Χωρίς ανάσα Φήκη και Μετέωρα με συνεχόμενα παιχνίδια

Καταρτίστηκε το πρόγραμμα των αγώνων στην Γ Εθνική μέχρι να ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα του ενός γύρου πλέον. Το φινάλε προγραμματίστηκε για τις 6 Ιουνίου 2021. Συνεχόμενα τα ματς και με τρεις εμβόλιμες αγωνιστικές τις Τετάρτες. Η Φήκη μάλιστα θα έχει τέσσερις εμβόλιμες καθώς την Τετάρτη 21/4 δίνει εξ΄αναβολής ματς με τον Μακεδονικό Φούφα στην Πτολεμαιδα. Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι το τέλος :

6η  αγωνιστική –  Κυριακή 18/4/2021 16:30 
ΠΟ Φήκης- Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου- Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό – Ηρακλής Λάρισας
7η αγωνιστική  Κυριακή 25/4/2021 16:30     
Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου- ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας- Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό – ΠΟ Φήκης
8η αγωνιστική  Τετάρτη 28/4/2021 16:30        
Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα- Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα- ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη – Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου – ΠΟ Φήκης
Ρεπό-ΠΟ Ελασσόνας
9η  αγωνιστική  – Κυριακή 9/5/2021 17:00       
ΠΟ Ελασσόνας  – Δίας Δίου
Ατρόμητος Παλαμά  –  Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας- Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας- ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης – Κοζάνη
Ρεπό – Αναγέννηση Καρδίτσας 
10η  αγωνιστική – Τετάρτη 12/5/2021 17:00
Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας   – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου- Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα – ΠΟ Φήκης
Ρεπό-Αετός Μακρυχωρίου
11η αγωνιστική – Κυριακή 16/5/2021 17:00
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Κοζάνη
Ατρόμητος Παλαμά- ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας- ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου- Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης- Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό- Μακεδονικός Φούφα
12η  αγωνιστική– Κυριακή 23/5/2021 17:00  
Ηρακλής Λάρισας- Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας- ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου- ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα- Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα- Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου- Κοζάνη

Ρεπό-Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

13η αγωνιστική Τετάρτη 26/5/2021 17:00

Ατρόμητος Παλαμά- Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου    –   ΑΣ Μετέωρα

Ρεπό-ΑΟ Σελλάνων

 

14η  αγωνιστική –  Κυριακή 30/5/2021 17:00

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα
Ρεπό Εθνικός Κεραμιδίου

15η  αγωνιστική   – Κυριακή 6/6/2021 17:00     
ΠΟ Ελασσόνας  –  ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου  –  Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας    –  Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη –  ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου  –  ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα  –  Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα  –  Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό Ατρόμητος Παλαμά