Οι διαιτητές σε Α και Β ΕΠΣΤ (8η αγων.)-Κ16 και Κ12

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της 8ης αγωνιστικής στην Α και Β ερασιτεχνική ΕΠΣ Τρικάλων,  στο πρωτάθλημα Κ16 και  Κ12 : 

Σάββατο    09– 11 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Λογγακίου Δημητρα α  – ΑΕΤ Ζησης Καπερωνης   – Σινδρος
Φλαμουλίου ΑΟΤ    – Οικουμενιος Μανασης Μ Μαρκοπουλος  – Μπαιρακταρης
Αποστόλων Ακαδημια 1  – Πύργος Μπαλας Κωστηρας  – Ντινος
Πετρωτού Πετρωτό  – Δημητρα β Μουστακας Αβρααμ  – Τζιοτζιος
Πυργετού Πυργετός  – Μετεωρα Πλοκας Κουτσαγιας  – Μαργιωλης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πύργου Πύργος    – Πυργετός Κουτσαγιας Μπαλας   – Αποστολου
Μπαλκούρας Δημητρα  – Καλύβια Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Καπερωνης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Καστράκι Κωτουλας Κωστηρας   – Αβρααμ
Καρυων Σαράγια  – Δροσερό Μανασης Μ Σινδρος  – Μπαιρακταρης
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Λυγαρια Ζησης Ντινος  – Πλοκας
Διάβας Κρ Βρύση  – Ταξιάρχες Κοντινος Μαρκοπουλος  – Κουτσαγιας Ευγ
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Ριζαριό Νοτος Μουστακας  – Γαντζουλας
Πύλης Πορταικός  – Φήκη Μανασης Κ Νταλουκας  – Τζανης
Πηγη   – Κεφαλ/σο 0-3

 

           Κυριακή    10– 11– 2019                                

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λόγγος   – Αστερας Κοντινος Μουστακας  – Κωστηρας
Ζάρκου Ζάρκο     – ΑΓ Κυριακή Πετσας Μανασης Μ  – Τζιοτζιος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – ΑΕΤ Μανασης Κ Μπαλας   – Σταφυλάς
Γριζάνου Γριζάνο  – Κεραμίδι Δουλοπουλος Αποστολου  – Καπερωνης
Αποστόλων Ακαδημια 1  – Αχιλλέας Κουτσαγιας Τζανης  – Κωτουλας
Κεφαλοβρύσου ΑΕΚ Σαραγίων – Πετρωτό Νοτος Νταλουκας  – Καλογριας
Κρήνη   – Γλύνος 0-3
Ακ Αμπελακιων  – Καρυες 3-0
Ρεπό : Αρδάνι
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Πιαλεία Δουλοπουλος Μανασης Μ  – Τζανης
Ασπροβαλτου Ασπρόβαλτος  – Γενέσι Μανασης Κ Νταλουκας  – Καλογριας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Βασιλική Πετσας Σταφυλας  – Μπαλας
Γόμφων Γόμφοι   – Βαλτινό Κοντινος Κωστηρας  – Μαργιωλης
Φιλύρας Ροπωτό  – Φωτεινό Κουτσαγιας Αποστολου  – Αλεξοπουλος
Τζουρτζια  – Πρόδρομος 3-0
Δενδ/ρι  – Παλαιομ/ρο 0-3
Βυτουμας  – Πρίνος 0-3
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημιας Ακαδημια 1 – Πυργετός Ντινος
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Πύργος α Πλοκας
Καρυες Ακ Αμπελακιων α  – Μετεωρα Τζιοτζιος
ΑΕΚ Σαραγιων α – Δημητρα α 3-0
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πορταικός Μουστακας
Μπαλκούρας Δήμητρα β  – Πηγη Μαρκοπουλος
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων β  – Πυργος β Σινδρος
Μπαρας Αχιλλέας  – Ακ Αμπελακιων β Κουτσαγιας Ε
Ρεπό : Μεγαλοχωρι