Παιχνίδια και διαιτητές στο ερασιτεχνικό (26 και 27/1)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 26 και 27 Ιανουαρίου  2019: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    26 – 01 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Δημητρα β Τζιοτζιος Πλοκας- Αβρααμ Β
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακαδημια 1 Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος-Καπερωνης
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων   – ΑΟΤ Μαργιωλης Κουτσαγιας- Κωστηρας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Νεοχωρι Ντινος Σακκας- Σινδρος
Ρεπό: Πύργος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πηγη Κοντινος Νταλουκας- Λεωνιδας Κ
Μπαλκουρας Δημητρα  – Καστράκι Πετσας Κωτουλας- Παφης
Μπάρας Αχιλλέας  – Νεοχωρι Δουλοπουλος Μανασης Μ- Αλεξοπουλος
Πύργου Πύργος   – Κεφαλ/σο Μανασης Κ Αποστολου- Καλογριας
Πυργετού Πυργετός  – Φήκη Κουτσαγιας Σταφυλας-Παπαγεωργοπουλος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Πορταικός Λεωνιδας Καπερωνης-Ντινος
Διάβας Κρ Βρύση  – Σαραγια Ζησης Μαργιωλης-Τζιοτσζιος
Γλύνος  – Ταξιάρχες 0-3
Καλύβια   – ΑΕΤ 3-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    27 – 01 – 2019  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Ζάρκου Ζάρκο   – Κηπάκι Μανασης Κ Μαργιωλης- Ρατζας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αστερας Τζιοτζιος Σακκας- Κωστηρας
Αρδανίου Αρδάνι  – Ακ Αμπελακιων Δουλοπουλος Καλογριας- Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριο   – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας-Μανασης Μ
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Γριζάνο Κουτσαγιας Καψουρας- Σινδρος
Καρυων Καρυες  – Βασιλική Ζησης Πλοκας-Ντινος
Κρήνης Κρήνη  – Ακαδημια 1 Παφης Αργυροπουλος-Κουτσαγιας
Λόγγου Λογγος   – Πετρωτό Κωτουλας Μαρκοπουλος- Αποστολου
Ρεπό : Οικουμενιος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μουριας Δροσερο   –  Βαλτινό Κουτσαγιας Ράτζας-Παφης
Βυτουμα Βυτουμας  – Ασπροβαλτος Μανασης Νταλουκας- Καλογριας
Περιστερας Τζουρτζια  – Ροπωτό Αποστολου Αβρααμ Β- Κατσογιαννος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Πρίνος Κοντινος Μανασης Μ- Μαργιωλης
Πιαλείας Πιαλεία  – Δενδρ/ρι Ζησης Καψουρας- Τουλουμης
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο  – Γόμφοι Ντινος Αργυροπουλος- Μπαλλας Χ
Φιλύρα   – Λυγαρια 0-3
Φωτεινο  – Κεφαλ/κος 3-0
Ρεπό : Χρυσομηλιας
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ακαδημιας Ακαδημια 1 α  – Πύργος α Μουστακας
Μπαλκούρας Δημητρα α  – Νεοχωρι Πλοκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Ακ Αμπελακιων Σινδρος
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Μεγαλ/ρι Ντινος
Μετεωρα α   – Αχιλλεας 0-3
Ρεπό: Καρυες
Κ   12   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη   – Πύργος β Κωστηρας
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Δημητρα β Τζιοτζιος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Βαλτινό Μαρκοπουλος
Πυργετού Πυργετός  – Πορταικός Σακκας
Σαραγιων Συνοικία  – Ακαδημια 1 β Καπερωνης