Παιχνίδια και διαιτητές στο ερασιτεχνικό (9 και 10/2)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου  2019: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 02 – 2019    

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κρηνης Νεοχωρι  – Πύργος Μαργιωλης Σινδρος   – Σακκας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Μετεωρα Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας  – Κωστηρας
Λογγακιου Δημητρα β  – ΑΟΤ Σταφυλας Καπερωνης   – Ντινος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Μαρκοπουλος  – Πλοκας
Ρεπό : Δημητρα α
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Πηγη Κοντινος Καλογριας   – Ράτζας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας  – Παπαγεωργοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα  – Κεφαλόβρυσο Σταφυλας Σινδρος    – Σακκας
Καλυβιων Καλύβια  – Πορταικος Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Αποστολου
Μπάρας Αχιλλέας  – Σαραγια Κουτσαγιας Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Πύργου Πύργος   – Κρ Βρύση Κωτουλας Ντινος  – Πλοκας
Πυργετού Πυργετός  – Μεγαλ/ρι Παφης Κωστηρας  – Ανδριοπουλος
Καστράκι  – ΑΕΤ 3-0  α.α.
Γλύνος  – Φηκη 0-3 α.α.
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ζάρκου Ζάρκο  – Παραληθαίοι Ζησης Μαρκοπουλος  – Αργυροπουλος

  

ΚΥΡΙΑΚΗ    10 – 02 – 2019       

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Χρυσαυγης Αστερας  – Κηπάκι Πετσας Μαρκοπουλος  – Ντινος
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Γριζάνο Κουτσαγιας Τζιοτζιος  – Αργυροπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Βασιλική Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Πλοκας
Αρδανίου Αρδάνι  – Ακαδημια 1 Δουλοπουλος Κωστηρας  – Κουτσαγιας
Ριζαριου Ριζαριο  – Λόγγος Ζησης Νταλουκας  – Καπερωνης
Κεραμιδιου Κεραμιδι  – Πετρωτό Κωτουλας Σινδρος  – Σακκας
Καρυων Καρυες  – Κρήνη Κοντινος Παφης  – Ανδριοπουλος
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Βαλτινό Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Μουριας Δροσερό  – Πρινος Μανασης Κ Μπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Παφης   – Αποστολου
Βυτουμας Βυτουμας  – Γόμφοι Ζησης Καπερωνης  – Μπαιρακταρης
Περιστερας Τζουρτζια  – Λυγαρια Κοντινος Καλογριας  – Τζιοτζιος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Φωτεινό Πετσας Κωστηρας  – Κατσογιαννος
Πιαλεία  – Κεφαλ/κος 0-3 α.α.
Παλ/ρο  – Φιλύρα 3-0 α.α.
Ρεπό : Ροπωτό
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Πύργος  α Μουστακας
Football Factory Καρυες  – Αχιλλέας Σακκας
Ακαδημιας Ακαδημια 1 α  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Αγ Μονη Αργυροπουλος
Μετεωρα α  – ΑΟΤ 0-3 α.α.
Ρεπό : Μεγαλοχωρι
Κ   12   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινού Βαλτινό  – Πύργος β Πλοκας
Πυργετού Πυργετός  – Οικουμενιος Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Πορταικός Αβρααμ
Πηγης Πηγη   – Ακαδημια 1 β Σινδρος
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Συνοικία 2017 Ντινος