Αγώνες και διαιτητές ερασιτεχνικού 30 και 31/3

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 30 και την Κυριακή 31  Μαρτίου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    30 – 03 – 2019     

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14  1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φαρκαδονας Πετρωτό   – Δημητρα α Τουλουμης Σινδρος    – Πλοκας
Ακαδημιας Ακαδημια 1 – Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Αργυροπουλος  – Κατσογιαννος
Μπάρα  – Μεγαλ/ρι 0-3 α.α.
Ρεπό : ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
Κ 14  2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πυργος   – Μετεωρα Μανασης Μ Μαρκοπουλος  – Κ
Πύλης Πορταικός   – ΑΕΤ Παπαγεωργοπουλος Κωστηρας   – Σακκας
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πυργετός Μαργιωλης Ντινος   – Αβρααμ Β
Βαλτινό  – Αγ Μονη 3-0 α.α.
Κ    12  2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετου Πυργετός  – Μετεωρα β Σταφυλας
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Δικηγορικών Συλλόγων   Ωρα   13:00
Κηπακιου ΑΕΤ Τρίκαλα    – Πελλα Αβρααμ Σταφυλας    – Ανδριοπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Σαραγια Μανασης Κ Ράτζας        –  Ντινος
Πυργετού Πυργετός  – Πορταικός Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος   – Παπαγεωργοπουλος
Πύργου Πύργος   – Φήκη Ζησης Β Σταφυλας    – Καλογριας
Μπάρας Αχιλλέας   – Κεφαλ/σο Πετσας Λεωνιδας Κ  – Μαργιωλης
Καλυβίων Καλύβια   – Νεοχωρι Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Μπαλκουρας Δημητρα   – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Καστρακίου Καστράκι   – Αγ Μονη Δουλοπουλος Τζιοτζιος    – Αποστολου
Γλίνος   – ΑΕΤ δ.δ.
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Προδρομου Πρόδρομος  – Ανταλλάξιμα Παφης Κατσογιαννος   – Μουστακας
Πρίνους Γενεσι   – Μπελέτσι Ανδριοπουλος Καπερωνης   – Τατσιοπουλος
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λόγγος    – Κηπάκι Ζησης Παφης     – Κωστηρας
Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Πετρωτό Λεωνιδας Κ Καψουρας    – Πλοκας
Βασιλικής Βασιλική   – Κρήνη Κωτουλας Ντινος    – Σινδρος
Γριζάνου Γριζάνο   – Καρυες Μανασης Κ Ρατζας    – Τζιοτζιος
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Κεραμίδι Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Καρυων Ακ Αμπελακιων  – Ριζαριο Κουτσαγιας Νταλουκας   – Μανασης Μ
Χρυσαυγής Αστερας   – Αρδάνι Κοντινος Κουτσαγιας   – Μαργιωλης
Ζάρκου Ζάρκο    – Οικουμενιος Δουλοπουλος Καλογριας   – Τουλουμης
Ρεπό : Αγ Κυριακή
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Φωτεινού Φωτεινό   – Βαλτινό Ανδριοπουλος Παφης   – Κατσογιαννος
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Παλαιομ/ρο Τζιοτζιος Ντινος   – Πλοκας
Πρίνους Πρίνος   – Πιαλεία Λεωνιδας Σ Αποστολου  – Καλογριας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Θεόπετρα Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Παπαγεωργοπουλος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Τζουρτζια Μανασης Μ Καψουρας   – Τουλουμης
Μουριας Δροσερό   – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Ζησης    – Λεωνιδας Κ
Λυγαρια   – Κεφαλ/κος 3-0 α.α.
Γόμφοι   – Φιλύρα 3-0 α.α.
Ρεπό : Βυτουμας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Πηγης Πηγη     – Κρ Βρύση Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Βοηθ Πυργου Πυργοςα  – ΑΟΤ Αργυροπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Μεγαλ/ρι Μαρκοπουλος
Ακαδημιας Ακαδημια 1 α  – Αχιλλέας Σινδρος
Football Factory Καρυες  – Νεοχωρι Σακκας
Μετεωρα α  – Αγ Μονη 0-3 α.α.
Κ    12  2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πύργος β Κουτσαγιας
Σαραγιων Σαραγια 2017  – Πηγη Αβρααμ Β
Ακαδημιας Ακαδημια 1 β – Δημητρα β Μουστακας
Αγ Βης/να Πορταικός  – Βαλτινό Κωστηρας
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Σαραγιων Συνοικία Σαραγίων   – Πατουλιά Τουλουμης Ρατζας     – Καπερωνης
Μεγαρχης Διαλεχτό  – Παλ/ργος Μαργιωλης Τοτης     – Κυρατζουλης