Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α και Β ΕΠΣΤ (21η αγων.)-Κ16-Κ14-Κ12

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της 21ης αγωνιστικής στην Α και Β ερασιτεχνική ΕΠΣ Τρικάλων,  στα πρωταθλήματα υποδομών  Κ16 (9η αγων.),  Κ14 (9η αγωνιστική) , Κ12 (Β όμιλος, 17η αγωνιστική) είναι :

Σάββατο    15– 02 – 2020

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Πυργετός Λεωνιδας Κ Καπερώνης   – Ρατζας
Φλαμουλιου ΑΟΤ    – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Μαρκοπουλος  – Πλοκας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Πύργος Ανδριοπουλος Κωστηρας  – Καλογριας
Λογγακίου Δημητρα  β  – Μετεωρα Μπαλας Κουτσαγιας  – Σινδρος
Πετρωτού Πετρωτό   – Δημητρα α Μουστακας Αβρααμ   – Τζιοτζιος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Καρυων Σαραγια   – Αγ Μονη Μανασης Κ Λεωνιδας  Κ  – Νοτος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Κρ Βρυση Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος  – Αποστολου
Μπαλκούρας Δημητρα   – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Μπαλας   – Καλογριας
Πύργου Πύργος   – Πορταικός Πετσας Κωτουλας  – Σταφυλας
Καλυβίων Καλύβια   – Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας   – Μανασης Μ
Καστρακίου Καστράκι   – Ριζαριό Ζησης Κωστηρας    – Παφης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Λυγαριά Κοντινος Παπαγεωργοπουλος  – Καπερωνης
Πυργετός   – Πηγη 3-0
Δροσερό   – Ταξιάρχες 0-3
Γ Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Λιλής Λιλή  – Φωτάδα Μουστακας Ρατζας     – Κατσογιαννος
Γ Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Χρυσαυγης Ακ Τρικάλων  – Διαλεχτό Αβρααμ Τζιοτζιος    –  Αργυροπουλος
Κηπακίου Κεφαλ/κος   – Λεπτοκαρυά Μαργιωλης Τζανης     – Τοτης
Αποστόλων Απόστολοι  – Διαμάντι Ανδριοπουλος Καψουρας    – Κυρατζουλης
Πηνειάδα    – Πατουλιά 0-3
   
   

           Κυριακή    16 – 02– 2020    

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   14 ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Δήμητρα β Μαρκοπουλος Τζανης       – Καλογριας
Πύλης Πορταικός  – Πυργετός Μαργιωλης Ρατζας      – Τζιοτζιος
Κρήνης Νεοχωρι   – ΑΕΤ Μουστακας Μπαιρακταρης  – Καψουρας
Καλαμπάκας Μετέωρα   – ΑΕΚ Σαραγιων Αβρααμ Αλεξοπουλος   – Αποστολου
Πύργου Πύργος   – Ακαδημία 1 Καπερωνης Ανδριοπουλος   – Σακκας
Μπαλκούρας Δήμητρα α  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Μπαλας   – Τοτης
Ρεπό : Α Ο ΤΡΙΚΑΛΑ
Κ   12 2ος Όμιλος ΩΡΑ  11:00
Football Factory Ακ Αμπελακιων β- Οικουμενιος Λεωνιδας Κ
Αγ Βης/να Πορταικός  – Δήμητρα β Κωστηρας
Πηγής Πηγη    – ΑΕΚ Σαραγιων β Κατσογιαννος
Βοηθ. Πύργου Πύργος  β  – Μεγαλοχωρι Παπαγεωργοπουλος
Ρεπό : Αχιλλέας
Β Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ  11:00
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Πλοκας   – Σινδρος
Πιαλείας Πιαλεία  – Γόμφοι Ζησης Ρατζας   – Καλογριας
Πρίνους Γενεσι   – Ροπωτό Κοντινος Σταφυλας   – Παφης
Βασιλικής Βασιλική  – Βαλτινό Νοτος Νταλουκας   – Μανασης Μ
Πρόδρομος  – Θεόπετρα 0-3
Δενδρ/ρι  – Ασπροβαλτος 0-3
Τζουρτζια  – Βυτουμας 3-0
Πρίνος  – Φωτεινό 0-3
Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ  15:00
Γλύνους Γλύνος   – Ακ Αμπελακιων Ζησης Κωτουλας   – Μουστακας
Οικουμενίου Οικουμενιος  – Γριζάνο Δουλοπουλος Παφης   – Αποστολου
Ζάρκου Ζάρκο   – Ακαδημία 1 Κουτσαγιας Μαργιωλης   – Πλοκας
Λόγγου Λόγγος  – ΑΕΚ Σαραγιων Πετσας Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Πετρωτό Νοτος Ανδριοπουλος  – καλογριας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Αχιλλέας Κοντινος Νταλουκας   – Σταφυλας
Αστέρας   – Αρδάνι 3-0
Καρυες   – Κεραμίδι 0-3
Ρεπό: Κρήνη