 – Μεσολόγγι 2008

Άρης Θεσσαλονίκης – Φείδων Άργους

 

19η Αγωνιστική 29/04/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΛ 64

ΟΦΗ – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Μεσολόγγι 2008 – Τρίκαλα 2011

Φείδων Άργους – Αμαζόνες Δράμας

Άρης Θεσσαλονίκης – Βόλος 2004

 

20η Αγωνιστική 06/05/2018

Ατρόμητος Αθηνών – Γλυφάδα Οδυσσέας

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

ΑΕΛ 64 – Μεσολόγγι 2008

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Φείδων Άργους

Τρίκαλα 2011 – Άρης Θεσσαλονίκης

Αμαζόνες Δράμας – Βόλος 2004

 

21η Αγωνιστική 13/05/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΟΦΗ

Μεσολόγγι 2008 – Ατρόμητος Αθηνών

Φείδων Άργους – ΠΑΟΚ

Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ 64

Βόλος 2004 – Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

Αμαζόνες Δράμας – Τρίκαλα 2011

 

22η Αγωνιστική 20/05/2018

Γλυφάδα Οδυσσέας – Μεσολόγγι 2008

ΟΦΗ – Φείδων Άργους

Ατρόμητος Αθηνών – Άρης Θεσσαλονίκης

ΠΑΟΚ – Βόλος 2004

ΑΕΛ 64 – Αμαζόνες Δράμας

Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 – Τρίκαλα 2011