Πρόγραμμα Β ΕΣΚΑΘ Β όμιλος 2019-2020

Στις 3 Νοεμβρίου ξεκινά το πρωτάθλημα μπάσκετ της Β ΕΣΚΑΘ. Στον Β όμιλο, έχουν δηλώσει συμμετοχή από τα Τρίκαλα, οι ομάδες Φούντας BC, Αίολος Κ21, Ακαμάτες Φαρκαδόνας και Πράσινη γωνιά.

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
3/11/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
3/11/2019 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
2/11/2019 19:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΚΒΑ
3/11/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο
3/11/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

2η Αγωνιστική

10/11/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
10/11/2019 19:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
9/11/2019 16:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
10/11/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
10/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ

3η Αγωνιστική

17/11/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΒΑ
17/11/2019 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο
16/11/2019 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
17/11/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
17/11/2019 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

4η Αγωνιστική

24/11/2019 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
24/11/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
23/1/2019 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
24/11/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
24/11/2019 10:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

5η Αγωνιστική

1/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
1/12/2019 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
30/11/2019 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
1/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΚΒΑ
1/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο

6η Αγωνιστική

8/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
8/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
7/12/2019 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
8/12/2019 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8/12/2019 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΚΒΑ

7η Αγωνιστική

 15/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
14/12/2019 16:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
15/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο
15/12/2019 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
15/12/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

8η Αγωνιστική

21/12/2019 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
22/12/2019 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
22/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
22/12/2019 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΚΒΑ
22/12/2019 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο

9η Αγωνιστική

12/1/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
12/1/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
11/1/2020 13:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
12/1/2020 12:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
12/1/2020 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

19/1/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
19/1/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
18/1/2020 18:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
19/1/2020 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
19/1/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ

 2η Αγωνιστική

26/1/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
26/1/2020 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΚΒΑ
25/1/2020 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο
26/1/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
26/1/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ

3η Αγωνιστική

2/2/2020 12:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
2/2/2020 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
1/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
2/2/2020 16:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
2/2/2020 18:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική

9/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο
9/2/2020 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
8/2/2020 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
9/2/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
9/2/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΒΑ

5η Αγωνιστική

16/2/2020 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
16/2/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
15/2/2020 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
16/2/2020 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
16/2/2020 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική 

23/2/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
23/2/2020 14:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
22/2/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
23/2/2020 17:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
23/2/2020 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο

7η Αγωνιστική 

8/3/2020 13:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
7/3/2020 15:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
8/3/2020 14:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
8/3/2020 19:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
8/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΚΒΑ

 8η Αγωνιστική 

15/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21
15/3/2020 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK
15/3/2020 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
15/3/2020 13:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΒΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
15/3/2020 13:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ

9η Αγωνιστική
 

22/3/2020 13:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ BASK ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
22/3/2020 13:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΛΑΡΙΣ
22/3/2020 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΙΟΛΟΣ Κ 21 ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
22/3/2020 13:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΚΒΑ
22/3/2020 17:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο