Αγώνες και διαιτητές στα τοπικά Βόλεϊ

Το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Ιανουαρίου θα διεξαχθούν οι παρακάτω αναμετρήσεις για τα τοπικά πρωταθλήματα βόλεϊ κεντρικής Ελλάδας (ορίστηκαν και οι διαιτητές):

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 19.30 ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ΠΟΥΛΙΩΤΗ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.00 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.00 Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚΑ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.30 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΒΗΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΣΑΒ.19/1/2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20.15 ΑΝΑΓΕ – ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19.30 Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17.00 ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΧΛΩΡΟΣ ΚΑΤΣΗ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16.00 Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΗΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 09.45 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18.30 Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΜΠΟΛΗΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΠΑΙΔΩΝ 18.30 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ
ΣΑΒ.19/1/2019 ΠΑΙΔΩΝ 13.00 Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΚΥΡ 20/1/19 ΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. 15.00 ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΛΑΜΙΑ ΦΘΙΑ      ΒΗΤΑΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΚΥΡ. 20-1-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 19.00 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15.00 ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΝΙΚΑ ΠΑΪΚΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 17.30 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑ ΜΠΟΛΗΣ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 15.30 ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 16.30 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΙΟΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13.00 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 18.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12.00 ΓΑΣ ΠΑΛΑΜΑ – Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ ΚΑΡΑΒΑΚΑ
ΚΥΡ 20/1/19 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. 17.00 ΑΜΙΛΛΑ–  ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ  ΒΗΤΑΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΚΥΡ 20/1/19 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19.30 ΣΠΑΚ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ. 19-1-2019 PRE-
LEAGUE
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 18.00 Α.Ο.ΛΑΜΙΑΣ 2013-
Φ.Ο.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
ΣΑΒ. 19-1-2019 Α2
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 18.00 Γ.Σ.Ε.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-
Γ.Σ.Γ.ΝΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡ. 20-1-2019 Α2
ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.00 Σ.Π.Α.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
ΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ