Στην Ελασσόνα η πρεμιέρα για τον ΠΟ Φήκης στην Γ Εθνική/Υποβιβάζονται 5 από τις 12 ομάδες του 3ου ομίλου

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής  .   

Στον 3ο όμιλο ο ΠΟ Φήκης, ξεκινά με εκτός έδρας αγώνα στην Ελασσόνα με ημερομηνία έναρξης την 24η Οκτωβρίου, εκτός αν αλλάξει και πάλι κάτι.

Οι όμιλοι είναι 7 και οι πρωταθλητές των ομίλων θα παίξουν αγώνες κατάταξης για 4 θέσεις ανόδου στην Σούπερ Λίγκα 2.

Συνολικά από τους 7 ομίλους θα υποβιβαστούν 32 ομάδες στα τοπικά πρωταθλήματα.

Από τον όμιλο της Φήκης θα υποβιβαστούν 5 ομάδες.

 

3ος όμιλος – Πρόγραμμα

 

1η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη – Αμβρυσσέας Διστόμου
Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Φήκης – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – ΠΟ Ελασσόνας
Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Φήκης
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
ΠΟ Ελασσόνας – Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Φήκης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου

5η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Ελασσόνας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική
Αετός Μακρυχωρίου – Νέα Αρτάκη
Αταλάντη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη – ΠΟ Φήκης
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟ Φήκης – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας
Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα