Τίμησαν την μνήμη του Γιώργου Ζδράγκα σε μήτινγκ στίβου

Την μνήμη ενός σπουδαίου αθλητή, που δεν πρόλαβε να κάνει αυτά που θα μπορούσε, του Γιώργου Ζδράγκα, τίμησαν το απόγευμα της Τετάρτης (6/6) αθλητές και αθλήτριες στη Λάρισα. Συμμετείχαν και αρκετοί από Τρικαλινούς συλλόγους (φωτό Ελευθερία Λάρισας).

Τον αγώνα διοργάνωσε ο Πελασγός Λάρισας και η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας. Ο Γιώργος Ζδράγκας υπήρξε αθλητής των 400 μ. και είχε κατακτήσει την έκτη θέση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ18 το 2001 στο Ντέμπρετσεν. Ενα χρόνο αργότερα έφυγε από τη ζωή σε τροχαίο.

Το αγώνισμα του, τα 400 μ., ήταν αυτό με τις καλύτερες επιδόσεις στη διοργάνωση της Τετάρτης. Νικητής ήταν ο Μιχάλης Παππάς με 47.54 και ακολούθησαν οι Κώστας Νάκος  του Γ Σ Τρικάλων(48.03), Κώστας Κουτσούκης (48.24) και ο έφηβος Βαγγέλης Καϊκης της ΓΕΑ Τρικάλων (48.25). Όλα τα αποτελέματα:

100μ – ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1994 11».07
2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 11».18
3 ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1997 11».86
4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1996 12».01
5 ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1998 12».43
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1972 12».85
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1988 13».43
200μ – ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1994 21».98
2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1996 22».27
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 1994 22».85
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 23».02
5 ΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 24».09
6 ΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1996 25».10
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1972 25».44
400μ – ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1998 47».54
2 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1994 48».03
3 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 48».24
4 ΚΑΙΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1999 48».25
5 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1995 50».13
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 51».16
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 1994 52».33
8 ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1998 54».86
9 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1997 55».09
10 ΜΠΛΑΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1995 56».48
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ – ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1997 7.16
2 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1996 6.25
3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2002 5.84
4 ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 2002 5.76
100μ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2000 12».40
2 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1998 13».00
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1999 13».66
4 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1999 13».71
200μ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2000 25».18
2 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1998 26».83
3 ΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1999 28».27
400μ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1997 60».60
2 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1998 62».31
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1997 62».97
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 69».29
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 1989 6.11
2 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2001 6.09
3 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 5.58
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2002 5.06
5 ΜΠΑΤΣΚΙΝΗ ΧΑΙΔΩ-ΧΑΙΔΕΜΕΝΗ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2002 4.97
6 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 4.95
7 ΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1999 4.90
8 ΠΑΠΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2001 4.57
100μ – ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2001 11».24
2 ΝΑΝΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 2001 11».44
3 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 11».57
4 ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 11».59
5 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2001 11».83
6 ΚΑΛΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2001 11».90
7 ΤΣΑΝΤΖΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 11».93
8 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 12».12
9 ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2002 12».38
10 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 12».47
11 ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 12».77
12 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 13».09
13 ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ 2001 13».80
200μ – ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2001 22».49
2 ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 23».17
3 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 23».25
4 ΜΑΝΟΥΣΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 2002 24».12
5 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2001 24».50
6 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 24».63
7 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 24».67
8 ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2002 25».11
9 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 26».44
400μ – ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 52».37
2 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2001 54».00
3 ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 55».33
4 ΜΕΤΣΟ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 59».16
400μ ΕΜΠ – ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2002 57».03
2 ΠΑΝΑΓΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ 2001 57».12
3 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2002 60».10
4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 61».14
100μ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2002 12».78
2 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 13».28
3 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 13».30
4 ΤΕΡΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 13».31
5 ΔΟΥΡΜΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 14».06
6 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 2002 14».55
7 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 14».66
8 ΒΟΤΣΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2002 14».91
9 ΔΕΔΗΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 14».93
 
200μ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 25».89
2 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 2003 26».40
3 ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 2003 27».07
4 ΤΖΙΑΜΑ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2001 27».75
400μ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2003 59».15
2 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2001 61».71
3 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2001 63».85
4 ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 2002 64».11
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 64».56
6 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 65».37
7 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2002 67».19
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 69».89
100μ ΕΜΠ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2002 16».18
2 ΓΚΟΥΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2002 16».39
3 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2002 16».76
4 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2002 16».78
5 ΖΕΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2002 16».96
80μ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 10».99
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 11».25
3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 11».45
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 2004 12».38
150μ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2003 18».20
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2003 19».40
3 ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2003 20».04
300μ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2003 41».15
2 ΧΑΡΒΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 41».81
3 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 42».03
4 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2004 42».65
600μ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 1′:30».68
2 ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2003 1′:35».16
3 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2003 1′:36».25
4 ΜΠΑΛΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2003 1′:37».14
5 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2004 1′:38».99
6 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:39».76
7 ΖΗΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:45».63
8 ΜΑΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:48».05
9 ΜΑΤΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:49».29
10 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 2′:00».53
300μ ΕΜΠ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 41».71
2 ΠΡΕΒΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 42».44
3 ΠΑΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2003 42».65
4 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 43».38
5 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 47».11
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2003 6.09
2 ΣΟΦΟΠΛΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2003 5.39
3 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 4.76
80μ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 10».53
2 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 10».80
3 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΑΝΘΗ ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 2004 10».99
4 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 11».00
5 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 2003 11».17
6 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 11».29
7 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004 11».30
8 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2004 11».39
8 ΜΠΟΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 11».39
9 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2003 11».50
10 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2003 11».66
11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 11».68
12 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2003 11».72
13 ΜΑΧΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2003 11».82
14 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004 11».83
15 ΑΥΞΩΝΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 12».02
16 ΜΑΚΡΗ ΑΡΕΤΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004 12».05
17 ΣΕΤΖΑ ΙΣΜΗΝΗ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2004 12».43
18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 13».55
 
150μ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΜΑΧΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 20».37
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 20».60
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 20».76
4 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2003 20».86
5 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 21».12
6 ΛΑΜΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 21».42
7 ΖΙΑΒΛΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 22».60
8 ΚΑΨΑΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 22».97
9 ΜΠΑΤΖΙΛΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2003 24».17
10 ΣΤΡΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 24».78
300μ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΣΑΒΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 44».93
2 ΔΡΟΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2004 45».02
3 ΑΙΟΛΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 45».55
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2003 45».76
5 ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 2003 46».72
6 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2004 46».90 Χ.Χ.
7 ΑΥΞΩΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 48».00 Χ.Χ.
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 2004 48».30 Χ.Χ.
9 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2004 48».50 Χ.Χ
10 ΔΗΜΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 49».90 Χ.Χ.
600μ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2003 1′:44».69
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:47».04
3 ΘΩΜΑΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2004 1′:48».02
4 ΑΒΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2004 1′:48».32
5 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2003 1′:49».02
6 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 1′:50».83
7 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2004 1′:51».77
8 ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 1′:52».21
9 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2003 1′:53».37
10 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2003 1′:54».21
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 1′:54».70
12 ΓΚΙΑΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2003 1′:55».07
13 ΓΙΔΑΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2003 1′:55».43
14 ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 1′:57».62
15 ΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2003 1′:59».35
16 ΚΟΝΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 1′:59».44
17 ΤΣΙΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 2′:04».95
18 ΜΑΚΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 2′:05».56
80μ. ΕΜΠ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΓΚΙΤΣΗ ΙΡΕΝΕ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2004 12».69
2 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 13».01
3 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2003 13».10
4 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2003 13».11
5 ΣΚΟΥΦΑ-ΚΟΤΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2004 13».73
6 ΧΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2004 14».34
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2003 14».45
8 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2003 14».96
9 ΖΑΚΙ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 15».15
300μ ΕΜΠ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΣΤΕΦΑΝΑΙ ΝΙΚΟΛ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2003 52».00
2 ΤΣΙΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2004 52».79
3 ΠΑΣΑ ΓΚΛΑΝΤΙΟΛΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2003 54».08
60μ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 7».73
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 8».16
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 2005 8».45
4 ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 8».86
5 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 8».90
6 ΡΙΖΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».40
60μ ΕΜΠ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΝΤΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 10».21
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 10».25
3 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 10».59
4 ΛΟΥΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 11».52
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 11».60
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΒΕΛΗΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 5.10
2 ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 5.05
3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2006 5.00
4 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2005 4.60
5 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 4.50
6 ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 4.50
7 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 4.40
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2006 3.80
9 ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 3.40
ΜΠΑΛΑΚΙ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 40.00
2 ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 35.40
3 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 34.20
4 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 31.40
5 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 28.80
6 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 27.60
60μ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 7».87
2 ΤΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 8».28
3 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2005 8».39
4 ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 8».45
5 ΤΖΙΟΡΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 8».70
6 ΖΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΡΟΣΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 8».72
7 ΨΗΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 8».76
8 ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».05
9 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 9».18
10 ΣΚΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 9».21
11 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».33
12 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».40
13 ΤΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».59
14 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».72
15 ΜΠΡΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».77
16 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΕΑΝΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 9».90
17 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2006 10».02
18 ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 10».20
60μ ΕΜΠ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΛ. ΑΚ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 2005 10».61
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 10».74
3 ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 2006 10».82
4 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2005 10».87
5 ΚΑΡΑΚΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2005 11».12
6 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΜΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 11».25
7 ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 11».31
8 ΠΑΝΙΩΡΗ ΣΟΦΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2005 11».38
9 ΝΙΚΟΥΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 11».48
10 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑΙΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 12».03
11 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 12».33
12 ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 13».60
ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 4.93
2 ΡΕΠΟΥ ΖΩΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2005 4.85
3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 4.70
4 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 4.63
5 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 4.63
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 4.38
7 ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΖΩΗ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 4.32
8 ΙΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 4.26
9 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 4.13
10 ΜΕΝΤΕΚΙΔΗ ΕΥΑΝΝΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 4.05
11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 4.00
12 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005 3.92
13 ΠΑΠΑΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 3.87
14 ΝΕΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2006 3.52
15 ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2006 3.50
16 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 3.45
17 ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006 3.40
ΜΠΑΛΑΚΙ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
ΚΑΤ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤ.ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘ. ΠΑΡΑΤ
1 ΑΖΑ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 2005 47.70
2 ΑΡΖΩΜΑΝΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 35.00
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2005 34.30
4 ΡΗΤΑ ΒΑΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 33.70
5 ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2005 31.70
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2005 31.50
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 29.30
8 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 28.00
9 ΜΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2006 26.80
10 ΒΑΓΔΟΥΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΓΣ ΒΟΛΟΥ «Η ΝΙΚΗ» 2006 26.40
11 ΧΑΛΟΥΛΗ ΦΕΝΙΑ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2006 21.30