Αγώνες και διαιτητές ΕΣΚΑΘ (17,18/11)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για αγώνες μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ το διήμερο 17 και 18 Νοεμβρίου 2018. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:30 ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚ-ΔΕΣΚΑΤΗ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΒΗΤΑΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 17:30 ΑΙΟΛΟΣ – ΦΟΥΝΤΑΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:40   ΦΟΥΝΤΑΣ Β –ΔΑΝΑΟΙ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΥΤΙΒΗΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ(ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ)

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΙΣΠΑ-ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ( ΟΣΕΚΑ)

Δ/ΤΕΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ.- ΑΠΟΛ. ΚΑΡΔ.(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ- ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ-ΛΙΛΗΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 15:00 ΟΛ.ΚΑΡΔ.-ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.- ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 17:00 ΟΛ.ΚΑΡΔ.-ΑΠΟΛ.ΚΑΡΔ.(ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ΅ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

  • ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 16:30 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑΣ -ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ-ΜΕΛΛΟΣ Κ.

  • ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 18:30 ΤΙΤΑΝΕΣ  – ΟΛΥΜΠΙΑ (ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ- ΜΕΛΛΟΣ Κ.

  • ΚΛ. Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ: 17:00 ΝΙΚΑΙΑ -ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΚΕΚΑΣ

  • ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ: 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ-ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΧΑΤΖΗΣ – ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ:15:00 ΓΟΜΦΟΙ – ΦΑΡΣΑΛΑ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΤΖΙΑΣ-ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΤ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018

  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ –ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 19:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ – ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ- ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΛΙΛΗΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:30 ΚΡΟΝΟΣ -ΑΙΟΛΟΣ Β (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ-ΓΚΟΤΑΣ ΑΘ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ Κ. –ΤΖΕΛΗΣ – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:30 ΠΡ. ΓΩΝΙΑ – ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΑΤΖΙΑΣ –ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ -ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:11:00 ΑΠΟΛ. ΚΑΡΔ.- ΚΒΑ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ(ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ)

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 13:00 ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΟΦΑΔΕΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ – ΜΠΑΡΑΚΟΥ

  • ΚΛ. ΑΓ.ΘΩΜΑ:11:00 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ –  ΦΟΥΝΤΑΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ-ΠΑΛΙΟΒΑΣΙΛΗΣ