Oι αγώνες στο ερασιτεχνικό/Το προπαιδικό πότε;

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στο ερασιτεχνικό 22 και 23 Μαρτίου έγιναν γνωστοί ( σήμερα και οι διαιτητές) αλλά εκείνο το προπαιδικό που αν θυμόμαστε καλά διεξαχθεί  γίνει 1 ή 2 αγώνες πότε θα γίνει; Όλα αυτά τα παιδιά στις όποιες ομάδες είχαν δηλώσει συμμετοχή δεν πρέπει  να παίξουν σε αγώνες;

 ΣΑΒΒΑΤΟ  22  / 03 / 2014         

 

Γηπεδο Ομάδες
  ΩΡΑ   11:00
  Παιδικό Πρωτάθλημα
Μπαλκούρας Δήμητρα    – Πύργος
Ζηλευτης ΑΟΤ   – Μετεωρα
Σαρακίνας Σαρακίνα  – Πορταικός
Αγ Μονης Αμπελάκια  – ΑΟΤ 1963
Κεφαλ/κου Ακαδημια 1  – Σαράγια
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – ΑΕΤ
  Φήκη    – Καλύβια  3-0
   
  ΩΡΑ   15:30
  Α  Ερασιτεχνική
Καστρακίου Καστράκι    – Φήκη
Φλαμουλίου Φλαμούλι   – Περιστερα
Καλαμπάκα Μετέωρα    – Παραληθαίοι
Μπαλκούρας Δήμητρα    – ΑΕΤ
Καλυβίων Καλύβια    – Μεγαλ/ρι
Μπάρας Αχιλλέας   – Κρ Βρύση
Οικουμενίου Οικουμένιος  – Πυργετός
Μεγαλ/ριου Ασκληπιος  – Φαρκαδόνα
   
Πρινους Πρινος  – Μπελετσι
   
Σωτηρας Τζουρτζια – Διαλεχτο
   
Ταξιαρχων Ταξιαρχες – Καλαμακι
Πηνειαδα Πηνειαδα – Διαμαντι
   

ΚΥΡΙΑΚΗ  23.03.2014                       

 

Γήπεδο Ομάδες
  ΩΡΑ   11:00
  Α1  Ερασιτεχνική
Γόμφων Γόμφοι      – Γοργογυρι
Μουριάς Δροσερό    – Πιαλεία
Γάβρου Πανχασιακός  – Μεγάρχη
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – ΑΟΤ
Φωτεινού Φωτεινό    – Σαρακίνα
Πηγης Πηγη         – Χρυσομηλιά
Βυτουμάς Βυτουμα   – Πρόδρομος
Λυγαριάς Λυγαριά   – Φωτάδα
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια  – Πορταικός
  Ρεπό : Δενδροχώρι
   
Αγ.Κυριακης Αγ.Κυριακη – Ακαδημια Τρ
  ΩΡΑ   15:30
  Α1  Ερασιτεχνική
Βασιλικής Βασιλική   – Πύργος
Γριζάνου Γριζάνο     – Σαράγια
Ράξας Ράξα          – Κηπάκι
Ζάρκου Ζάρκο       – Κρήνη
Καρυών Καρυες     – Νεοχώρι
Γλύνους Γλυνος      – Αμπελάκια
Ριζαριού Ριζαριό     – Λόγγος 2012
  Πετρόπορος  – Αρδάνι 0-3
  Φανερωμένη  – Απόστολοι 0-3
   
Αγ.Βης/νος Αγ.Βης/νας-Ανταλαξιμα
Ελευθεροχωριο Ασπροβαλτος-Παπαρατζα
Παλαιομ/ρου Παλ/ρο – Αν.Μεγαρχη
   
Κεφαλοβρυσου Κεφαλ/σο –Κεφαλ/κος
Αγιοφυλου Αγιοφυλλο-Πλατανος
   
Αγ.Κυριακης Αστερας – Πετρωτο