Πρόγραμμα αγώνων Α1 ΕΣΚΑΘ Β όμιλος 2019-2020

Ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος μπάσκετ της Α1 ΕΣΚΑΘ για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. Στον Β όμιλο, συμμετέχουν από το Νομό Τρικάλων, ο Α Ο Τρίκαλα, ο Γ Σ Γόμφων, η ΑΕΤ, ο Α Σ Δαναοί Τρίκαλα και ο Α Ο Καλαμπάκας. Το πρόγραμμα είναι:

1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

19/10/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
19/10/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
19/10/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
19/10/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
19/10/2019 20:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
19/10/2019 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

26/10/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
26/10/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
26/10/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ
26/10/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
26/10/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
26/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.

3η Αγωνιστική

2/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
2/11/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
2/11/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
2/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
2/11/2019 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
2/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική

9/11/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
9/11/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
9/11/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΣ
9/11/2019 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
9/11/2019 18:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
9/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ

5η Αγωνιστική

16/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
16/11/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
16/11/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
16/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
16/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
16/11/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική

23/11/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
23/11/2019 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
23/11/2019 20:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΥΤΙΚΑΣ
23/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
23/11/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
23/11/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

7η Αγωνιστική

30/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
30/11/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
30/11/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
30/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
30/11/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
30/11/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ

8η Αγωνιστική

7/12/2019 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7/12/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
7/12/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
7/12/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
7/12/2019 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

9η Αγωνιστική

14/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
14/12/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΚΑΣ
14/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
14/12/2019 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
14/12/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
14/12/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

21/12/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
21/12/2019 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
21/12/2019 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
21/12/2019 20:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
21/12/2019 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
21/12/2019 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ

11η Αγωνιστική

11/1/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
11/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
11/1/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΜΥΤΙΚΑΣ
11/1/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
11/1/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
11/1/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.

2ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

18/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
18/1/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
18/1/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΜΥΤΙΚΑΣ
18/1/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
18/1/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
18/1/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.

2η Αγωνιστική

25/1/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
25/1/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
25/1/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
25/1/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
25/1/2020 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
25/1/2020 16:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ

3η Αγωνιστική

1/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
1/2/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
1/2/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΜΥΤΙΚΑΣ
1/2/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
1/2/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
1/2/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ

4η Αγωνιστική

8/2/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
8/2/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
8/2/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
8/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
8/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
8/2/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

5η Αγωνιστική

15/2/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
15/2/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
15/2/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΚΑΣ
15/2/2020 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
15/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
15/2/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ

6η Αγωνιστική

22/2/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
22/2/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
22/2/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
22/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
22/2/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
22/2/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

7η Αγωνιστική

7/3/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7/3/2020 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
7/3/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΥΤΙΚΑΣ
7/3/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
7/3/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
7/3/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

8η Αγωνιστική

14/3/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
14/3/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
14/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΚΑΣ
14/3/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
14/3/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ
14/3/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ

9η Αγωνιστική

21/3/2020 18:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
21/3/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
21/3/2020 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
21/3/2020 20:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
21/3/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
21/3/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

10η Αγωνιστική

28/3/2020 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΥΤΙΚΑΣ
28/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
28/3/2020 17:00 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
28/3/2020 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ
28/3/2020 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ.
28/3/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική

4/4/2020 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΣΠΟΡΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4/4/2020 17:00 ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
4/4/2020 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
4/4/2020 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
4/4/2020 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
4/4/2020 17:00 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.Σ. ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ