Πρόγραμμα και διαιτητές στην ΕΣΚΑΘ

Για το διήμερο 22 και 23 Δεκεμβρίου, θα διεξαχθούν οι παρακάτω αγώνες στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΘ, ενώ ορίστηκαν και οι διαιτητές. Ορίστηκαν και αγώνες υποδομών μέχρι τις 5 Ιανουαρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ  22/12/2018

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:14:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ.-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΣΟΦΑΔΕΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΑΣΟΥΛΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 16:00 ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡΔ-ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΑΣΟΥΛΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 18:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ- ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ (Π)

Δ/ΤΕΣ:ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.-ΛΙΛΗΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:00 ΑΝΑΓΕΝ.ΚΑΡΔ-ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ. ΛΙΛΗΣ

  • ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ- ΝΙΚΑΙΑ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.

  • ΜΠΑΡΑ ΤΡΙΚ: 17:00 ΚΡΟΝΟΣ-ΑΠ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. -ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΗΤΑΣ

  • ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ: 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡ.-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ-ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΚΛ.ΣΟΦΑΔΩΝ: 17:30 ΣΟΦΑΔΕΣ- ΔΑΝΑΟΙ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΖΟΛΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

  • ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ:14:30 Ν. ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ ΑΕ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΔΕΛΙΜΙΧΑΛΗΣ

  • ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ: 15:00 ΙΚΑΡΟΣ Λ.- ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΠΕΤΡΙΔΗΣ

  • ΚΛ. ΚΑΛ/ΚΑΣ: 17:00 ΚΑΛ/ΚΑ-ΑΙΟΛΟΣ Β΄(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ-ΛΙΝΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/12/2018

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 11:00 ΑΣΚ -ΓΟΜΦΟΙ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 17:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ-ΛΑΡΙΣ ΕΑ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/12/2018

  • ΜΠΑΡΑ ΤΡΙΚ: 13:00  ΙΚΑΡΟΙ –ΤΡΙΚ. ΦΟΥΝΤΑΣ (ΕΦ)

Δ/ΤΕΣ:ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 27/12/2018

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 12:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ – ΚΒΑ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:14:00 ΟΛ.ΚΑΡΔ  – ΓΟΜΦΟΙ   (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/2018

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 12:00 ΟΛ.ΚΑΡΔ 1-ΟΛ.ΚΑΡΔ 2 (Π)

Δ/ΤΕΣ:ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

 

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΑΣ: 14:00 ΑΠ.ΚΑΡΔ- ΑΣΚ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/12/2018

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00  ΤΡΙΚ. ΦΟΥΝΤΑΣ- ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ  (ΕΦ)

 

  • ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΚΡΟΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ(Π)

 

  • ΔΗΜ.ΚΛ ΤΡΙΚ:15:00 ΑΙΟΛΟΣ Β΄-ΔΑΝΑΟΙ (Π)

 

  • ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:17:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ-ΔΑΝΑΟΙ(ΕΦ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 03/01/2019

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔ:12:00 ΑΠ.ΚΑΡΔ-ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔ: 14:00 ΚΒΑ-ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΣ

  • ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 15:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΤΙΤΑΝΕΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.-ΓΚΟΤΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/01/2019

  • ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚ-ΤΙΤΑΝΕΣ(U21)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΡΤΑΚΗ-ΧΛΩΡΟΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/01/2019

  • ΜΠΑΡΑ ΤΡΙΚ: 17:00 ΠΡ.ΓΩΝΙΑ-Ν.ΚΕΡΑΥΝΟΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ -ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

  • ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 19:30 ΑΙΟΛΟΣ- ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

  • ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:00 ΟΛ.ΚΑΡΔ.-ΤΙΤΑΝΕΣ(ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ