Αγώνες και διαιτησίες στο ερασιτεχνικό 3 και 4 /11/18

Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές στους ερασιτεχνικούς αγώνες έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    03 – 11 – 2018   

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Πετρωτό Τουλουμης Καπερωνης   – Κουτσαγιας
Φλαμουλιου ΑΟΤ  – Δημητρα α Αποστολου Παπαγεωργοπουλος – Κατσογιαννος
Μπάρα – Αμπελάκια 0-3
Ρεπό : Μεγαλοχωρι
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινού Βαλτινό   – Πυργος Τζιοτζιος Αργυροπουλος  – Σινδρος
Πυλης Πορταικός  – Πυργετός Μαργιωλης Ποντικης  – Σακκας
Πηγης ΑΕΤ   – Μετεωρα Ντινος Κωστηρας  – Πλοκας
Δημητρα β  – Αγ Μονη 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη   – Φήκη Γρατσανης Μανασης Μ  – Σταφυλας
Πύλης Πορταικός – Κεφ/σο Κουτσαγιας Ζησης  – Παπαγεωργοπουλος
Σαραγίων Σαραγια  – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Κωτουλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Ταξιάρχες Πετσας Παφης   – Καλογριας
Πυργετού Πυργετός   – Καστράκι Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Ράτζας
Πύργου Πύργος   – Αγ Μονη Λεωνιδας Σ Αποστολου  – Κατσογιαννος
Μπάρας Αχιλλέας   – Δημητρα Κοντινος Μπαλας   – Αλεξοπουλος
Κρ Βρύση  – ΑΕΤ 3-0 α.α.
Καλύβια  – Γλίνος 3-0 α.α.

ΚΥΡΙΑΚΗ    04 – 11 – 2018    

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Δημητρα α Καπερωνης
Αγ Γεωργιου Αμπελάκια -Ακαδημια1 α Ντινος
Φλαμουλιου Μπάρα   – Καρυες Κωστηρας
Κηπακιου Πυργος α    – Νεοχωρι Τουλουμης
ΑΟΤ   – Μετεωρα α 3-0
Ρεπο : Μεγαλοχωρι
Κ   12  2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πυργος  β –  Πηγη Τζιοτζιος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Μετεωρα Κουτσαγιας
Βαλτινου Βαλτινό   – Οικουμενιος Κατσογιαννος
Αγ Βης/να Πορταικος  – Πυργετος Πλοκας
Ακαδημιας Ακαδημια1β-Συνοικία Σινδρος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Βαλτινό Κοντινος Κωτουλας   – Μανασης Μ
Γόμφων Γομφοι   – Φωτεινο Λεωνιδας Σ Παφης   – Καλογριας
Παλ/ρου Ροπωτο   – Παλαιομ/ρο Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Πιαλεια Κουτσαγιας Ανδριοπουλος  – Αποστολου
Μουριας Δροσερο   – Τζουρτζια Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Μαργιωλης
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια   – Βυτουμα Ζησης Ρατζας    – Καψουρας
Δενδ/ρι  – Κεφαλ/κος 3-0
Πρινος  – Φιλυρα 3-0
Ρεπό : Θεοπετρα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Αγ Κυριακης Ακαδημια 1  – Κηπακι Παφης Καψουρας   – Ντινος
Βασιλικης Βασιλικη  – Λογγος Μανασης Μ Κωστηρας  – Ποντικης
Γριζανου Γριζανο  – Πετρωτό Λεωνιδας Σ Σινδρος  – Αργυροπουλος
Ριζωματος Παραληθαιοι  – Κρηνη Κοντινος Μπαλας Χ  – Μαργιωλης
Καρυων Αμπελάκια  – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Καπερωνης
Χρυσαυγης Αστερας  – Κεραμιδι Αποστολου Τζιοτζιος  – Κουτσαγιας
Ζαρκου Ζαρκο   – Αρδάνι Σταφυλας Τουλουμης  – Σακκας
Οικουμενιου Οικουμενιος- Αγ Κυριακη Ζησης Καλογριας  – Βουτσελας
Ρεπό : Ριζαριο