Το πρόγραμμα στον 3ο όμιλο της Γ Εθνικής μπάσκετ

Πραγματοποιήθηκαν  στην Αίθουσα Τύπου του Καυτανζόγλειου Σταδίου της Θεσσαλονίκης, οι κληρώσεις των ομίλων Βορρά της Α2 Γυναικών και της Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών.

Το μέλος του Δ Σ της ΕΟΚ και πρόεδρος της ΕΚΑΣΘ Σάββας Λόρτος, αναφέρθηκε στις ανακατατάξεις όλων των κατηγοριών και τις προτάσεις σε σωματεία μικρότερων κατηγοριών μετά τις αποσύρσεις άλλων. Επεσήμανε στους εκπροσώπους να διαβάζουν καλά τις προκηρύξεις, οι οποίες αποτελούν τον «καθρέπτη» των πρωταθλημάτων. Τέλος ευχήθηκε καλή επιτυχία στην Εθνική ομάδα ανδρών και να πορευτεί χωρίς τραυματισμούς και ατυχίες στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στην Κίνα.

Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκαν οι απονομές στα σωματεία που ανήλθαν κατηγορία δηλαδή τον Παναθλητικό Συκεών, τον ΠΑΣ Γιάννινα, τη Δόξα Λευκάδας, τον ΓΑΣ Κομοτηνή και τον Π Σ Ευκαρπίας.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ 3ο ΟΜΙΛΟ

 

1η Αγωνιστική – 13/10/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ