Αγώνες και διαιτητές ερασιτεχνικού 6 και 7/4

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 6 και την Κυριακή 7 Απριλίου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    06 – 04 – 2019                                              

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 16 ΩΡΑ  11:00
Κρηνης Νεοχωρι   – Δημητρα α Τουλουμης Σινδρος     – Μαργιωλης
Οικουμενιου Οικουμενιος   – ΑΟΤ Ντινος Κουτσαγιας  – Αβρααμ
Λογγακιου Δημητρα β -Ακ Αμπελακιων Σταφυλας Μαρκοπουλος   – Σακκας
Πύργου Πύργος   – Ακαδημια 1 Παπαγ/λος Πλοκας        – Κωστηρας
Ρεπό : Μετεωρα
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Πηγη Δουλοπουλος Νταλουκας    – Μανασης Μ
Διάβας Κρ Βρύση  – Πυργετός Ζησης Αποστολου   – Πλοκας
Σαραγιων Σαραγια  – Πύργος Κουτσαγιας Μπαλας       – Κωτουλας
Πύλης Πορταικός  – Αχιλλέας Κοντινος Τουλουμης   – Ντινος
Φήκης Φήκη    – Καλύβια Μανασης Κ Λεωνιδας Κ    – Αλεξοπουλος
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Δημητρα Πετσας Σταφυλας    – Παπαγεωργοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Καστράκι Λεωνιδας Σ Καλογριας   – Κωστηρας
Κεφαλ/σο   – Γλίνος 3-0
ΑΕΤ   – Αγ Μονη 0-3
Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Λιλής Λιλή   – Ασπροκλησια Παφης Κατσογιαννος  – Μαργιωλης

          

ΚΥΡΙΑΚΗ    07. 04. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ     – Δημητρα α Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Μεγα/ρι-Ακαδημια1 Παπαγεωργοπουλος
Καρυων Αμπελάκια- Καρυες Σακκας
Μπάρας Μπάρα  – Νεοχωρι Μουστακας
Μετεωραα- Πύργος α 0-3
Ρεπό : Αγ Μονη
Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πηγης Πηγη    – Οικουμενιος Ντινος
Βοηθ. Πύργου Πύργος β  – Μετεωρα β Αβρααμ Β
Αγ Βης/να Πορταικός  – Ακαδημια 1 β Κωστηρας
Βαλτινού Βαλτινό  – Σαραγια 2017 Τουλουμης
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πυργετός Κουτσαγιας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλ/ρου Παλ/ρο   – Λυγαρια Πετσας Μπαλας     – Σταφυλας
Φηκης Πιαλεία  – Γόμφοι Κοντινος Ανδριοπουλος  – Κατσογιαννος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Δενδρ/ρι Κουτσαγιας Νταλουκας   – Κωτουλας
Περιστερας Τζουρτζια  – Πρίνος Μανασης Καψουρας   – Μαργιωλης
Βυτουμα Βυτουμας   – Ροπωτό Λεωνιδας Κ Πλοκας    – Σινδρος
Σαρακίνας Χρυσομηλια-Ασπροβαλτος Ζησης Καλογριας   – Παφης
Βαλτινό  – Κεφαλ/κος 3-0
Φιλύρα  – Φωτεινό 0-3
Ρεπό : Δροσερό
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Πετρωτό Σταφυλας Ντινος    – Πλοκας
Κρήνης Κρήνη   – Λόγγος Πετσας Σινδρος   – Μαρκοπουλος
Καρυων Καρυες  – Ακαδημια 1 Κοντινος Κωτουλας   – Σακκας
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Βασιλικη Κουτσαγιας Κωστηρας   – Αβρααμ Β
Ριζαριου Ριζαριο  – Γριζανο Δουλοπουλος Μπαλας   – Λεωνιδας Κ
Αρδανιου Αρδάνι  – Παραληθαίοι Μανασης Νταλουκας   – Τουλουμης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή-Ακ Αμπελακιων Ζησης Καλογριας   – Κουτσαγιας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αστερας Αποστολου Καψουρας   – Μαργιωλης
Ρεπό : Ζάρκο