Παιχνίδια και διαιτητές στο ερασιτεχνικό ( 24 και 25/11)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 24 και 25 Νοεμβρίου 2018:

ΣΑΒΒΑΤΟ    24 – 11 – 2018 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 ΩΡΑ  11:00
Κρήνης Νεοχωρι   – Δημητρα  β Αποστολου Σινδρος   – Ποντικης
Λογγακιου Δημητρα α  – Ακαδημια 1 Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης  – Κουτσαγιας
Καλαμπακας Μετεωρα – Ακ Αμπελακιων Ντινος Τζιοτζιος    – Σακκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Πυργος Κατσογιαννος Κωστηρας  – Πλόκας
Ρεπό : Οικουμενιος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Διάβας Κρ Βρυση  – Πηγη Κοντινος Καπερωνης  – Ντινος
Σαραγιων Σαραγια  – Μεγαλ/ρι Πετσας Σταφυλας  – Μπαλας
Πύλης Πορταικός  – Πυργετός Δουλοπουλος Ρατζας    – Αποστολου
Φήκης Φήκη   – Πύργος Μανασης Κ Ανδριοπουλος  – Καλογριας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Αχιλλέας Κωτουλας Τζιοτζιος   – Πλοκας
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καλυβια Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Δημητρα Ζησης Παφης   – Κατσογιαννος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Καστράκι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
ΑΕΤ   – Γλίνος δ.δ.
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καρυων Καρυες  – Πετρωτό Μανασης Μ Τατσιοπουλος  – Κωστηρας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    25 – 11 – 2018                                               

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπακι  – Κρήνη Παφης Κατσογιαννος  – Βουτσελας
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Λογγος Μανασης Κ Καψουρας  – Ντινος
Ριζαριου Ριζαριό   – Ακαδημια 1 Ζησης Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Αρδανίου Αρδάνι   – Βασιλικη Αποστολου Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Γριζάνο Κωτουλας Πλοκας  – Αργυροπουλος
Οικουμενίου Οικουμενιος  – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας   – Ράτζας
Ζάρκου Ζάρκο   – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Κωστηρας  – Σακκας
Ρεπό : Αστερας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πιαλείας Πιαλεια  – Φωτεινό Ντινος Παφης   – Αργυροπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Λυγαρια Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας
Περιστερας Τζουρτζια  – Γόμφοι Ζησης Ανδριοπουλος  – Ποντικης
Βυτουμας Βυτουμας  – Δενδ/ρι Κωτουλας Νταλουκας  – Καψουρας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια  – Πρίνος Κουτσαγιας Ρατζας    – Σακκας
Μουριας Δροσερό  – Ροπωτό Δουλοπουλος Μπαιρακταρης   – Αποστολου
Βαλτινό  – Φιλύρα 3-0
Παλ/ρο  – Κεφαλ/κος 3-0
Ρεπό : Ασπροβαλτος
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – Πυργος α Κουτσαγιας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Αγ Μονη Καπερωνης
Φλαμουλιου Αχιλλεας  – ΑΟΤ Πλοκας
football factory Καρυες  – Δημητρα α Σινδρος
Νεοχωρι  – Μετεωρα α 3-0
Ρεπό : Ακαδημια 1 α
Κ   12   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Οικουμενιος Μουστακας
Πηγης Πηγη  – Πυργετός Τζιοτζιος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Συνοικία Κατσογιαννος
Βαλτινου Βαλτινό  – Ακαδημια 1 β Τατσιοπουλος
Αγ Βης/να Πορταικός  – Πυργος β Κωστηρας