Αγώνες πρωταθλημάτων Βόλεϊ

Συνεχίζεται και αυτό το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Οκτωβρίου οι αγώνες στα πρωταθλήματα βόλεϊ, Εθνικά και τοπικά. Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018
PRELEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ 2013-ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ                                          18.00         ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΠΑΚ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ                                                                18.00         ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ                                                    18.00         ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ-ΑΕΛ                                                   15.30         ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ                                    14.30               Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΒΟΛΟΥ                                              17.00         ΜΟΥΣΙΚΟ

ΑΕΛ-ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                                                                    20.00         ΑΛΚΑΖΑΡ

ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ-ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ                     18.00        14ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΠΑΚ-ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ                                                        20.15         ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                 20.30               Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ                  11.00               ΑΙΔΗΨΟΥ

ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – Γ.Σ. ΛΑΜΙΑ                                                  12.30               Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΠΑΚ-ΕΑΛ                                                                             17.00         ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΓΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΓΣΕ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ                                        17.00         ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΓΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ                                         18.00          ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΠΑΚ                                  15.00         ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΕΑΛ-ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ                                                17.00         1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ                                     17.30         ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                            16.00          ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ                                          18.00         ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ                                    18.00               ΔΙΣΤΟΜΟΥ

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ                         14.30               ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Α.Σ. ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ               18.00               ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΕΛΕΣΙΝΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.                18.00               ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/10/2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΕΚ-ΠΑΟ                                                                               17.30         ΜΕΤΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ                                            20.45         ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                         21.00         ΑΛΚΑΖΑΡ