ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ/Οι αντίπαλοι του Τρικαλινού πρωταθλητή στα μπαράζ για Γ΄Εθνική

Από τον περσινό αγώνα Φλαμούλι-Θεσπρωτός όπου η ομάδα της Ηγουμενίτσας πήρε την άνοδο

Ανακοινώθηκαν οι όμιλοι των αγώνων μαπράζ μεταξύ των πρωταθλητών για την άνοδο στη Γ΄Εθνική. Ο πρωταθλητής Τρικάλων ( που εκτός απροόπτου θα είναι το Φλαμούλι) θα παίξει στον 5ο όμιλο με τους πρωταθλητές Ηπείρου, Θεσπρωτίας, Κέρκυρας. Ο πρώτος από κάθε όμιλο ανεβαίνει. 

Στην ΕΠΣ Ηπείρου προηγείται ο Θρίαμβος Σερβιανών με 63 βαθμούς, Βελισσάριο 59, Ανατολή Ιωαννίνων 58

Στην ΕΠΣ Θεσπρωτίας γίνονται πλέι οφ. Προηγείται η Δόξα Γαρδικίου με 13, Σούλι Παραμυθιάς 12, Αστέρας Παραποτάμου 9,

Στην ΕΠΣ Κέρκυρας τον τίτλο διεκδικούν Αστέρας Πετριτή 58, Σιναράδες 57, Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 52.

1ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Έβρου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θράκης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καβάλας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ξάνθης

2ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δράμας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Μακεδονίας
Δευτεραθλητής  ΕΠΣ Μακεδονίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Σερρών

3ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ημαθίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κιλκίς
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πέλλας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χαλκιδικής

4ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Γρεβενών
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καστοριάς
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κοζάνης
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φλώρινας

5ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηπείρου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θεσπρωτίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κέρκυρας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Τρικάλων

6ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Θεσσαλίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Καρδίτσας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λάρισας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πιερίας

7ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Βοιωτίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Εύβοιας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ευρυτανίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φθιώτιδας

8ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αιτ/νίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Άρτας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Φωκίδας

9ος όμιλος
Πρωταθλητής 1ου ομίλου ΕΠΣ Αθηνών
Πρωταθλητής 2ου ομίλου ΕΠΣ Αθηνών
Πρωταθλητής 1ου ομίλου ΕΠΣ Πειραιά
Πρωταθλητής 2ου ομίλου ΕΠΣ Πειραιά

10ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κυκλάδων
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λέσβου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Σάμου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χίου

11ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αν. Αττικής
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δυτ. Αττικής
Πρωταθλητής ΕΠΣ Δωδεκανήσου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κορίνθου

12ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αχαΐας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ζακύνθου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηλείας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης

13ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αργολίδας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Αρκαδίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λακωνίας
Πρωταθλητής ΕΠΣ Μεσσηνίας

14ος όμιλος
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ηρακλείου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Λασιθίου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Ρεθύμνου
Πρωταθλητής ΕΠΣ Χανίων