Αγώνες και διαιτησίες στα πρωταθλήματα Βόλεϊ (20,21/11)

Αγώνες και Διαιτησία 20-21/11/2021

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Χαλκιοπούλειο

 

ΑΟ Λαμίας 2013 – ΠΑΟΚ

 

ΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΟΥΒΑΛΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΠΟΠΤΕΣ: ΣΚΟΡΔΑΡΑ- ΣΤΑΪΚΟΣ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ 17.00 ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ- ΠΟΓ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 19.00 ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΣ ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19.00 ΣΠΑΚ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 20.00 ΑΠΣ ΛΑΜ ΦΘΙΑ – ΓΣ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΤΣΑΒΟΥ
ΣΑΒ. 20-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 19.45 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΑΡΙΤΟΣ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ
ΣΑΒ. 20-11-2021 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. 16.00 ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ ΧΛΩΡΟΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΣΑΒ. 20-11-2021 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 16.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ
ΣΑΒ. 20-11-2021 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΤΕΑΣ 16.00 Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΣΑΒ. 20-11-2021 ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ   ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ
ΣΑΒ. 20-11-2021 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13.30 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΑΒΑΚΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 18.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΛΚΑΖΑΡ 16.00 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΑΡΙΤΟΣ ΠΑΪΚΟΥ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 18.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΛΩΡΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 17.00 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 16.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ. – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 10.00 ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒ. ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΤΕΑΣ 16.00 Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΓΟΥΒΑΛΗ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΚΑΡΑΒΑΚΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 16.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΣΟΥΦΛΗΣ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΛΚΑΖΑΡ 18.00 ΑΕΛ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΧΑΡΙΤΟΣ ΠΑΪΚΟΥ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓΙΑΣ 16.00 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΚΖΑΓΚΗ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 13.30 Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ – Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 7Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 12.00 ΑΟ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑΣ – ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.30 ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.  – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚ. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. 14.00 ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΒΗΤΑΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΚΥΡ. 21-11-2021 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 13.00 ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ. – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ