Αγώνες και διαιτητές ερασιτεχνικού 11 και 12/5

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Μαϊου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    11 – 05 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Σαραγια 2017 Μαργιωλης
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Πύργος α Μπαλας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πυργος β Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δημητρα α  – ΑΕΤ Σακκας
Μετεωρα β  – Πυργετός 0-3
Ρεπό : Ακαδημια 1
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Μπαλκουρας Δημητρα   – Πηγη Μανασης Κ Λεωνιδας Κ   – Μπαλας
Καλυβιων Καλύβια   – Καστρακι Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας  – Ταξιάρχες Δουλοπουλος Ζησης    – Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετός  – Νεοχωρι Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Διάβας Κρ Βρύση  – Φήκη Κουτσαγιας Μαργιωλης  – Τζιοτζιος
Σαραγιων Σαραγια  – Πορταικός Πετσας Μανασης Μ  – Παφης
Πύργος  – ΑΕΤ 3-0
Γλύνος  – Αγ Μονη 0-3

   

ΚΥΡΙΑΚΗ    12. 05. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Σαραγιων Σαραγια 2017  – Μετεωρα α

 

Κωστηρας
Πυργετού Πυργετός  – Ακαδημια 1 Αβρααμ
Πύργου Πύργος α  – Αγ Μονη Ντίνος
Πύργου Πύργος β  – Δημητρα β Πλοκας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – ΑΕΤ Σινδρος
Μετεωρα β  – ΑΟΤ 0-3
Ρεπό : Δημητρα α
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Περιστερας Τζουρτζια  – Βαλτινό Νότος Τζιοτζιος   – Τουλουμης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Βυτουμας Κουτσαγιας Νταλουκας   – Παφης
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Δροσερό Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Καλογριας
Φωτεινου Φωτεινό  – Ροπωτό Ζησης Κουτσαγιας  – Καπερωνης
Λυγαριας Λυγαρια  – Πρίνος Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Παπαγεωργοπουλος
Γόμφων Γόμφοι  – Δενδροχωρι Κοντινος Μανασης Μ  – Κωτουλας
Κεφαλ/κος  – Ασπροβαλτος 0-3
Ρεπό : Φιλύρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Κηπακίου Κηπάκι  – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Μπαλας Χ  – Τουλουμης
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αρδάνι Αλεξοπουλος Μανασης Μ  – Ντίνος
Ζάρκου Ζαρκο   – Ριζαριό Πετσας Νταλουκας  – Σταφυλας
Λεπτοκαρυας Αστερας  – Καρυες Δουλοπουλος Τατσιοπουλος  – Καψουρας
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Κρηνη Λεωνιδας Σ Νότος   – Πλοκας
Ριζωματος Παραληθαιοι  – Πετρωτό Μανασης Κ Κωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
Γριζάνου Γριζάνο  – Λόγγος Κοντινος Αποστολου  – Κωστηρας
Αγ Κυριακης Ακαδημια 1  – Βασιλική Ζήσης Καλογριας  – Τζιοτζιος
Ρεπό : Κεραμίδι
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Προδρομου Πρόδρομος  – Λιλή Παφης Κατσογιαννος  – Καπερωνης

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

534010 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ Χ ΡΟΠΩΤΟ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1413920 ΚΟΘΡΑΣ Α ΠΡΙΝΟΣ 1 «»

405554 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Α ΒΑΛΤΙΝΟ 1 «»

144603 ΛΙΑΚΟΣ Κ ΘΕΌΠΕΤΡΑ 1 «»