Αγώνες και διαιτητές ερασιτεχνικού 18 και 19/5

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Μαϊου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    18 – 05 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Σαραγια Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πυργετός Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Πύργος α Σακκας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Πυργος β Μουστακας
ΑΟΤ     – Μετεωρα  α 3-0
Ακαδημια 1  – Μετεωρα β 3-0
Ρεπό : ΑΕΤ
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Κηπακι Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Σταφυλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη  – Ζάρκο Κοντινος Μανασης Μ  – Αποστολου
Ριζαριου Ριζαριο  – Αστερας Ζησης Παφης  – Πλοκας
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Ακ Αμπελακιων Κωτουλας Τουλουμης  – Σινδρος
Καρυων Καρυες   – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Κρηνης Κρηνη   – Γριζανο Πετσας Τζιοτζιος  – Κωστηρας
Πετρωτού Πετρωτό  – Βασιλική Νοτος Καλογριας  – Ντινος
Λόγγου Λογγος  – Ακαδημια 1 Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας Χ
Ρεπό : Αρδανι
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μπελετσιου Μπελετσι  – Ανταλλάξιμα Μουστακας Μαργιωλης  – Καπερωνης

            ΚΥΡΙΑΚΗ    19. 05. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ  10:30
Ακαδημιας Ακαδημια 1  – ΑΟΤ Αβρααμ
Καλαμπακας Μετεωρα α  – Αγ Μονη Μουστακας
Σαραγιων Σαραγια  – Δημητρα  α Σακκας
Πυργετού Πυργετός  – ΑΕΤ Κουτσαγιας
Πύργου Πύργος α  – Ακ Αμπελακιων Μαργιωλης
Μετεωρα β  – Δημητρα β
Ρεπό : Πύργος β
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Διαβας Χρυσομηλιας  – Βαλτινό Νοτος Καλογριας   – Κωστηρας
Βυτουμα Βυτουμας  – Δροσερό Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Πιαλείας Πιαλεία  – Ροπωτό Πετσας Αποστολου  – Πλοκας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Πρίνος Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος  – Ντινος
Φωτεινού Φωτεινό  – Λυγαρια Μανασης Κ Μαρκοπουλος  – Σινδρος
Φιλύρα  – Δενδρ/ρι 0-3
Κεφαλ/κος  – Γόμφοι 0-3
Ρεπό : Τζουρτζια
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πρίνους Γενεσι  – Λιλή Παφης Αργυροπουλος  – Τοτης
Ασπρ/σιας Ασπροκλησια  – Πρόδρομος Ζησης Τζιοτζιος  – Τουλουμης
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Συνοικία 2017 Μαργιωλης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Απόστολοι Μουστακας Καψουρας  – Τατσιοπουλος

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΣΤΙΣ 17-5-19

505718 ΣΤΑΣΑΡΕΚΟΣ Α ΑΡΔΑΝΙ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1185314 ΚΟΥΖΑΣ Σ ΔΡΟΣΕΡΟ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ