Οι διαιτητές στην πρεμιέρα της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΘ

Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Οκτωβρίου, τα πρωταθλήματα στην Α1 και Α2 κατηγορίες ΕΣΚΑΘ. Οι διαιτητές των αγώνων είναι:

ΣAΒΒΑΤΟ 20/10/18

  1. ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΡΗΣ ΑΕ ΤΡΙΚ-ΊΚΑΡΟΣ ΛΑΡ.(Α2)

Δ/ΤΕΣ : ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

  1. ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 20:00 ΜΑΓΟΙ-ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΛΙΛΉΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

  1. ΕΑΚ ΚΑΡΔ: 13:00 ΑΣΚ-ΤΙΤΑΝΕΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

  1. ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:15 ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ:ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΜΠΑΡΑΚΟΥ

  1. ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ:17:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚH 21/10/2018

  1. ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:15:00 ΑΠ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΑΛ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

  1. ΚΛ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ:15:00 ΔΕΣΚΑΤΗ-ΚΡΟΝΟΣ(Α2)

Δ/ΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ

  1. ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ:19:30 ΑΕΛ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ:

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ:

Α1 ΕΣΚΑΘ A ΟΜΙΛΟΣ

21/10/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 12:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Γ.Σ. ΛΑ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
Διαιτητές: ΠΑΓΩΝΗΣ  ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ
20/10/2018 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ 18:00 ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΜΥΤΙΚΑΣ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΓΛΟΣ Ι ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ
Κριτές: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ  ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
20/10/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 18:00 ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
Κριτές: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΤΣΙΡΓΟΥΛΑ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ
20/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 16:00  Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΣ ΙΩΝΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ ΤΣΑΛΑΣ
Κριτές: ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ
20/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡ 18:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ   ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚ.
Διαιτητές: ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΠΑΝ
Κριτές: ΠΕΓΙΟΥΚΑ ΓΚΑΛΙΔΗ ΠΟΛΥΖΟΣ
21/10/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 18:00 Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Διαιτητές: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ  ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΒΕΛΕΤΖΑΣ
Α1 ΕΣΚΑΘ Β ΟΜΙΛΟΣ
21/10/2018 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:30 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
Διαιτητές: ΦΑΚΙΤΣΑΣ  ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
Κριτές: ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
20/10/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ
Διαιτητές: ΠΑΖΩΛΗΣ ΔΟΤΑ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
20/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛ 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές: ΜΟΡΑΣ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
20/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
Διαιτητές: ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ
Κριτές: ΧΑΡΜΠΑΣ ΤΑΣΙΑΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
21/10/2018 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   ΦΟΙΒΟΣ 2002
Διαιτητές: ΞΕΡΑΣ ΒΟΝΤΖΑ
Κριτές: ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  ΤΣΟΥΚΑΣ
20/10/2018 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩ 17:30 ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ
Διαιτητές:ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΟΝΤΖΑ 
Κριτές: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Χ ΣΑΚΕΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ
Α2 ΕΣΚΑΘ Α ΟΜΙΛΟΣ
20/10/2018 ΓΗΠ. ΑΡΜΕΝΙ 17:00  Α.Σ.Δ.ΑΡΜΕΝΙΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Διαιτητές: ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ
Κριτές: ΜΑΡΟΥΣΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ  ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ20/10/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17:00 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΣΦΑΡΣΑΛΩΝ
Διαιτητές: ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ20/10/2018 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ 17:00 ΝΙΚΑΙΑ 2012 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥ
Διαιτητές: ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΛΟΥΛΕ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ  ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

21/10/2018 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ 16:00  BC Volos Sports Academy
Διαιτητές: ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΓΙΟΥΚΑ

20/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ 19:00 ΙΩΛΚΙΑ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΖΑΓΟΡΑΣ
Διαιτητές: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ
Κριτές: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΑΡΟΤΣΑΚΗΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ Β ΟΜΙΛΟΣ

21/10/2018 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15:30 Ν.ΑΕΛ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡ.
Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ ΡΑΜΜΟΣ
Κριτές: ΣΓΟΥΡΟΥ  ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ

20/10/2018 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛ
Διαιτητές: ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΦΑΣΟΥΛΑΣ
Κριτές: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

20/10/2018 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑ 20:00 Α.Σ.ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο
Διαιτητές: ΡΑΝΤΟΣ ΛΙΛΗΣ
Κριτές: ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ

21/10/2018 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤ 15:00 ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 
Διαιτητές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κριτές: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ——

21/10/2018 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
Διαιτητές: ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές: ΠΙΠΛΙΟΥ ΧΑΡΜΠΑΣ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ