Αποτελέσματα στο Περιφερειακό Ανωμάλου Δρόμου στις Σκαμνιές

Διεξήχθησαν στις Σκαμνιές Πηγής Τρικάλων, οι αναπτυξιακοί αγώνες δρόμου σε Ανώμαλο έδαφος όλων των κατηγοριών. 
Στους αγώνες μετείχαν αθλητές και αθλήτριες Σωματείων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας καθώς και αθλητές και αθλήτριες Σωματείων όμορων ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ.
Οι πρώτοι – τες αθλητές και αθλήτριες ανά κατηγορία έχουν ως εξής :

10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ 

1 ΦΙΛΛΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ Π 36.32.10
2 ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 36.38.05

8000Μ ΝΕΟΙ -ΑΝΔΡΕΣ (Κ 23) 

1 ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 33.51.12

6000Μ ΕΦΗΒΟΙ (Κ20) 

1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19.06.10
2 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.53.13
3 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20.01.15

4000Μ ΠΑΙΔΩΝ (Κ18) 

1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.13.13
2 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13.29.11
3 ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.39.25

3000Μ ΠΠΑ΄(Κ16) 

1 ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.39.57
2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.53.08
3 ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 13.34.09

2000Μ ΠΠΒ ΄(Κ14) 

1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.10.42
2 ΤΣΑΝΤΕΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 7.29.32
3 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.41.15

8000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

1 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 42.01.15

6000Μ ΝΕΕΣ -ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Κ23) 

1 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.03.17
2 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25.42.13
3 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 26.15.18

4000Μ ΝΕΑΝΙΔΕΣ (Κ20) 

1 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.14.20

3000Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ18) 

1 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.14.18
2 ΜΑΝΘΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.43.05
3 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 14.01.08

3000Μ ΠΚΑ΄(Κ16) 

1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.07.43
2 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.15.23
3 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.19.35

2000Μ ΠΚΒ (Κ14) 

1 ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 7.53.18
2 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.54.12
3 ΛΙΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.01.12

4Χ1000Μ ( ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ) 

ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 19.10.11 1η
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 2008 ΓΣΒ Η ΝΙΚΗ 19.14.22 2η
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΚΩΤΣΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΓΚΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 19.36.40 3η
ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΔΕΝΕΛΑΒΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ