Αγώνες και διαιτητές στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΘ

Έγιναν οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών για τους αγώνες των πρωταθλημάτων μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ. 

Α1 ΕΣΚΑΘ-ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

17:00 ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές:ΞΕΡΑΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Κριτές: ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ ΑΠ ΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ 17:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΜΥΤΙΚΑΣ
Διαιτητές:ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΤΑΣ
Κριτές: ΝΤΟΒΑΣ ΛΗΝΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 18:00 Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ -ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
Διαιτητές:ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ (ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩ 18:00 ΣΟΦΑΔΕΣ -ΓΟΜΦΟΙ
Διαιτητές:ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ι (ΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Κριτές: ΜΗΝΟΥ ΘΩΔΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 18:00 ΑΕΤ-ΝΙΚΑΙΑ 
Διαιτητές:ΠΑΖΩΛΗΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ (ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Κριτές: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΤΑΣ

ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:30 Α Ε ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητές:ΞΕΡΑΣ  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  (ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Κριτές: ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΣΑΚΑΒΟΥ ΑΓ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 16:30 ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ- ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ
Διαιτητές:ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ Ι ΜΟΤΣΙΟΣ ΑΘ ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 17:00 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΙ  
Διαιτητές:ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ Δ ΜΟΡΑΣ Ι ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ.
Διαιτητές:ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ι ΠΑΛΙΟΒΑΙΟΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΝΑΝΙΔΗ Φ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Κ

Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ. Ε Α ΛΑΡΙΣΗΣ 
Διαιτητές:ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ
Κριτές: ΘΩΔΗ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00 ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ- ΦΑΛΩΡΕΙΑ
Διαιτητές:ΛΙΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ.

Β ΕΣΚΑΘ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 16:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ -ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
Διαιτητές:ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΘ. ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 13:30 ΠΕΛΑΡΓΟΣ -ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές:ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ ΠΑΝΟΣ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ Ε ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝ 14:00 ΦΑΛΑΝΗ-ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
Διαιτητές:ΧΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ Γ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ Δ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17:30 ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ-  ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
Διαιτητές:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΟΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ Ι ΜΟΤΣΙΟΣ ΑΘ ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣ

Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΝΕΟΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ -ΦΟΥΝΤΑΣ 
Διαιτητές:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Κριτές: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜ ΤΣΟΥΚΑΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

 
ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΑΙΟΛΟΣ
Διαιτητές:ΛΙΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 19:00 ΔΑΝΑΟΙ  ΚΡΟΝΟΣ 
Διαιτητές:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛ ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟ
Κριτές: ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΤΟΒΑΣ ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΕΥΘ.