Συνεχίστηκε το τουρνουά της Δήμητρας (Αποτελέσματα-22 φωτό)

 

Για δεύτερη μέρα σήμερα Μεγάλη Τρίτη συνεχίστηκε το τουρνουά παιδικού ποδοσφαίρου της Δήμητρας/Απόλλων . Δείτε τα αποτελέσματα και  φωτό από τους αγώνες των παιδιών:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 1 – Ατρόμητος Πτ. 1-2

Τσιμπούκας – Βλαδίκα, Κυζιρίδης

Νικητές Ανθούσας – Προμηθέας 4-0

Παππάς (4)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 2 – Κοτσοβός 2-2

Μπακρατσάς, Τάκος – Μωραϊτης, Τούντας

Μαγνησιακός – Αναγέννηση Κ. 2-1

Ράκης,Κωτούλας – Δημητρίου

ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 1 – Προμηθέας 6-0

Εκουράρι, Πατρίκης (4), Φώλιας

Νικητές Ανθούσας – Ατρόμητος Πτ.  4-4

Παππάς, Πάρσαλης, Αντζελίνο, Λουμάνης – Καραπέγιος, Κυζιρίδης (3)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Νικητές Ανθ.

7

2

1

0

10

5

2

Ατρόμητος Πτ.

5

1

2

0

9

8

3

Δήμητρα 1

3

1

0

2

8

4

4

Προμηθέας

1

0

1

2

3

13

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κοτσοβός – Αναγέννηση Κ. 2-2

Αυλωνίτης, Κάτσα – Μαλιώρας (2)

Δήμητρα 2 – Μαγνησιακός 1-3

Μέρμηγκας – Ραφτόπουλος, Στρούγγης, Μπουρνένης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ                               Β              Ν     Ι       Η     ΤΕΡΜΑΤΑ

1            Μαγνησιακός                         9              3      0      0      9        3

2            Αναγέννηση Κ.                       4              1      1      1      10       5

3            Κοτσοβός                              2              0      2      1      5        8

4            Δήμητρα 2                              1              0      1      2      4        12

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

1            Παππάς                       Νικητές                        6

2            Πατρίκης                      Δήμητρα 1                    4

3            Κυζιρίδης                     Ατρόμητος Πτ.             4

ΟΙ   ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ-Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ

Θέσεις 7-8

Γηπ. Δημοτικό στάδιο Ωρα 9 π.μ

Προμηθέας – Δήμητρα 2

Θέσεις  5-6

Γηπ. Δημ. Στάδιο: Ωρα 10.15

Δήμητρα 1- Κοτσοβός

Θέσεις  3-4

Γηπ. «Α» Μπαλκούρας: Ωρα 10.45 π.μ

Ατρόμητος Πτ. – Αναγέννηση Κ.

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. «Γ» Μπαλκούρας: Ωρα 1.15 μ.μ

Νικητές Ανθούσας –Μαγνησιακός

 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1Ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 1 – Ατρόμητος Πτ. 7-1

Νικλητσιώτης (3), Τσιαμάντας, Μπέσιος, Οικονόμου, Βασιλάκος – Τσιότσιος

Τοξότης – Αναγέννηση Κ. 7-2

Ζαχαράκης (3), Νάτσιος, Θεοδώρου (2), Τσιαγκλάνης – Σούλιας, Τσιβέλης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Νικητές Ανθ. – Μαγνησιακός 3-0

Θεοχάρης, Κάσο, Σιδηρόγλου

Δήμητρα 2 – ΠΑΟΚ 1-2

Γκοβίνας – Θεοδωρίδης (2)

ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Πτ. – Αναγέννηση Κ.2-1

Τριανταφυλλίδης (2) – Σακελλαρίου

Δήμητρα 1 – Τοξότης 3-1

Νικλητσιώτης (2), Μπέσιος – Ζαχαράκης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ                             Β            Ν     Ι      Η     ΤΕΡΜΑΤΑ

1           Δήμητρα 1                           9             3      0     0     16       2

2           Τοξότης                               6             2      0     1     10       5

3           Ατρόμητος Πτ.                      3             1      0     2     3        10

4           Αναγέννηση Κ.                    0             0      0     3     3        15

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 2 – Νικητές Ανθ. 1-2

Γκοβίνας –Δρενογιάννης, καλογέρι

ΠΑΟΚ – Μαγνησιακός 7-0

Καρτεζιάν, Θεοδωρίδης (3), Σαρέγκος, Καραμπέρης, Αβεντισιάν

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

ΠΑΟΚ

9

3

0

0

12

2

2

Νικητές Ανθ.

6

2

0

1

6

4

3

Δήμητρα 2

1

0

1

2

2

4

4

Μαγνησιακός

1

0

1

2

0

10

 

 

 

 

 

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

 

1            Ζαχαράκης                   Τοξότης                       6

2            Θεοδωρίδης                 ΠΑΟΚ                           6

 

ΟΙ   ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ

Θέσεις 7-8

Γηπ. «Α» Μπαλκούρας: Ωρα 9.30 π.μ

Αναγέννηση Κ. – Μαγνησιακός

Θέσεις 5-6

Γηπ. Δημοτικό Στάδιο: Ωρα 11.30 π.μ

Ατρόμητος Πτ. – Δήμητρα 2

Θέσεις 3-4

Γηπ. «Γ» Μπαλκούρας : Ωρα 9.30 π.μ

Τοξότης – Νικητές Ανθούσας

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. «Γ» Μπαλκούρας: Ωρα 11 π.μ

Δήμητρα 1 – ΠΑΟΚ

ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ

ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα1 – Ατρόμητοι Λ. 2-2

Βασιλείου, Τάμπος – Μπουλασίκης, Σαϊτης

ΠΑΟΚ – Νικητές Ανθ.9-0

Τασιούρας, Ζόγκου, Τσίκος (3), Λουφάκης (2), Χρυσοβέργης, Ρουμιάντεβ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 2 – Σερπάνος 2-2

Σαλία, Καλαμαράς – Βαίτσας, Ταφιλάϊ

Ατρόμητος Πτ. – Μαγνησιακός 1-2

Γιαννιός – Γώγος, Νικολάου

ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητοι Λ. – Νικητές Ανθ. 4-0

Στερίου, Χατζής (2), Μπουχλαριώτης

Δήμητρα 1 – ΠΑΟΚ 0-3

Κεδίκογλου, Χρυσοβέργης (2)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

ΠΑΟΚ

9

3

0

0

14

1

2

Ατρόμητοι Λ.

4

1

1

1

7

4

3

Δήμητρα 1

4

1

1

1

3

5

4

Νικητές Ανθ.

0

0

0

3

0

14

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δήμητρα 2 – Ατρόμητος Πτ. 1-2

Νίτας – Χατζηνίκου, Γιαννιός

Σερπάνος – Μαγνησιακός 3-1

Φάλκος (2), Γρηγοριάδης – Μπαλλάς

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Β

Ν

Ι

Η

ΤΕΡΜΑΤΑ

1

Μαγνησιακός

6

2

0

1

10

7

2

Ατρόμητος Πτ.

6

2

0

1

6

5

3

Σερπάνος

4

1

1

1

7

6

4

Δήμητρα 2

1

0

1

2

6

11

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ

Σάλια                           Δήμητρα 2                    4

Τσίκος                         ΠΑΟΚ                           3

Νικολάου                     Μαγνησιακός               3

Χατζής Δ                      Ατρόμητοι Λ                 3

Χρυσοβέργης               ΠΑΟΚ                           3

Μπάλλας                      Μαγνησιακός               3

 

ΟΙ   ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ

Θέσεις 7-8

Γηπ. «Β» Μπαλκούρας: Ωρα 9.30 π.μ

Νικητές Ανθούσας – Δήμητρα 2

Θέσεις 5-6

Γηπ. «Β» Μπαλκούρας: Ωρα 10.45 π.μ

Δήμητρα 1 – Σερπάνος

Θέσεις 3-4

Γηπ. «Β» Μπαλκούρας: Ωρα 12 μ.μ

Ατρόμητοι Λ. – Ατρόμητος Πτ.

ΤΕΛΙΚΟΣ

Γηπ. «Β» Μπαλκούρας:Ωρα 1.15 μ.μ

ΠΑΟΚ – Μαγνησιακός

 

 

 

 

Το σλάιντ απαιτεί την χρήση JavaScript.