Μετέωρα-Διαγόρας και Διγενής-Α Ο Σελλάνων στην πρεμιέρα της Γ Εθνικής

Με εντός έδρας αγώνες ξεκινούν οι δύο ομάδες του Νομού Τρικάλων στην Γ Εθνική, ο Α Σ Μετέωρα και ο Διγενής Νεοχωρίου.  Το πρωτάθλημα αρχίζει 22 Σεπτεμβρίου. Το πρόγραμμα είναι: 

 

 

1η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη  – Ποταμιά
ΑΕ Καρίτσας  – Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά  – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς  – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ηρακλής Λάρισας
2η αγωνιστική
Αταλάντη  – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά  – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου  – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων  – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός  – Ηρακλής Λάρισας
3η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου  – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς  – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός  – Αλμυρός
4η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας  – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά  – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου  – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων  – Αλμυρός
5η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς  – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας  – Αταλάντη
Πιερικός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός  – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων  – Δίας Δίου
6η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς  – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας  – Πιερικός
Αταλάντη  – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά  – Δίας Δίου
7η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας  – Θησέας Αγριάς
Πιερικός  – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός  – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων  – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου  – Αταλάντη
Ποταμιά  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
8η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Πιερικός
Θησέας Αγριάς  – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου  – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας  – Ποταμιά
Αταλάντη  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
9η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Πιερικός
Αλμυρός  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου  – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά  – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας  – Αταλάντη
10η αγωνιστική
Αλμυρός  – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός  – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας  – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά  – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου  – ΑΕ Καρίτσας
11η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου  – Αλμυρός
Ποταμιά  – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας  – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά  – Διγενής Νεοχωρίου
12η αγωνιστική
Δίας Δίου  – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων  – Ποταμιά
Αλμυρός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός  – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς  – Ατρόμητος Παλαμά
13η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Δίας Δίου
Αταλάντη  – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας  – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου  – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά  – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Θησέας Αγριάς
  14η αγωνιστική
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΑΣ Μετέωρα
Ποταμιά  – Αταλάντη
Δίας Δίου  – ΑΕ Καρίτσας
ΑΟ Σελλάνων  – Διγενής Νεοχωρίου
Αλμυρός  – Ατρόμητος Παλαμά
Πιερικός  – Θησέας Αγριάς
Ηρακλής Λάρισας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
  15η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Αταλάντη
ΑΕ Καρίτσας  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Διγενής Νεοχωρίου  – Ποταμιά
Ατρόμητος Παλαμά  – Δίας Δίου
Θησέας Αγριάς  – ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αλμυρός
Ηρακλής Λάρισας  – Πιερικός
  16η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας  – ΑΣ Μετέωρα
Αταλάντη  – Διγενής Νεοχωρίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ατρόμητος Παλαμά
Ποταμιά  – Θησέας Αγριάς
Δίας Δίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Σελλάνων  – Ηρακλής Λάρισας
Αλμυρός  – Πιερικός
  17η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Διγενής Νεοχωρίου
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΕ Καρίτσας
Θησέας Αγριάς  – Αταλάντη
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ηρακλής Λάρισας  – Ποταμιά
Πιερικός  – Δίας Δίου
Αλμυρός  – ΑΟ Σελλάνων
  18η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΣ Μετέωρα
Διγενής Νεοχωρίου  – Θησέας Αγριάς
ΑΕ Καρίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αταλάντη  – Ηρακλής Λάρισας
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Πιερικός
Ποταμιά  – Αλμυρός
Δίας Δίου  – ΑΟ Σελλάνων
  19η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Θησέας Αγριάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας  – Διγενής Νεοχωρίου
Πιερικός  – ΑΕ Καρίτσας
Αλμυρός  – Αταλάντη
ΑΟ Σελλάνων  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Δίας Δίου  – Ποταμιά
  20η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά  – Πιερικός
Διγενής Νεοχωρίου  – Αλμυρός
ΑΕ Καρίτσας  – ΑΟ Σελλάνων
Αταλάντη  – Δίας Δίου
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Ποταμιά
  21η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Ηρακλής Λάρισας
Πιερικός  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αλμυρός  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Σελλάνων  – Ατρόμητος Παλαμά
Δίας Δίου  – Διγενής Νεοχωρίου
Ποταμιά  – ΑΕ Καρίτσας
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Αταλάντη
  22η αγωνιστική
Πιερικός  – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας  – Αλμυρός
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΟ Σελλάνων
Θησέας Αγριάς  – Δίας Δίου
Ατρόμητος Παλαμά  – Ποταμιά
Διγενής Νεοχωρίου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη  – ΑΕ Καρίτσας
  23η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Αλμυρός
ΑΟ Σελλάνων  – Πιερικός
Δίας Δίου  – Ηρακλής Λάρισας
Ποταμιά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Θησέας Αγριάς
Αταλάντη  – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΕ Καρίτσας  – Διγενής Νεοχωρίου
  24η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων  – ΑΣ Μετέωρα
Αλμυρός  – Δίας Δίου
Πιερικός  – Ποταμιά
Ηρακλής Λάρισας  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αταλάντη
Θησέας Αγριάς  – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου  – Ατρόμητος Παλαμά
  25η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Δίας Δίου
Ποταμιά  – ΑΟ Σελλάνων
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Αλμυρός
Αταλάντη  – Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας  – Ηρακλής Λάρισας
Διγενής Νεοχωρίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ατρόμητος Παλαμά  – Θησέας Αγριάς
  26η αγωνιστική
Ποταμιά  – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Σελλάνων  – Αταλάντη
Αλμυρός  – ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός  – Διγενής Νεοχωρίου
Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς  – Οικονόμος Τσαριτσάνης