Οι Τρικαλινοί αθλητές και αθλήτριες που προκρίνονται στο Πανελλήνιο Κ16

 

Μετά την επεξεργασία των αποτελεσμάτων των Διασυλλογικών αγώνων Κ16, ανακοινώνονται οι αθλητές – τριες που προκρίνονται στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16 ανά όμιλο, σύμφωνα με την προκήρυξη.

Οι δηλώσεις συμμετοχής των σωματείων πρέπει να σταλούν με email μέχρι τη Δευτέρα 6 Ιουλίου 2020 και ώρα 14:00 στο ΣΕΓΑΣ στην ηλεκτρονική διεύθυνση development@segas.gr καθώς και στις κατά τόπους διοργανώτριες ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ (βρείτε παρακάτω τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις).

Μετά την παρέλευση αυτής της προθεσμίας δεν θα γίνεται δεκτή καμία δήλωση συμμετοχής.

Τα σωματεία στη δήλωση συμμετοχής τους μπορούν να δηλώνουν ως επιλαχόντες και αθλητές-τριες, οι οποίοι βρίσκονται στις θέσεις κατάταξης 9η – 12η για κάθε αγώνισμα. Έτσι στην περίπτωση που κάποιοι αθλητές που βρίσκονται στην αρχική κατάσταση προκριθέντων δεν επιθυμούν να συμμετέχουν, η αναπλήρωση να γίνεται άμεσα και οι σύλλογοι να επιλύουν πιο γρήγορα τα θέματα μετακινήσεων.

 

2ος όμιλος Πατήστε τον σύνδεσμο ή δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΙΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΝΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ/ΟΥΣΕΣ
80 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
80 1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 358547 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.54 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 351686 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.79 -0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 360191 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.90 -1,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 4 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 362829 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.90 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
80 5 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 359059 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 10.98 -1,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 6 ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 366933 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.05 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 366104 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.13 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 8 ΒΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 365861 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.16 -0,2 11.153 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 8 ΒΟΥΖΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005 383274 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.16 11.153 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
80 12 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2007 387315 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.22 -2,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 14 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 367724 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.26 -3,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 22 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ 2006 371970 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.48 -3,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 23 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 340875 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11.49 -2,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
150 1 ΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 377480 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19.63 -0,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 350851 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20.04 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
150 3 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 351959 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20.23 0 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 4 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 355610 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 20.29 -1,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
150 5 ΛΑΛΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2005 374468 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.36 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
150 6 ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 376578 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 20.48 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
150 7 ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ 2005 356363 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 20.54 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
150 8 ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕ ΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ 2006 353918 Π.Α.Ο.Κ. 20.68 0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
150 9 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2005 380522 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 20.92 0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 10 ΗΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 351930 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20.94 0 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 11 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 366757 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21.11 0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 12 ΓΚΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 376268 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21.18 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
1200 1 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ 2005 352829 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:37.60 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 2 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 358628 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:58.69 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 3 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 356650 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:59.93 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
1200 4 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΑ 2005 359380 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:11.68 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
1200 5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 373785 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:13.37 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
1200 6 ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 386276 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 4:13.79 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
1200 7 ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ ΛΥΔΙΑ 2007 391083 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:14.45 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
1200 8 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ 2007 368288 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:17.59 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
1200 9 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 365992 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4:18.42 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2005 359372 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:19.15 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 11 ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 389833 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4:20.43 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
1200 12 ΓΑΛΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2007 366588 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:23.47 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
3000 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
3000 1 ΠΑΧΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ 2006 371982 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:05.88 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3000 2 ΣΙΟΥΤΚΑ ΜΑΡΙΑ 2005 388529 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:14.32 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
3000 3 ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΝΙΚΗ 2006 371377 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12:44.52 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3000 4 ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 361552 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 12:46.36 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3000 5 ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 375118 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 13:09.23 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3000 6 ΚΟΤΡΙΔΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2006 359501 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 13:18.03 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3000 7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΦΗΜΙ 2005 392161 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 13:28.71 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
2000 ΦΕ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
2000 ΦΕ 1 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 347872 Π.Α.Ο.Κ. 7:53.93 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
2000 ΦΕ 2 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 348463 ΒΕΡΓΙΝΑ 8:27.08 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
2000 ΦΕ 3 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 372248 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9:04.36 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
2000 ΦΕ 4 ΠΑΤΣΕΑ ΜΑΡΙΑ 2006 378579 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 9:58.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
200 EMΠ 1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 2005 373993 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 30.23 0 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 2 ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005 364679 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 30.49 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 3 ΝΤΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 365914 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 30.78 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
200 EMΠ 4 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 359369 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 30.82 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
200 EMΠ 5 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 361094 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 30.91 0 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 6 ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 369472 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 31.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 7 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 352330 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 31.57 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 8 ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 2005 373833 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 31.67 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
200 EMΠ 9 ΜΑΛΑΜΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΠΗ 2006 372259 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 31.76 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 10 ΛΙΤΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 356701 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 32.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 11 ΔΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005 376813 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 32.77 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 12 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ 2005 379051 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 32.96 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
4Χ80 1 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 41.11 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 2 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 41.66 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
4Χ80 3 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 41.88 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 4 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 41.95 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 5 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 42.20 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 6 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 42.60 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 7 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43.04 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 8 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43.35 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 9 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 43.58 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 10 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 43.60 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
4Χ80 11 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 43.63 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 12 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 44.04 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 13 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 44.15 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 14 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 44.16 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 15 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 44.16 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 16 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 44.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 17 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 44.45 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 18 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 44.49 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 19 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 45.17 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 20 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45.45 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
4Χ80 21 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 46.59 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 22 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 47.30 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 47.82 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 24 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 48.19 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3Χ1200 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
3Χ1200 1 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:40.31 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13:22.92 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 3 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:34.00 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3Χ1200 4 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 13:36.93 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3Χ1200 5 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:16.46 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
3Χ1200 6 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14:53.58 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 7 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 14:56.90 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
5000 ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
5000 ΒΑΔΗΝ 1 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 375283 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 28:21.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
5000 ΒΑΔΗΝ 2 ΜΠΑΡΚΑΛΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ-ΓΕΩΡΓ 2005 371094 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 33:37.86 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
80 ΕΜΠ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
80 ΕΜΠ 1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 363782 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12.10 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 359497 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12.34 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 344662 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.70 1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 4 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 371035 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.79 1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 5 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 376574 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 13.03 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 6 ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2005 361345 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.38 1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 7 ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 368503 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 13.42 -2,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 8 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 358005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13.53 -2,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 11 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358622 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 14.00 -2,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
80 ΕΜΠ 9 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 356884 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.60 -0,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 10 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 357555 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.94 -0,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 ΕΜΠ 12 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 362647 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 14.18 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΔΙΣΚΟΣ 1 ΜΠΑΚΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 366274 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 28.93 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 2 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 366277 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 23.03 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 3 ΜΠΙΝΤΖΟ ΜΠΕΖΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 383323 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.94 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΘΗ 2007 389706 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.86 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 5 ΤΑΦΑΝΙ ΑΝΙΤΑ 2006 391478 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 17.89 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 6 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 390207 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16.44 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΥΨΟΣ 1 ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 362829 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.58 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ 2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 371035 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.56 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 3 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 345718 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.54 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 4 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 361920 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 1.51 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2006 391227 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.48 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ 6 ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 376572 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1.44 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 7 ΤΡΙΦΤΙΔΗ ΑΝΘΗ 2005 356197 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 7 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 368793 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
ΥΨΟΣ 9 ΡΗΤΑ ΒΑΙΑ 2005 347007 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1.35 1η προσπ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 9 ΠΑΣΤΙΑΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2005 363634 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1.35 1η προσπ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 11 ΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 367518 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.35 3η προσπ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 12 ΑΥΓΕΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 390443 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.30 1η προσπ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ 12 ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ ΝΙΚΗ 2007 391086 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.30 1η προσπ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΣΦΥΡΑ 1 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 359897 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.02 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 2 ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 362255 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 43.90 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 3 ΤΡΑΓΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 350290 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 42.75 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΥΡΑ 4 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 356077 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 35.44 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 5 ΠΡΑΣΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 382933 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 33.72 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΥΡΑ 6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2007 363177 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 21.02 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΑΚΟΝΤΙΟ 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 346337 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.50 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 2 ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 359359 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 35.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 3 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΖΩΗ 2006 391212 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 33.12 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 4 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 367126 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 30.80 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 5 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 377412 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 29.31 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 6 ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 2005 358005 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.92 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 7 ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 382955 ΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΙΑΣ 28.37 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 8 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ 2005 368793 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27.63 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ 9 ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 2005 365201 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 25.78 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 10 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 354240 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 24.33 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 11 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 378039 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 24.32 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 12 ΚΡΥΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2006 354252 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.18 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΜΗΚΟΣ 1 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 373324 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.34 -0,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 2 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 2006 355610 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.27 -1,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 3 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 351759 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.26 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 4 ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 349447 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.12 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 5 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 355179 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.10 0,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 6 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 362388 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 5.06 -0,4 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 7 ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 356153 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.06 -0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 8 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2005 358622 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 5.05 0,4 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
ΜΗΚΟΣ 9 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 357697 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.03 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΜΗΚΟΣ 10 ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 366560 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4.97 0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 11 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 368504 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 4.95 1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 12 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 371100 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.94 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 363247 Π.Α.Ο.Κ. 3.42 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 2 ΠΑΝΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 348522 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.80 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3 ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 370362 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.70 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4 ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ 2007 383007 ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 2.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 5 ΜΟΥΡΟΥΔΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 362416 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.00 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 1 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 359497 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 14.45 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 2 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 363782 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13.92 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 3 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 351759 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13.53 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 4 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 357697 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.48 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 5 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 374162 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 6 ΡΕΠΠΟΥ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 349447 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 13.28 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 7 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 359502 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12.79 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 8 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 368504 ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.60 0,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 9 ΛΙΤΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2005 356701 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 12.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 10 ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 2005 367819 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 345180 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.22 -1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 12 ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 2006 378576 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 12.19 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΣΦΑΙΡΑ 1 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 381243 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.49 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 346337 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.72 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 3 ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 377412 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 10.51 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 4 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 363628 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10.48 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 5 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 359897 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.08 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 6 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 390207 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.00 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 7 ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΑΡΤΕΜ 2005 367718 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9.29 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 8 ΛΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 385025 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 9.10 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
ΣΦΑΙΡΑ 9 ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ 2005 365201 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 9.06 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 10 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ 2006 362830 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9.02 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 11 ΤΑΦΑΝΙ ΑΝΙΤΑ 2006 391478 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 8.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 12 ΔΙΑΝΕΛΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΠΑΥΛΙΝΑ 2006 366279 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 8.83 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
80 1 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 378311 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.27 -1,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 2 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 390429 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9.57 -0,7 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 3 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 372685 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9.58 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
80 4 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 345158 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.95 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 5 ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 375364 ΑΜΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10.04 -2,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 6 ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 375134 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 10.05 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
80 7 ΒΕΝΟΥΖΙΟΥ ΙΣΑΑΚ 2005 366573 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.06 -0,7 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 8 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 368495 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 10.10 -1,4 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
80 46 ΣΒΑΡΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2005 371706 ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 11.35 -2,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 50 ΜΑΖΛΟΥΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 381239 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.43 -2,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
80 59 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 385411 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.36 -2,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
150 1 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΑΞΙΑΡ 2005 376583 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 17.63 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
150 2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 347432 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 17.90 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 390608 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17.94 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 4 ΚΑΤΣΙΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 370955 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18.08 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 5 ΦΑΡΛΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 390332 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18.36 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 6 ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΠΕΡΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 373841 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 18.45 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
150 7 ΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 375821 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 19.00 -0,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
150 8 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 359498 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 19.08 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
150 9 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 391591 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 19.36 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
150 10 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 378436 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 19.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
150 11 ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 359545 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.64 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
150 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 370079 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 19.69 -1,4 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
1200 1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 378202 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:34.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
1200 2 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 391641 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3:40.19 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
1200 3 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 355220 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:42.36 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 4 ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 359464 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3:45.96 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
1200 5 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 348590 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:46.44 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 6 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 361965 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:48.73 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
1200 7 ΜΠΑΤΣΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 380835 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 3:49.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 8 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 365991 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3:52.68 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
1200 9 ΖΑΝΑΛΙΔΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2005 390266 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3:52.86 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 10 ΛΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 365917 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3:54.17 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
1200 11 ΧΡΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 364140 ΒΕΡΓΙΝΑ 3:56.15 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
1200 12 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 366433 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:56.60 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
3000 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
3000 1 ΦΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 355649 Π.Α.Ο.Κ. 10:25.31 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3000 2 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 376563 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 10:35.95 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3000 3 ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 361919 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 10:52.14 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3000 4 ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 372943 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:14.27 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3000 5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2005 388533 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11:15.32 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
3000 6 ΜΑΛΑΜΑΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ 2006 388645 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11:53.36 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
100 ΕΜΠ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
100 ΕΜΠ 1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 370707 Π.Α.Ο.Κ. 14.91 -0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
100 ΕΜΠ 2 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 355239 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.95 -0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
100 ΕΜΠ 3 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 351903 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.32 -0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
100 ΕΜΠ 4 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 362164 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 15.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
100 ΕΜΠ 5 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 351827 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 16.64 -0,8 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
100 ΕΜΠ 6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 359503 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 16.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
2000 ΦΕ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
2000 ΦΕ 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 355733 Π.Α.Ο.Κ. 6:39.11 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
2000 ΦΕ 2 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 346513 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6:43.72 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
2000 ΦΕ 3 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 374082 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6:59.84 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
2000 ΦΕ 4 ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 367691 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 7:48.21 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
2000 ΦΕ 5 ΛΑΨΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΣΤΕΡΓ 2006 387295 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 8:16.46 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
200 EMΠ 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 373823 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26.64 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 2 ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 363818 Π.Α.Ο.Κ. 27.60 -1,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 3 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 385035 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27.70 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 373783 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 28.09 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 5 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 374077 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 28.72 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 6 ΑΝΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 373254 ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28.81 -1,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2006 372550 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 30.22 -0,9 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 374084 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 30.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
200 EMΠ 9 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 2006 372654 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 30.85 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
200 EMΠ 10 ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 370476 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 31.09 -1,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 11 ΣΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006 362385 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 31.27 -1,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
200 EMΠ 12 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 359496 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 31.70 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
4Χ80 1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37.94 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 2 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 38.42 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 3 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 39.11 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 4 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 39.92 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 5 Π.Α.Ο.Κ. 40.06 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 6 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.62 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4Χ80 7 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 41.05 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 8 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 41.93 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4Χ80 9 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 42.54 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 10 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 44.32 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4Χ80 11 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46.33 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
3Χ1200 1 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11:40.84 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3Χ1200 2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12:15.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 3 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 12:19.68 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
3Χ1200 4 ΒΕΡΓΙΝΑ 12:29.87 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 5 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13:51.94 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
3Χ1200 6 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ DQ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
5000 ΒΑΔΗΝ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
5000 ΒΑΔΗΝ 1 ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 383324 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 33:38.82 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΔΙΣΚΟΣ 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 383319 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 43.95 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 2 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 372976 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 38.75 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 3 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 391749 Π.Α.Ο.Κ. 37.01 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 4 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 368093 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.79 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 5 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 367694 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 36.60 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 372397 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 35.53 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 7 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 367517 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 33.75 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 8 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 2006 377533 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 33.47 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΔΙΣΚΟΣ 9 ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 390371 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 28.78 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 10 ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 357690 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28.22 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 374967 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 26.23 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΔΙΣΚΟΣ 12 ΠΕΤΣΑΝΟΥΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2006 386493 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 21.55 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΥΨΟΣ 1 ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 391207 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.74 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ 2 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 351827 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.73 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 3 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 374161 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.63 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΥΨΟΣ 4 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 385510 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 1.59 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΥΨΟΣ 5 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 362196 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΣΦΥΡΑ 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 383354 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 73.30 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 2 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 355174 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 57.08 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 3 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 383353 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 55.50 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΣΦΥΡΑ 4 ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 390371 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 43.32 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΥΡΑ 5 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 386982 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 42.79 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΑΚΟΝΤΙΟ 1 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 389688 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.85 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 2 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 368093 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 48.11 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 3 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 346513 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 39.21 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 360849 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 38.19 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 5 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 376587 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 37.64 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 6 ΖΑΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 356356 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 37.40 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 7 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 391748 Π.Α.Ο.Κ. 35.97 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 346336 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 30.25 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ 9 ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 390970 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 27.96 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 10 ΔΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 375269 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 27.80 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 387226 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 23.50 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΑΚΟΝΤΙΟ 12 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 371979 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 22.85 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΜΗΚΟΣ 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 345181 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.02 -0,8 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 367818 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.77 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 3 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 359007 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.62 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΜΗΚΟΣ 4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΚ 2005 387006 Π.Α.Ο.Κ. 5.57 -0,7 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 5 ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 350023 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.44 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΜΗΚΟΣ 6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 355645 Π.Α.Ο.Κ. 5.38 0 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 346336 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.32 0,1 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 8 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 359102 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 5.22 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΜΗΚΟΣ 9 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 390362 ΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 5.20 -1,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 10 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2007 358023 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.13 1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 11 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 366255 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.11 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΜΗΚΟΣ 12 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 353984 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5.02 0,6 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 1 ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2005 370716 Π.Α.Ο.Κ. 3.65 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 2 ΠΡΟΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 370409 Π.Α.Ο.Κ. 3.30 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 373387 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2.80 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 356093 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2.80 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 1 ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 368495 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15.35 0,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 367818 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 15.29 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 3 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 372685 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.28 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 345181 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.13 -1,3 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 5 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 362164 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14.92 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΚ 2005 387006 Π.Α.Ο.Κ. 14.88 -2,4 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 7 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 385035 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14.56 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 8 ΓΙΑΧΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙ 2005 381016 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 14.43 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2005 366420 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 14.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 10 ΚΟΥΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 365680 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 14.35 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 11 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ 2006 376408 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.12 -0,5 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ 12 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 355645 Π.Α.Ο.Κ. 14.08 -1,2 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
ΣΦΑΙΡΑ 1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 367694 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.34 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 383319 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13.65 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 3 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 372976 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.18 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 4 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 389688 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.76 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 360849 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.05 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 6 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 348473 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11.98 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 7 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 373379 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.78 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 8 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 376587 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 10.76 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
ΣΦΑΙΡΑ 9 ΜΠΑΤΑΚΟΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 367517 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10.54 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 10 ΛΕΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 375132 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 10.51 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 11 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 355174 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 10.08 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
ΣΦΑΙΡΑ 12 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 387230 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 9.99 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μικτή
Αγώνισμα Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν. Αρ. Μητ Σύλλογος Επίδοση Άνεμος Παρατηρήσεις ΕΑΣ ΟΜΙΛΟΣ Δ/Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ
4X200 Μικτή 1 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:44.03 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 2 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:44.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 3 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1:45.05 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 4 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:45.29 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 5 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1:45.53 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 6 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1:46.74 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 7 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 1:48.33 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 8 Π.Α.Ο.Κ. 1:48.38 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 9 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:48.61 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 10 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:50.33 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 11 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1:52.41 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 12 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:53.75 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 13 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1:53.84 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 9ος ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 14 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1:55.26 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 15 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 1:57.48 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5ος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 16 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:58.20 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6ος ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 28/6/2020
4X200 Μεικτή 17 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:00.28 ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 10ος ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 30/6/2020

Οι διοργανώτριες ΕΑΣ

1ος) Ανατολική Μακεδονία & Θράκη – Κεντρική Μακεδονία (Καβάλα)
– Διοργανώτρια Ε.Α.Σ: Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης – sersegas@gmail.com
2ος) Θεσσαλονίκη – Θεσσαλία – Δυτική Μακεδονία (Θεσσαλονίκη)
– Διοργανώτρια Ε.Α.Σ: Θεσσαλονίκης segasthes@gmail.com
3ος) Βόρεια Πελοπόννησος – Περιφέρεια Πελοποννήσου – Ήπειρος – Κέρκυρα (Πάτρα)
– Διοργανώτρια Ε.Α.Σ: Βόρειας Πελοποννήσου segaspatra@yahoo.gr
4ος) Αθήνα – Δωδεκάνησα – Κυκλάδες – Λέσβος (Άγιος Κοσμάς)
– Διοργανώτρια Ε.Α.Σ: Αθήνας easathinas2014@gmail.com
5ος) Πειραιάς & Νοτιοδυτική Αττική – Κρήτη – Χίος Σάμος – Ανατολική Στερεά Εύβοια, Α.Ε. Λήμνου – (Άγιος Κοσμάς)
– Διοργανώτρια Ε.Α.Σ: Πειραιά & Νοτιοδυτικής Αττικής segaspeiraia@gmail.com