Διαιτησίες στους αγώνες της ΕΠΣΤ

KODAK Digital Still Camera

Ορίστηκαν διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου 2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ    1712 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – Ακ Αμπελακιων Πέτσας Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Μπαλκούρας Δημητρα  α   – Σαραγια Αλεξοπουλος Μαρκοπουλος  – Μισσας
Κρήνης Φαρκαδόνα  – Δημητρα  β Γκογκινουδης Κατσογιαννος  – Κατσιανος
Λογγακίου ΑΟΤ    – Απόστολοι Ροτσας Αποστολου  – Καπερωνης
Ελευθ/ριου Ελευθρ/ι  – Μετεωρα Μουστακας Μαργιωλης   – Γαλατσιανου
Ρεπό : Πορταικός
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   -Φηκη Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Σαραγιων Σαραγια    – Δημητρα Πετσας Κωτουλας     – Τσακνης
Καστρακίου Καστράκι  –  ΑΕΤ Λεωνιδας Μανασης Μ  – Μπαλας Χ
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Τατσινας       – Ροτσας
Διάβας Κρ Βρύση  – Πορταικός Δουλοπουλος Μουστακας   – Αλεξοπουλος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Μετεωρα Παντος Παπαγ/λος   – Μπαιρακταρης
Πυργετού Πυργετός   – Νεοχωρι Κοντινος Λεωνιδας     – Σταφυλας
Γριζάνου Γριζάνο  – Καρυες Μαρκος Βουτσελας   – Μακρης
  Πρόδρομος  – Μεγαλοχωρι 0-3

 

Κυριακή    1812 – 2016

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    – Αποστολοι Καπερωνης
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη  – Σαραγια Κατσογιαννος
Λογγακίου ΑΟΤ 2011 – Δημητρα  β 10:00 Αποστολου
Πυργετού Πυργετός   – Νεοχωρι Ρατζας
Μπαλκούρας Δημητρα  α  – Μετεωρα  10:00 Μαργιωλης
Αγ Μονης Αγ Μονη     – ΑΟΤ Μαρκοπουλος
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Μουστακας
Ρεπό : Μετεωρα  β
Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Πρίνος Κουτσαγιας Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας      – Καλογριας
Σαρακινας Χρυσομηλια  – Ασπροκλησια Ζησης Μπαιρακταρης  – Μαρκος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Παπαγ/λος  – Πρεβεντας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Ροπωτό Λεωνιδας Κωτουλας  – Αλεξοπουλος
Μουριας Δροσερό  – Αγιοφυλλο Κοντινος Τζανης     – Μανασης Μ
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Φιλύρα Ανδριοπουλος Μπαλας    – Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Πιαλεία Παφης Σταφυλας   – Τσακνης
Γοργογυρι  – Πηγη 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Γλυνος Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας Χ
Πετρωτού Πετρωτό    – Ταξιάρχες Μαρκος Νταλουκας  – Τσακνης
Μπάρας Αχιλλέας   – Πύργος Λεωνιδας Τζανης     – Σταφυλας
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων  – Λόγγος Ζησης Παπαγ/λος  – Καλογριας
Κρήνης Κρηνη   – Καλαμάκι Μπαιρακταρης Γκογκινουδης  – Αποστολου
Αρδανίου Αρδάνι   – Ριζαριό Βουτσελας Μαναση Μ  – Μουστακας
Ράξας Τζουρτζια  – Καλύβια Κουτσαγιας Κωτουλας  – Πρεβεντας
Ζάρκου Ζάρκο    – Αγ Κυριακή Παντος Αλεξοπουλος  – Μακρης
Ρεπό : Αστέρας