Το πλήρες πρόγραμμα για το μουντιάλ

 Σε ρυθμούς Μουντιάλ μπαίνει από την Πέμπτη 12 Ιουνίου μέχρι και τη Δευτέρα 14 Ιουλίου η ΝΕΡΙΤ. Το πλήρες πρόγραμμα:

 

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
12/6 Σάο Πάολο Βραζιλία – Κροατία 23:00
13/6 Νατάλ Μεξικό – Καμερούν 19:00
17/6 Φορταλέζα Βραζιλία – Μεξικό 22:00
19/6 Μανάους Καμερούν – Κροατία 01:00
23/6 Μπραζίλια Καμερούν – Βραζιλία 23:00
23/6 Ρεσίφε Κροατία – Μεξικό 23:00

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
13/6 Σαλβαδόρ Ισπανία – Ολλανδία 22:00
14/6 Κουιάμπα Χιλή – Αυστραλία 01:00
18/6 Ρίο Ντε Τζανέιρο Ισπανία – Χιλή 22:00
18/6 Πόρτο Αλέγκρε Αυστραλία – Ολλανδία 19:00
23/6 Kουριτίμπα Αυστραλία – Ισπανία 19:00
23/6 Σάο Πάολο Ολλανδία – Χιλή 19:00

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
14/6 Μπέλο Οριζόντε Κολομβία – Ελλάδα 19:00
15/6 Ρεσίφε Ακτή Ελεφαντοστού – Ιαπωνία 04:00
19/6 Μπραζίλια Κολομβία – Ακτή Ελεφαντοστού 19:00
20/6 Νατάλ Ιαπωνία – Ελλάδα 01:00
24/6 Κουιάμπα Ιαπωνία – Κολομβία 23:00
24/6 Φορταλέζα Ελλάδα – Ακτή Ελεφαντοστού 23:00

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
14/6 Φορταλέζα Ουρουγουάη – Κόστα Ρίκα 22:00
15/6 Μανάους Αγγλία – Ιταλία 01:00
19/6 Σάο Πάολο Ουρουγουάη – Αγγλία 22:00
20/6 Ρεσίφε Ιταλία – Κόστα Ρίκα 19:00
24/6 Νατάλ Ιταλία – Ουρουγουάη 19:00
24/6 Μπέλο Οριζόντε Κόστα Ρίκα- Αγγλία 19:00

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
15/6 Μπραζίλια Ελβετία – Εκουαδόρ 19:00
15/6 Πόρτο Αλέγκρε Γαλλία – Ονδούρα 22:00
20/6 Σαλβαδόρ Ελβετία – Γαλλία 22:00
21/6 Κουριτίμπα Ονδούρα – Εκουαδόρ 01:00
25/6 Μανάους Ονδούρα – Ελβετία 23:00
25/6 Ρίο Ντε Τζανέιρο Εκουαδόρ – Γαλλία 23:00

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
16/6 Ρίο Ντε Τζανέιρο Αργεντινή – Βοσνία/Ερζεγοβίνη 01:00
16/6 Κουριτίμπα Ιράν – Νιγηρία 22:00
21/6 Μπέλο Οριζόντε Αργεντινή – Ιράν 19:00
22/6 Κουιάμπα Νιγηρία – Βοσνία/Ερζεγοβίνη 01:00
25/6 Πόρτο Αλέγκρε Νιγηρία – Αργεντινή 19:00
25/6 Σαλβαδόρ Βοσνία/Ερζεγοβίνη – Ιράν 19:00

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ
16/6 Σαλβαδόρ Γερμανία – Πορτογαλία 19:00
17/6 Νατάλ Γκάνα – ΗΠΑ 01:00
21/6 Φορταλέζα Γερμανία – Γκάνα 22:00
23/6 Μανάους ΗΠΑ – Πορτογαλία 01:00
26/6 Ρεσίφε ΗΠΑ – Γερμανία 19:00
26/6 Μπραζίλια Πορτογαλία – Γκάνα 19:00

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
17/6 Μπέλο Οριζόντε Βέλγιο – Αλγερία 19:00
18/6 Κουιάμπα Ρωσία – Νότια Κορέα 01:00
22/6 Ρίο Ντε Τζανέιρο Βέλγιο – Ρωσία 19:00
22/6 Πόρτο Αλέγκρε Νότια Κορέα – Αλγερία 22:00
26/6 Σάο Πάολο Νότια Κορέα – Βέλγιο 23:00
26/6 Κουριτίμπα Αλγερία – Ρωσία 23:00

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
28/6 Μπέλο Οριζόντε Α1 – Β2 (49) 19:00
28/6 Ρίο Ντε Τζανέιρο Γ1 – Δ2 (50) 23:00
29/6 Φορταλέζα Β1 – Α2 (51) 19:00
29/6 Ρεσίφε Δ1 – Γ2 (52) 23:00
30/6 Μπραζίλια Ε1 – ΣΤ2 (53) 19:00
30/6 Πόρτο Αλέγκρε Ζ1 – Η2 (54) 23:00
1/7 Σάο Πάολο ΣΤ1 – Ε2 (55) 19:00
1/7 Σαλβαδόρ Η1 – Ζ2 (56) 23:00

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
4/7 Φορταλέζα Νικητής (49) – Νικητής (50) (57) 23:00
4/7 Ρίο Ντε Τζανέιρο Νικητής (53) – Νικητής (54) (58) 19:00
5/7 Σαλβαδόρ Νικητής (51) – Νικητής (52) (59) 23:00
5/7 Μπραζίλια Νικητής (55) – Νικητής (56) (60) 19:00

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
8/7 Μπέλο Οριζόντε Νικητής (57) – Νικητής (58) (61) 23:00
9/7 Σάο Πάολο Νικητής (59) – Νικητής (60) (62) 23:00

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
12/7 Μπραζίλια Ηττημένος (61) – Ηττημένος (62) 23:00

 

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΛΗ ΑΓΩΝΑΣ  
13/7 Ρίο Ντε Τζανέιρο Νικητής (61) – Νικητής (62) 22:00

Υπενθυμίζεται, ότι η κάλυψη των αγώνων από τη ΝΕΡΙΤsports μέσα από τις συχνότητες του
δεύτερου ψηφιακού μπουκέτου, είναι πανελλαδική. Το κανάλι θα εκπέμπει και από τη
συχνότητα της δημόσιας τηλεόρασης στο μπουκέτο που μοιράζεται εξ ημισείας με τη NOVA,
στη θέση του σταθμού TV5. Για τη λήψη του σήματος της ΝΕΡΙΤsports δεν απαιτείται
επανασυντονισμός των τηλεοπτικών δεκτών. Οι τηλεθεατές που επιθυμούν να την
παρακολουθήσουν, πρέπει απλώς να επιλέξουν το κανάλι στο οποίο εκπέμπεται το σήμα του
δεύτερου ψηφιακού μπουκέτου ανά περιοχή.