Αγώνες και διαιτητές στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΘ (16-17/3)

Ορίστηκαν αγώνες και διαιτητές σε πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ, το διάστημα 16-17 Μαρτίου  2019 . 

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00  ΦΟΥΝΤΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡΔ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ -ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΠΙΣΠΑ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΣ ΔΑΝΑΟΙ-ΦΟΙΒΟΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΥΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΓΕ ΤΡΙΚ.΄΄ΑΣΤΕΡΑΣ΄΄-ΑΣ ΑΡΓ. ΒΟΛΟΥ (ΑΜ)

Δ/ΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-ΕΛΑΣΣΟΝΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:30 ΑΙΟΛΟΣ Β΄-ΚΑΛ/ΚΑ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 14:30 ΑΠΟΛ.ΚΑΡΔ-ΟΛ.ΚΑΡΔ(Ε)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

  • ΚΛ. ΑΓ.ΘΩΜΑ: 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΟΜΦΟΙ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν.

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 15:00 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΠΡ.ΓΩΝΙΑ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ:ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ-ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 09:30 ΑΕ ΤΡΙΚ-ΚΡΟΝΟΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΒΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:00 ΔΑΝΑΟΙ- ΑΙΟΛΟΣ Β΄(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΥΤΙΒΗΣ-ΓΚΟΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 12:30 ΜΟΛΕΤ- ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 14:00 ΦΥΛΙΡΙΟΤΕΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν. – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:30 ΠΟΛ. ΡΑΞΑΣ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ  – ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΚΑΡΔ.ΠΑΙΔ-ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

  • ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΚΡΟΝΟΣ- ΕΑΛ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΠΙΣΠΑ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:19:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ- ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΜΕΛΛΟΣ Κ.

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 19:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ- ΜΑΓΟΙ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ-ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 17:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 19:00 ΕΡΓ. ΤΡΙΚ- ΓΟΝΕΙΣ 10ου (ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

  • ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 20:30 ROSSONERO-ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ

  • ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ : 17:00 ΑΟ ΚΑΛ/ΚΑΣ – ΟΛ. ΒΟΛΟΥ(Γ¨ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ-ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΒΑΡΝΑΣ Γ.

  • ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 15:00 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ- ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΑΣΚ-ΓΑΣ ΠΑΛ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

  • 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡ.:12:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΙΟΛΟΣ (ΝΕΑΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΒΟΝΤΖΑ-ΛΟΥΛΕ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:15 ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄-ΑΙΟΛΟΣ Α΄ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΟΥΛΙΟΣ-ΒΗΤΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α1 ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

16/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00 Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΚΟΥΤΑΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

16/3/2019 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ 17:00 ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΦΑΚΙΤΣΑΣ  ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.
Διαιτητές : ΞΕΡΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ
Κριτές: ΤΑΣΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΙΠΛΙΟΥ

16/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
Διαιτητές : ΠΑΓΩΝΗΣ  ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ Ζ ΞΙΦΤΟΣ Κ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

17/3/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 17:00 ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ ΛΙΛΗΣ
Κριτές: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ.

17/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 17:00 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
Διαιτητές : ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

Α2 ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

17/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΟΣ
Κριτές: ΜΟΤΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΥ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

17/3/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές : ΡΑΝΤΟΣ ΜΕΛΛΟΣ Κ
Κριτές: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

17/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ Α.Σ.ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές : ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

17/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 19:00 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ.  ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
Κριτές: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΙΣΠΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

17/3/2019 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 19:00 ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.
Διαιτητές : ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΞΙΦΤΟΣ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

Β ΕΣΚΑΘ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

16/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:00 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ   ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές: ΠΕΤΣΙΟΥ  ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 15:00 ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ  ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡ.
Διαιτητές : ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΙΣΠΑ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 15:00 ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
Διαιτητές : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΦΑΛΑΓΓΑ ΜΕΛΛΟΣ Θ ΜΗΝΟΥ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝ 19:00 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Λ
Διαιτητές : ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΕΛΙΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ ΜΟΡΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ  

16/3/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 15:30 ΑΙΟΛΟΣ Β ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
Διαιτητές : ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΑΤΖΙΑΣ
Κριτές: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

17/3/2019 KΛ. MΠΑΡΑΣ 09:30 ΑΕΤ B.C.  – ΚΡΟΝΟΣ
Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
Κριτές: ΝΤΟΒΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

17/3/2019 KΛ. MΠΑΡΑΣ 11:00 ΔΑΝΑΟΙ – ΑΙΟΛΟΣ 2
Διαιτητές : ΚΟΥΤΙΒΗΣ-ΓΚΟΤΑΣ
ΚριτέςΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

18/3/2019 KΛ. MΠΑΡΑΣ 16:15 ΦΟΥΝΤΑΣ 1 – ΑΙΟΛΟΣ 1
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΠΟΥΛΙΟΣ-ΒΗΤΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

NEANΙΔΩΝ

17/3/2019 15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑ 12:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές : ΒΟΝΤΖΑ ΛΟΥΛΕ
Κριτές: ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΜΟΤΣΙΟΣ