Με επιτυχία ο αγώνας ΜΤΒ στον Προφήτη Ηλία

 Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία την Κυριακή 10 Απριλίου στον λόφο του Προφήτη Ηλία, οι αγώνες ορεινής ποδηλασίας που διοργάνωσε ο Ποδηλατικός Σύλλογος Τρικάλων.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
2η ΝΤΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
3η ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
4η ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
5η ΓΩΓΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
2ος ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
3ος ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
4ος ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
5ος ΜΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ)
6ος ΝΤΑΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
7ος ΖΩΤΟΣ ΗΛΙΑΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

11202609_968542159890170_4615271541397206092_n

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1η ΚΟΚΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
2η ΘΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
3η ΜΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
4η ΓΩΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
5η ΣΙΛΙΤΖΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΑ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
6η ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ
1ος ΔΑΛΑΒΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
2ος ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
3ος ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
4ος ΝΤΑΜΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
5ος ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΕΣΑ ΑΣΤΕΡΑΣ)
6ος ΤΣΙΓΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
7ος ΝΤΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
8ος ΔΡΟΣΟΣ ΕΡΜΗΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
9ος ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
10ος ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
11ος ΜΕΛΛΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ)
12ος ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
13ος ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
14ος ΣΤΟΥΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΗΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1ος ΖΟΛΩΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ)
2ος ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
3ος ΓΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
4ος ΔΟΞΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
5ος ΚΟΥΤΣΙΒΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
6η ΜΙΧΑΚΗ ΑΡΕΤΗ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
7ος ΜΠΑΣΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
8ος ΚΑΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

ΠΑΙΔΕΣ – ΓΥΝΑΙΚΕΣ – ΝΕΑΝΙΔΕΣ
1ος ΓΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
2ος ΚΑΡΑΤΣΙΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
3ος ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
4ος ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
5ος ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
6ος ΚΟΛΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
7ος ΛΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
8ος ΑΛΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΠΑΣ ΠΗΝΕΙΟΣ)
9ηΣΟΥΛΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ (ΠΣ ΚΡΟΝΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ)
10ος ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΠΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)